پشتکار کلید موفقیت است

[ad_1]

بسیاری از ما در طول عمر گرامی یک رویا است که ما می دانیم که می تواند ما را واقعا کنون در زندگی است. ما همه با برکت برخی از مرتب کردن بر اساس استعداد; همه ما باید انجام دهید این است که آن را کشف و آن را تبدیل به حرفه ما.

مهم ترین گام می تواند ما را به سمت دستیابی به این هدف اقدام! اما متاسفانه حتی زمانی که اولین حرکت ساخته شده است ما را از طریق رفتن با آن را تمام راه را به سادگی از آنجا که ما فاقد کیفیت پشتکار.

ما ممکن است شنیده ام در مورد پشتکار بودن کلید موفقیت صد بار اما واقعا هرگز پا را به فکر می کنم آنچه در آن در واقع به معنی و چگونه آن را مربوط به زندگی ما. بسیاری از ما تمایل به دریافت پایین گرفتار کمی شکست و فقط به من بدهید تا در رویاهای که ممکن است طولانی گرامی.

سنگ پله.

از آن آسان است برای دلسرد طول زمان از مشکلات است. ما ممکن است احساس تو خالی و خالی و حتی ممکن است فکر می کنم که هیچ هدف در زندگی هنگامی که به چالش کشیدن وضعیت می آید همراه است.

شرم از یک شکست می شود تا در ذهن ما است که ما حتی آماده را به یک “نگاه دوباره” در همه چیز. ما فقط ترک کرد و گفت که آن را به معنای! اما ما تمایل به فراموش کرد که شکست در واقع تنها سنگ پله به موفقیت است.

هنگامی که به دنبال رویاهای ما, ما را به انجام آن راه قدیمی از مد افتاده! ما باید برای انجام با وجود موانع بسیاری که به احتمال زیاد به ارائه خود را. زمانی که این موانع می آیند تا در صورت شکست ما نمی توانیم به رها کردن!

ما در حال صحبت کردن در مورد چسبیده به یک مسیر است که ما می دانیم منجر به مطمئن شات شکست (که حماقت!), اما یک مسیر است که ما فکر می کنم ما منجر به تحقق رویاهای ما. همه چیز در مورد داشتن نگرش درست است.

اگر ما تصمیم به ماندن متمرکز در رویاهای ما بدون توجه به آنچه ما می بینیم که حتی مخرب ترین شکست های ناچیز به نظر می رسد. آن را در مورد داشتن هدف ما در بینایی در تمام زمانها.

دادن به ناامیدی ما را هیچ خوب همانطور که همه ما انجام خواهد داد این است که احساس می کنید متاسفم برای خودمان و غلتیدن در خود ترحم. از سوی دیگر اگر ما قبول شکست ما به عنوان سنگ پله و یادگیری از آنها را ما موفق خواهد بود در تلاش ما زودتر از بعد!

عمدتا تمام افراد موفق است که تمام جهان می داند که امروز درباره ملاقات با شکست نه یک بار بلکه چندین بار تا به موفقیت رسیده است ضربه زدن بر روی درب خود را.

شکست پشت بسیاری از بزرگان است.

آیا شما می دانید که به ما جاودانه شخصیت های کارتونی مانند میکی ماوس از کار اخراج شد با یک روزنامه ویرایشگر چرا که او احساس کردند که والت دیزنی فاقد تخیل است ؟ زمانی که او تصمیم گرفت تا خود را شروع انیمیشن شرکت او تبدیل 302 بار; اما آن را متوقف نمی شود او را از دنبال کردن رویاهای خود را. و دیزنی به تنهایی نیست.

در دوران اخیر جی کی رولینگ (نویسنده پرفروشترین و خالق هری پاتر) بود بی پول و نسخ خطی است که او تا به حال نوشته شده بود را رد کرد و به عنوان بسیاری از دوازده بار. اما او تصمیم به رها کردن. او نگه داشته و به دنبال ناشران تا ماشین تصمیم به انتشار اولین کتاب او و بقیه به عنوان آنها می گویند سابقه است!

یک نوع ناشر یک بار گفته رولینگ که او باید با در نظر گرفتن یک روز کار چون هیچ آینده ای در کتاب های کودکان. کمی او را می دانم که پس از آن که رولینگ تبدیل خواهد شد و حتی ثروتمندتر از ملکه انگلستان روزی!

بنابراین همانطور که می بینید شکست خواهد آمد در راه ما. بسیاری از کوچک و بزرگ شکست. اما اگر ما بدهد تا ما را نه تنها در نهایت احساس محروم اما نیز محروم جهان چیزی واقعا زیبا!

[ad_2]