پرورش ماهی تترا موفقیت

[ad_1]

اگر شما در حال نگه داشتن این شانس هستند شما در حال پرورش این حتی اگر ندانسته. در طبیعت به طور معمول این نژاد در طول فصل بارانی اما در آکواریوم آنها ممکن است نژاد در طول سال است. زن tetras هستند تخم مرغ-پراکند که به طور معمول پر با تخم مرغ هر ده تا چهارده روز است.

ماده تترا یکسره اسپری تخم مرغ خود را به توده های خوب-برگ گیاهان. تخم مرغ و چسب و چوب به گیاهان است. اما این نیز به عنوان دیگر جفت مخزن اغلب پیدا کردن تترا تخم مرغ و سرخ کوچک غیر قابل مقاومت ظرافت.

اگر پرورش این است که هدف خود را در نگه داشتن آنها بهترین کاری برای انجام این است که برای جدا کردن مردان و زنان است. این اجازه می دهد تا شما را به نگه داشتن کنترل از پرورش و بهبود شانس خود را از دستیابی به هچ موفق از سرخ. کوچکتر گونه نر این تبدیل به لحاظ جنسی فعال در نه به دوازده ماه با بزرگتر گونه آماده به نژاد در 1 و نیم تا 2 سال سن.

نر این به طور کلی یک یا دو ماه بزرگتر از زنان موفق تخم ریزی می گیرد.

مردان به طور معمول باریک و رنگارنگ تر از زن خود را اصحاب هستند. زمانی که از بالا, زن تترا distinguishably, پستان مصنوعي و طفیلی به دلیل ساخت تا از تخم ها در داخل بدن او.

دو هفته قبل از پرورش این جدا کردن زنان و مردان در همان مخزن. این کار به سادگی با قرار دادن یک روشن تقسیم بین آنها که نه تنها به شما می دهد کنترل از پرورش بلکه تحریک تخم ریزی رفتار پس از این ماهی نگهداری می شوند در نزد هر یک از دیگر. پرورش tetras نیز تشویق در دوران قبل از تخم ریزی دوره با تغذیه آنها را با کیفیت بالا و غذاهای زنده.

هنگامی که آماده برای پرورش این شما می توانید بهترین نتایج را با استفاده از یک پرورش جداگانه مخزن آماده شده با ذغال سنگ فیلتر و تمیز سالخورده آب است که در آن توده های خوب-برگ گیاهان شده اند و استراتژیک قرار داده شده است. سه راه برای تکمیل مخزن خود را برای پرورش این هستند:

  1. با پارچه مزین کردن مخزن با نایلون توری اجازه می دهد تا تخم مرغ به سقوط به کف تانک دور از گرسنه بزرگسالان است.
  2. پوشش کف مخزن با تیله برای مخفی کردن تخم مرغ و محافظت از آنها را از آدم خواری.
  3. گیاه خوب-برگ گیاهان مصنوعی یا تخم ریزی مبس (مبس) در دانه سینی های پر شده با شن درشت برای به دام انداختن تخم مرغ و جلوگیری از آنها را خورده است.

زنان باید در پرورش تانک زودتر از مردان معمولا شب قبل از پرورش است. علاوه بر اجازه دادن به او را به حل و فصل آن را نیز قرار می دهد و مرد در موقعیت داشتن به دادگاه او را در خود چمن. این روش می تواند به جلوگیری از هر گونه تهاجمی گرایش او ممکن است صفحه نمایش. پس از معرفی مرد به پرورش تانک بهتر است به سازمان دیده بان خود را مقدماتی حرکت می کند.

مردان اغلب نشان می دهد رفتار پرخاشگرانه در طول تخم ریزی. اگر مرد حملات یک زن خود را حذف و دوباره جدا کردن جفت. یکی دیگر از زنان تلاش می شود, و یا معادل آن به زنان معرفی می شود به پرورش تانک به نگه داشتن مرد از تمرکز توجه خود را بر روی تنها یک. حذف ماهی بالغ از پرورش تانک بلافاصله پس از پرورش tetras.

اگر شما علاقه مند در تترا ماهی در سایت ما ما یک رایگان کتاب های الکترونیکی در دسترس در مورد این موجودات شگفت انگیز.

[ad_2]