پانزده اسرار زنان موفق می دانم

[ad_1]

زنان افسانه! آنها مدبر, مشخص, پیچیده, انعطاف پذیر, & مهربان است. آنها قادر به تحمل بارداری و زایمان و کودک-بالا بردن دل شکستگی, شوهر-بالا بردن بودن زنان حرفه ای و در حال اجرا خانوار (رفوی بیل پرداخت, فعالیت های هماهنگ, پورنو زن شرور, میزبان, و غیره, و غیره.). یاد بگیرند که چگونه زنان موفق آن همه اتفاق می افتد در حالی که به دنبال احساس و افسانه.

زمان بیشتری را برای خودتان. شما نیاز به سرمایه گذاری در خود را به منظور برای شما به زندگی خود ‘بهترین زندگی است.’ شما نیاز به زمان به مراقبت از خودتان زمان برای استراحت زمان برای رشد و هم برای دیگر 14 چیزهایی که در این لیست!

اطراف خود را با افراد موفق که شما را تحسین. شما شنیده ام گفت: “لباس برای این کار شما می خواهید این کار شما داشته باشد.” این یک شبیه اصل. که در اطراف مردم شما را تحسین است مانند یک دوره سقوط در چگونه می خواهید زندگی خود را به بود و اغلب این افراد کمک خواهد کرد که شما در پیدا کردن میانبر به رویای خود را زندگی است.

شبکه. مثبت شبکه به این معنی است که شما با تعداد زیادی از افراد جدید در هر هفته و پیدا کردن آنچه که شما می توانید برای آنها انجام و پس از آن زمانی که ممکن است آن را انجام دهد! (دیدن قورباغه و شاهزاده: اسرار مثبت شبکه; Rezac تامسون & Hallgren, 2003). این گسترش شبکه خود را و به شما امکان دسترسی به مردم و خدمات است که شما ممکن است نیاز به جایی پایین خط. مردم می دانند که شما و آنچه به شما ارائه دهد و بسیاری از شما می خواهید برای کمک به شما بیش از حد اغلب شما حتی نمی باید بپرسید.

توسعه اجتماعی قوی پشتیبانی سیستم. زنان مشغول است که آنها می توانید به تماس های خود را از دوستان خود و اعضای خانواده و همسایگان خود است. اما این مهم است که مردم در زندگی خود را که می تواند برای شما وجود دارد که در زندگی اتفاق می افتد’ – وقتی کسی بیمار می شود یا در یک تصادف و شما نیاز اضطراری مراقبت از سوار شدن به بیمارستان شانه به گریه در. در مقابل شما وجود دارد برای آنها در مواقع اضطراری است. اما آن را بسیار آسان تر به درخواست این سوغات زمانی که شما شده اند در حفظ و, حفظ رابطه, زمانی که شما غفلت شده است آنها را به خاطر شما شده اند بیش از حد شلوغ است.

چگونه به خلاص شدن از سمی مردم در زندگی خود را. بسیاری از زنان نمی خواهم به اجازه رفتن از هر رابطه حتی اگر آن بد است. در هر صورت ما در حال تربیتی دارند و ما فکر می کنم ما می توانیم آن را تعمیر و یا ما ترس از صدمه زدن به احساسات کسی. برخی از روابط به ارزش تلاش. آیا می دانید هر کسی که انتقادی از شما (در یک مخرب و نه سازنده راه)? آیا شما دوستان/خانواده که تخلیه شما هر بار که شما با دیدن و یا صحبت کردن با آنها ؟ شما در ارتباط با افرادی که مانع تلاش خود را برای موفقیت است ؟ شما رو به کاهش و یا حداقل شل این روابط. اگر این رابطه بسیار مهم است که به شما اجازه کسی می دانم که این اثر است که آنها بر شما. شاید این اثرات منفی بی اعتنا هستند و آنها را تغییر دهید. اما آیا اتلاف وقت با ارزش خود را و انرژی در افراد سمی. شما باید بیش از حد رشد به انجام!

درخواست کمک در صورت لزوم (و حتی زمانی که نیست). آماده شنیدن یک راز ؟ شما لازم نیست به آن را تمام انجام. درست است. شما لازم نیست که به superwoman و در 100 مکان در یک زمان اجرا و خودتان را پاره پاره از طلوع آفتاب تا وقت خواب. شما می توانید همه چیز را خودتان ؟ احتمالا. شما خواهد بود خوشحال به انجام آن ؟ نوچ من فکر نمی کنم. شما خواهد شد مراقبت خوب از خودتان است ؟ شما را آرام و خوشحال زمانی که اعضای خانواده خود را به خانه از محل کار یا مدرسه ؟ شما نگاه و احساس خود را بهترین است ؟ توجه به این مشاوره خوب است که زنان موفق می دانم:

کمک طلب کردن از یک تیم یک مربی و یک مربی یک درمانگر ماساژ, تمیز کردن فرد ، و اگر شما در حال مراقبت از پدر و مادر – دریافت کمک! بله شما شایسته تیم خود را از “دستیاران” برای کمک به شما با زندگی خود را.

صرف زمان با دوست دختر. که شما خودتان بپرسید? شما می توانید استطاعت است ؟ زنان نیاز به صحبت کردن با زنان دیگر. ما می توانید به هر یک از دیگر در راه است که ما می توانیم بحث را به شرکای ما مادران ما یا فرزندان ما. همه ما نیاز دوستان است که ما می توانیم به بحث در مورد هر چیزی که می دانند که ما فقط تخلیه و می دانم که اطلاعات نه بیشتر می رود. ما نیاز به commiserate, برای خنده, به بحث در مورد چیزهایی که مردان نمی, فکر می کنم ما لذت بردن از صحبت کردن در مورد. ما نیاز به یک محل امن برای بحث در مورد ما چاق, قدیمی ما و دوستداران ما مورد علاقه طراحان جدید – جایی که مخاطبان ما است enraptured توسط این همان موضوع است. نه چیزی است که شما همیشه به احتمال زیاد به در خانه.

خوب غذا بخورید. مادر خود را همیشه به شما گفت – شما چه می خورید! شما ممکن است یک سرخ اما بدن خود را قطعا شما را درمان بیشتر به سادگی اگر شما درمان آن به سادگی. خوب غذا خوردن کمک خواهد کرد که حفظ یک وزن سالم و ارائه شما را با انرژی به نیاز به دریافت از طریق روز پر مشغله خود را. به یاد داشته باشید به خوردن مقدار زیادی از میوه های تازه و سبزیجات و نوشیدن حداقل 8 لیوان آب در روز دور ماندن از آشغال و مواد غذایی سرخ شده مواد غذایی و مواد غذایی فرآوری شده و سازمان دیده بان خود را بخش. یک نکته این است که برای خدمت به وعده های غذایی خود را در صفحات کوچکتر. گاهی اوقات ما می خوریم تا بشقاب ما خالی است, صرف نظر از اینکه ما به آن نیاز دارند همه یا نه. انکار نمیکنم خودتان غذاهایی که شما را دوست دارم. فقط افراط در مقادیر کوچک است.

ورزش. این باید به عنوان یک اولویت است. ورزش می تواند به شما کمک کند به: مدیریت وزن خود را, مقابله با استرس, جلوگیری از پوکی استخوان, بیشتر, انرژی, قوی تر, جلوگیری از بیماری های قلبی جلوگیری از سرطان و البته با احساس نگاه می شود و جوان.

به اندازه کافی خواب. این شما را فراهم می کند بیشتر فیزیکی و روانی و عاطفی منابع به طوری که شما می توانید به طور موثر مقابله با برنامه پر مشغله خود را و نگه داشتن استرس در خلیج. شما نگاه و احساس بهتر است.

در ادامه به یادگیری و رشد. این کمک می کند تا شما را جوان نگه دارید – این درست است! یکی از راه های به تعویق انداختن/جلوگیری از زوال عقل این است که برای شرکت در زندگی یادگیری است. آن را نیز شما را بیشتر گرد و جالب و از همه مهمتر خواهد جهان را جالب تر به شما!

یک مربی را دریافت کنید. یک مربی می تواند به شما کمک کند رویاهای خود را بر روی نقشه – می تواند به شما کمک کند کشف آنچه شما خواسته های واقعی هستند و به شما کمک کند پیدا کردن یک راه برای زنده بزرگترین های زندگی است که شما می توانید. سفرا و با سرعت بیشتری با زمان و تا آنجا که ما می دانیم ما فقط یک زندگی – پس چرا همه چیز شما می توانید به بسیاری از آن ؟ که راه در پایان زندگی خود را به شما خواهد شد که هیچ تاسف.

داماد خود را به طوری به شما نگاه و احساس مانند یک میلیون دلار تمام وقت. شما هرگز نمی خواهید به پنهان کردن خود را در دست و یا انگشتان پا, چرا که آنها به درستی مراقبت از. زنان موفق همیشه اعتماد به نفس در مورد ظاهر خود را زیرا آنها با قرار دادن در بر روی یک پایه منسجم برای حفظ قابل قبول در سطح پایه از نظافت. هر شهرستان دارای کرم د لا کرم از مدل مو – پرداخت اضافی $20 یا 50 دلار و نگه داشتن نگاه تازه است.

رویای بزرگ. اگر آن را بر روی نقشه خود را وجود دارد هیچ راهی برای به دست آوردن وجود دارد. اگر آن را به عنوان حداقل یک نقطه بر روی نقشه خود را وجود دارد احتمال بسیار بهتر است که شما را پیدا خواهد کرد خود را راه وجود دارد, اگر چه از آن خواهد بود مفید به یک رویکرد فعال. ببینید: “یک مربی”.

به عقب. درگیر (و یا حداقل کمک به خیریه مورد علاقه خود را می شود یک مربی برنامه های حمایتی در جامعه خود را. به یاد داشته باشید راز # 6 – هر کس می تواند با استفاده از یک کمک کوچک.

آیا این اسرار مانند صدا سرگرم کننده است ؟ آنها هستند! و این است راز نهایی! شما لازم نیست که برای اجرای خود را پاره پاره; شما لازم نیست به آن را تمام انجام. مراقبت از خودتان است مانند قرار دادن پول در بانک. بیشتر به شما سرمایه گذاری خود را بیشتر می گرداند. ترکیب به عنوان بسیاری از این نکات را در زندگی خود را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و اگر این به نظر می رسد مانند یک وظیفه دلهره آور طلب کردن از کمک یک مربی است. شما می توانید موفق و خوشحال بیش از حد!

[ad_2]