ویژگی های یک کسب و کار موفق – M&معاملات

[ad_1]

بسیاری از کسب و کار سقوط کوتاه از توانایی های بالقوه خود را ارزیابی و یا حداکثر قیمت فروش. در حالی که وجود دارد هیچ چیز مانند یک کسب و کار کامل و بدون نقص و یا چالش های کسب و کار است که فروش در بالای محدوده ارزیابی و یا فرمان بالاترین متعدد تجسم تعدادی از ویژگی های مشترک.

1. افزایش درآمد/سود. نقدی سوخت از کسب و کار. کسب و کار است که باید قوی مالی با سال بیش از سال رشد در درآمد و سود خواهد شد در تقاضا و باید رسیدن به یک جذاب ارزیابی.

2. پاک کردن کتاب ها. داشتن دقیق دقیق و به روز و حرفه ای تهیه صورتهای مالی و سوابق یکی از مهم ترین اجزای یک کسب و کار موفق فروش.

3. چشم انداز روشن برای آینده است. کسب و کار که در یک صنعت است که دارای یک چشم انداز قوی برای ادامه رشد در سال پیش رو خواهد بود بسیار پس از دنبال.

4. هیچ مشتری تمرکز. یک کسب و کار است که دارای متنوع و گسترده ای پایه مشتری خواهد شد که خطر پایین تر است که از دست دادن یک مشتری خواهد شد که تاثیر مواد بر درآمد و سود حاصل از کسب و کار.

5. فروشندگان متعدد. شرکت با متنوع محصول و/یا ارائه خدمات با نیمکت از تامین کنندگان و شرکای خواهد بود کمتر مخاطره آمیز خرید از یک شرکت که وابسته است تنها یک تولید کننده و یا ارائه دهنده خدمات به تولید درآمد.

6. ثبات نیروی کار. داشتن وفادار و محتوای نیروی کار بلند مدت و کوتاه مدت کارکنان است که همیشه یک ویژگی مثبت برای یک خریدار به دنبال به دست آوردن خصوصی برگزار شد کسب و کار.

7. فرآیندهای ایجاد شده. یک کسب و کار است که نوشته شده روش با شرح جریان کار و فرآیندهای عملیاتی را فراهم می کند تداوم بیشتری در طول یک کسب و کار انتقال مالکیت است.

8. صاحب کسب و کار. شرکت های که در آن مالک آشنایی تخصص خود را با کار “در” کسب و کار در مقابل “در” کسب و کار هستند کمتر احتمال دارد به تجربه از دست دادن درآمد در طول یک فروش. صاحبان که در تبدیل شدن به چهره از کسب و کار که در آن آنها یکی از اصلی دلایل برای مشتریان با استفاده از محصولات یا خدمات خود ایجاد چالش های جدید برای مالک در حفظ این مشتریان وفادار.

9. کسب و کار واجد شرایط برای کسب کمک های مالی. یک کسب و کار برای فروش است که مطابق با شرایط برای کسب کمک های مالی توسط بانک و یا SBA حمایت دهنده بهره مندی از توانایی خود را به بازار عرضه می شود به مخاطبان گسترده تر. برخی مسائل جلوگیری از 3rd party تامین مالی از امن بودن از جمله ضعیف عملکرد مالی و یا کثیف کتاب با گزارش نشده نقدی و سوال برانگیز اضافه کردن پشت.

10. مشاوران حرفه ای. موفق به فروش کسب و کار نیاز به یک تیم از مشاوران حرفه ای است که کارشناسان در تعیین میشه. اعضا باید با تجربه M&A مشاور و یا کسب و کار, کارگزار, کسب و کار یک وکیل است که متخصص در معاملات و حسابدار آگاه در مورد مالیات بر ساختار و تخصیص دارایی. تجربه مشاوران ارزش و وزن خود را در طلا و اضافه خواهد شد ارزش آن به مراتب بیش از هزینه های درگیر.

کسب و کار کوچک مالکیت شامل برخی از سطح از خطر است. قیمت یک کسب و کار است که ارزش باید منعکس کننده درجه خطر است. در حالی که عنصر خطر هرگز نمی تواند حذف شود از مالکیت کسب و کار, ده ویژگی مفصل بالا باید کاهش بسیاری از مسائل است که باعث نگرانی خریداران که به دنبال کسب. این به نوبه خود قادر خواهد ساخت کسب و کار ارزش و قیمت فروش به حداکثر رساند.

[ad_2]