پشتکار می تواند معجزه کار

[ad_1]

چه صفات فراموش افراد موفق را داشته باشد ؟ آنها بلند پروازانه هستند, کار, خوش بین و مشتاق است. اما بالاتر از همه آنها ماندگار هستند. آنها هرگز هرگز متزلزل و یا منحرف از هدف خود را; آنها با آن با وجود موانع و مشکلات آنها با اراده و مصمم به موفقیت. به طور خاص آنها پس از هر شکست و دوباره سعی کنید. و شکی نیست که تداوم خاموش می پردازد. همه افراد موفق گرديد و مداوم به عنوان آنها راه خود را به بالای خود را در این زمینه.

اما در آن طول می کشد mindset مناسب برای ماندگار شود. شما باید به ایمان به خود. شما باید بدانید که دقیقا آنچه شما می خواهید و برای به دست آوردن آن با عزم بدون در نظر گرفتن شانس. شما می توانید دستیابی به آنچه شما می خواهید اگر شما به اندازه کافی پشتکار, اما شما مجبور به پرداخت قیمت. تجربه نشان داده است که بیشتر افراد را فقط به عنوان آنها در مورد به موفقیت است. با توجه به ادیسون “بسیاری از شکست های زندگی افرادی هستند که درک نمی کنند که چقدر به موفقیت نزدیک بودند که آنها به.”

اگر شما نگاه از نزدیک در زندگی افراد موفق می بینید که همه آنها تعیین کرده بود. آنها نمی دهد تا آنها همچنان ادامه داشت تا زمانی که آنها به آنچه آنها می خواستند.

چند نفر که آموخته به استقامت و در ادامه به موفقیت فوق العاده ای

هنری فورد: Ford اوایل زندگی حرفه ای پر شده بود شکست. او شکست خورد و رفت و شکست پنج بار قبل از او در نهایت موفقیت. اما او هرگز تا به. او تحت فشار قرار دادند با وجود شکست در یادگیری از هر یک از آنها و او در حال حاضر به عنوان یکی از موفق ترین مردان که تا کنون زندگی می کردند.

بیل گیتس: گیتس یکی از ثروتمندترین افراد در جهان است, اما او به نظر می رسد به یک نامزد بعید است برای موفقیت زمانی که او در مدرسه بود. او تا به حال موفقیت کمی در اوایل یافت اما واقعی خود را خواستار هنگامی که او معرفی شد برای رایانه در مدرسه بالا است. او به دانشگاه هاروارد رفت اما عجله ای برای رسیدن به دنیای کسب و کار و کاهش یافته است به شروع یک کسب و کار است. کسب و کار شکست خورده و بسیاری از ایده های اولیه کار نمی کند اما او استقامت و تحت فشار قرار دادند.

رابرت گودارد: Goddard توسعه یافته بسیاری از تکنولوژی های مورد استفاده در حال حاضر روز راکت. در حالی که او در حال توسعه آن, اما, او را مسخره کردند و خندیدند توسط بسیاری از. جامعه علمی را رد کرد و ایده های خود را و به او گفت که سفر به فضا غیر ممکن بود. و خود را در اوایل مشکلات به نظر می رسد نشان داد که آنها ممکن است حق: موشک منفجر شد و بر سکوی پرتاب, او تا به حال اغلب کنترل کمی از آنها را زمانی که آنها برداشته و آنها به ندرت رفت جایی که او می خواست آنها را به. اما او همچنان ادامه داشت و توسعه بسیاری از تکنیک های جدید او در حال حاضر به عنوان “پدر” از پرتاب موشک.

آبراهام لینکلن: لینکلن در نظر گرفته شود قهرمان پشتکار. او تا به حال بسیاری از موانع و شکست آن را سخت به این باور است که او نمی دهد تا. در سال 1831 او نتوانست در کسب و کار در سال 1832 او را شکست داد و زمانی که او برای قوه مقننه; او در سال 1833 موفق در کسب و کار دوباره. خود را شکست و باعث شد او به یک فروپاشی عصبی در 1836. با وجود این او همچنان ادامه داشت و از طریق رفت و هفت شکست در اجرا برای کنگره و سنا است. سپس در نهایت همه چیز شروع به نوبه خود در اطراف و شما می توانید بقیه.

اپرا وینفری: اپرا قرار گرفتند سختی در جوانان خود را. او به ارمغان آورد تا با او به مادر و مادر بزرگ و زندگی در فقر را برای سال های بسیاری است. او فرار کرد و در 14 امید برای زندگی بهتر, اما به پایان رسید تا در یک نوجوان بازداشت صفحه اصلی. او از کار اخراج شد او اولین کار خود به عنوان یک خبرنگار تلویزیون بود چرا که او “نا مناسب برای تلویزیون است.” او ادامه داشت اما در ادامه تبدیل به یک میزبان تلویزیون و یکی از ثروتمندترین زنان در آمریکا

Stephen King: پادشاه اول کتاب “کری” رد شد 30 ناشران. او در نهایت پس نژند او انداخت مقاله در سطل زباله. همسر خود را متقاعد او را به یک بار امتحان کنید و او. و البته در نهایت تبدیل به یکی از بزرگ ترین-دفعات بازدید نویسندگان از همه زمان.

J. K. Rowling: رولینگ بود بی پول افسرده و بالا بردن یک کودک در رفاه هنگامی که او شروع به نوشتن کتاب کودکان “هری پاتر.” برای صرفه جویی در گرما او بیشتر از نوشتن او در یک کافه محلی. اولین 12 ناشران رد او مقاله و هنگامی که آن را در نهایت پذیرفته ناشر به او گفت که او تا به حال شانس کمی برای ساخت پول زیادی در کتاب و او باید یک “روز” کار برای حمایت از خودش. اما او مصمم بود و در ادامه نوشتن.

یادگیری از خود را شکست و ناامیدی

یکی از اولین چیزهایی که افراد موفق یاد بگیرند این است که شکست ها و نا امیدی ها پایان نیست. همه آنها است و نکته مهم این است که از آنها یاد بگیرند. از خودتان بپرسید “چگونه می توانم آن را انجام داده اند بهتر است ؟ آنچه من انجام اشتباه است ؟ چه می توانم یاد بگیرند که از این؟” بیش از حد بسیاری از مردم شکست به پایان رویای خود را. “چرا آن را دوباره ؟ من فقط رفتن به شکست دوباره” آنها به خود می گویند. افرادی که موفق می شوند اما آنهایی که دریافت کردن و رفتن در آن را دوباره و دوباره تا زمانی که آن را طول می کشد. این مهم اگر چه به تجزیه و تحلیل آنچه شما انجام داده اند. آیا فقط فشار بر روی کورکورانه و سرسختانه. فکر می کنم در مورد آنچه شما انجام داده اند. تعیین که در آن شما را اشتباه رفت و سپس در آن دوباره.

فکر می کنم شکست خود را به عنوان یک چالش. آماده به شکست و قبول آن است. اما نگه داشتن به خود گفت: “من موفق خواهد شد” و آن اعتقاد دارند. قرار داده و قلب خود را به آن را و دوباره سعی کنید. به یاد داشته باشید: پشتکار کلید موفقیت است. این نشان داده شده است دوباره و دوباره. از طریق پشتکار شما می تواند رسیدن به هر چیزی. آن را می توانید رویاهای خود را به حقیقت می پیوندند.

تداوم در فروش

یک محل که در آن پشتکار است که به ویژه مهم است در خرید و فروش. یک مطالعه نشان داده است که 80 درصد از فروش ساخته شده پس از پنجمین اما همان مطالعه نشان داد که 48 درصد از فروشندگان کاملا پس از اولین تماس. تنها 10 % به آن گیر کرده و تا پنجم تماس بگیرید.

مردم به ندرت به خرید چیزی آنها را مشاهده کنید برای اولین بار. این است که چرا تلویزیون و دیگر تبلیغات نگه داشتن چکش همان چیزی که در شما. اکثر مردم نمی به طور جدی با توجه به خرید چیزی است تا زمانی که آنها آن را دیده اند در یک آگهی و یا در جای دیگر حداقل پنج بار. فکر می کنم در مورد آن.

یک راهنمای برای توسعه پشتکار

  1. شروع با یک هدف مشخص. مطمئن شوید که آن چیزی است که شما واقعا می خواهید — چیزی است که شما در مورد پرشور — و در حال حاضر به کار بسیار سخت است.
  2. نوشتن یک برنامه در مورد چگونگی رسیدن به آن است. طرح آن را گام به گام. با دقت فکر می کنم در مورد هر مرحله. از خودتان بپرسید چقدر زمان هر مرحله خواهد شد.
  3. اقدام است.
  4. نمی تواند منصرف توسط هر منفی و یا دلسرد پیشنهادات. در خود باور. اجازه ندهید کسی شما را متقاعد کند که هدف خود را غیر قابل حصول است. اجازه ندهید حتی آن را وارد ذهن خود را. فکر می کنم “موفقیت است.”
  5. ایجاد یک زرادخانه از مکانیزم های بازخورد. شما نیاز به برخی از انتقادات و پیشنهادات اگر شما به بهبود است. شما نمی توانید بهبود اگر شما نمی دانید که چگونه شما انجام می دهند.
  6. انطباق و تنظیم کنید. اگر شما با داشتن موانع یا مشکلات آنها را تجزیه و تحلیل و به دنبال یک راه در اطراف آنها. یک رویکرد متفاوتی مورد نیاز است ؟ یکی را امتحان کنید; اگر آن کار نمی کند, سعی کنید یکی دیگر و یکی دیگر تا زمانی که شما موفق می شوند.
  7. توسعه یک اراده قوی و یک تمایل قوی. به خودتان بگویید شما با شکست مواجه خواهد شد. شما نمی خواهد داد تا! اجازه دهید عزم خود را نشان می دهد. نگه داشتن “گلدان از طلا” در پایان رنگین کمان در ذهن است.

وجود دارد تا کنون هیچ دلیلی برای متوقف کردن?

بهتر است برای همیشه اجازه دهید که ایده توقف خود را وارد کنید ، این یک فکر منفی است و شما نمی خواهید افکار منفی. اگر شما نمی فکر می کنم در مورد آن, شما نمی خواهد که برای مقابله با آن است. شما فقط فکر می کنید زمانی که شما روبرو می شوند یک شکست است: من باید تغییر رویکرد من? و اگر چنین است چگونه است ؟

فروش ممکن است یک محل که در آن تداوم ممکن است در پایان پرداخت. اگر آن را آشکار پس از تلاش های متعدد با یک مشتری داده می شود که وجود دارد هیچ شانس فروش شما ممکن است مجبور به رها کردن. اما دوباره نمی دهد تا به راحتی.

آیا شانس چیزی برای انجام با آن ؟

هنگامی که به آنها گفته شود که چگونه موفق یک فرد شده است بسیاری از مردم شکایت “او فقط خوش شانس بود. اگر من تا به حال شانس خود من خواهد بود غنی بیش از حد.” آرزوی موفقیت می کند را وارد کنید و تصویر, و در واقع, برخی از مردم به نظر می رسد بسیار خوش شانس است. اما حقیقت این است که: به میزان زیادی شما شانس خود را. همانطور که می رود, “سخت تر از کار شما را خوشبخت می کنید.” به یاد داشته باشید که.

[ad_2]