پاناما پایه برای برنامه ریزی املاک و دریایی و حفاظت از دارایی

[ad_1]

خصوصی بهره پایه در پاناما یک ابزار ایده آل برای برنامه ریزی جانشینی و حفاظت از دارایی. آنها هم می تواند اینتر vivos (فعال در طول عمر خود را) و یا وصیت نامه (فعال پس از مرگ). پایه و ممکن است برای مثال به عنوان یک جایگزین برای یک خواهد شد در نتیجه از نظر قانونی اجتناب از انحصار وراثت. در این رابطه آن است که شبیه به یک ” زندگی خواهد شد.’

آن می تواند بسیار موثر جداسازی بخشی از املاک خود را دیکته مدیریت و جانشینی از دارایی های خاص. نیازی به گفتن این بسیار مهم است برای بین المللی دارایی های که ممکن است به راحتی به ارمغان آورد در محدوده سنتی گذشته خواهد شد و عهد.

کلید ساخت این کار انتخاب ذینفع. بیایید می گویند شما می خواهید به تقسیم دارایی های خود را به طور مساوی بین خود دو فرزند – شما به سادگی انتخاب این دو نفر به عنوان ذینفع. شما ممکن است را انتخاب کنید و به خود بگویید ورثه یا نه به عنوان شما می خواهید.

البته پنهان کاری تنها می تواند وجود داشته باشد تا به یک نقطه. اگر چه شما می توانید انتخاب کنید به نگه داشتن کل بنیاد کاملا تحت کاری ادامه داده اند و از نقطه نظر عملی بسیار مهم است به ترک برخی از جزئیات به طوری که بعد از مرگ کسی اطلاع ذینفع. شما می توانید برای مثال ترک مرگ جزئیات دستورالعمل در یک پاکت مهر و موم شده با یک دوست مورد اعتماد و یا وکیل. بهترین ایده این است که احتمالا به انتصاب یک شخص ثالث مورد اعتماد به عنوان یک ‘محافظ’ از پاناما پایه و اساس است. به یاد داشته باشید شما می توانید تعیین بیش از یک محافظ و یا شما حتی می تواند انتخاب یک شرکت به عنوان محافظ.

آنچه در مورد استفاده از پاناما بنیاد برای ساده دریایی و حفاظت از دارایی در طول عمر خود را? در اینجا بیش از حد

مبانی ارائه یک جایگزین بسیار جذاب به اعتماد برای اهداف دارایی جدایی و حفاظت. نسبت به حفاظت از دارایی تراست آنها با مشخصات پایین تر و کمتر در معرض خصمانه تفسیر توسط دادگاه. پاناما قانون صریح است که دارایی های منتقل شده به پایه و اساس نمی توان به ضبط و یا متصل شده و آنها را نمی توان استفاده می شود به برآوردن تعهدات یا موسس یا ذینفع.

مثل همیشه اما من توصیه نمی صرفا با تکیه بر حمایت های حقوقی. حفاظت نهایی این است که مطمئن شوید که حتی در پاناما هر گونه دارایی های این بنیاد به طور کامل ناشناخته و نامرئی به هر کسی از جمله به عنوان پایه و اساس شورا و یا عامل ثبت شده که احتمالا می تواند subpoenaed در مورد دادگاه. چه آنها نمی دانند که نمی توان آنها را مجبور به گفتن – حتی در صورت بعید است که پاناما دادگاه تلاش می کند برای اجرای حکم بر خلاف پاناما قانون است.

تنها استثنا برای این قاعده است که طلبکاران حق دارند برای به چالش کشیدن پاناما بنیاد ظرف مدت 3 سال از تاریخ دارایی که مدعی هستند با توجه به پایه و اساس. این مهم است به یاد داشته باشید که در این دوره اجرا می شود از تاریخ که دارایی رفت و به پایه و نه از تاریخ این بنیاد به ثبت رسید.

بنیاد امور مالی در حال کسب و کار هیچ کس اما خود را دارد و باید آن را تا به شما برای تصمیم می گیرید که برای گفتن در مورد وجود پایه و اساس است. بنابراین برای امنیتی اضافه شده, من به طور معمول توصیه می کنند آنچه که من اسمش ‘استراتژیک جغرافیایی و تنوع’ هنگامی که راه اندازی یک دراز مدت ساختار برنامه ریزی و مستغلات.

به عبارت ساده این به این معنی است که شما باید برای باز کردن یک حساب بانکی که در آن بسیاری از بنیاد دارایی برگزار خواهد شد خارج از پاناما. بانک های اروپایی این لایحه کاملا مناسب در اینجا و در هنگام تشکیل یک بنیاد شما باید به دنبال معرفی و توصیه های معتبر بانک های اروپایی که درک پاناما اسناد قانونی است. بانکی خارج پاناما قوی سطح اضافی از حفاظت.

[ad_2]