پلیکان قهوه ای و زیست محیطی داستان موفقیت

[ad_1]

قهوه ای سقا (Pelecanus occidentalis) بسیاری از ادعا می کند به شهرت. این پرنده ملی از جزایر ترک و کایکوس, پرنده ایالت لوئیزیانا یک متخصص غواص و زیست محیطی داستان موفقیت.

این مبارزه از نزدیک انقراض در ایالات متحده است. در اوایل دهه 1900's پلیکان قهوه ای را می توان یافت از در امتداد اقیانوس اطلس و اقیانوس آرام و خلیج مکزیک سواحل – از کالیفرنیا به شیلی و از مریلند به ونزوئلا است. اما توسط 1960's این پرنده ناپدید شده بود از لوئیزیانا مرغ سقا دولت و از بسیاری از مناطق ساحلی ایالات متحده آمریکا است. علت اصلی این کاهش بود آفت کش DDT. ددت انجام شد به آبهای ساحلی از اراضی کشاورزی و سپس وارد زنجیره غذایی. به عنوان این پلیکان خوردند آلوده, ماهی, آنها گذاشته تخم مرغ های با پوسته نازک. پس از پلیکان قهوه ای جوجه کشی تخم مرغ های خود را با نگه داشتن آنها را تحت وب گردنی پا و نه در مقابل سینه خود تخم مرغ می شکستن از وزن از پدر و مادر. پس از DDT و مشابه آفت کش ها ممنوع شد در سال 1970's قهوه ای سقا جمعیت شروع به بهبود می یابند. از سال 1970 تا 2009 پلیکان قهوه ای بود در لیست گونه های در معرض خطر.

تنها چند ماه پس از حذف شدن از گونه های در خطر انقراض لیست پلیکان قهوه ای است که دوباره مبارزه برای وجود آن در آب های خلیج مکزیک است. در 20 آوریل 2010, افق آبهای عمیق حفاری دکل منفجر شد و باعث نشت نفت است که تهدید بسیار از حیات وحش در خلیج مکزیک از جمله پلیکان قهوه ای. چرا که این پرنده بستگی به آبهای خلیج فارس برای مواد غذایی و سد سلیمان به صورت تودرتو مناطق این فاجعه زیست محیطی می تواند معکوس خود را فوق العاده بهبود بیش از 40 سال گذشته.

این پلیکان قهوه ای است که واقعا باور نکردنی پرنده. آن است که کوچکترین پلیکان اما قطعا نه یک پرنده کوچک. آن است که 4 تا 5 فوت قد و بال از 6 تا 8 فوت عرض است. منقار در مورد یک پا بلند و بسیار بزرگ کیف از پوست استفاده می شود به حرکت شبیه چمچه زنی تا ماهی و آب است. این کیسه می تواند همچنین pulsated اجازه می دهد تا برای خنک کننده در طول گرمای روز. یک پرنده بر روی زمین می تواند بسیار بی دست و پا و دست و پا چلفتی اما آنها با شکوه در هوا. آنها می تواند افزایش یابد و سرش پایین بیش از آب جستجو برای ماهی.

قهوه ای پرنده یک ماهی گیر. این پرنده مگس در سراسر آب به دنبال menhaden, شاه ماهی کفال, sheepshead, silversides و ماهی های دیگر است. هنگامی که ماهی در حال کشف آنها شیرجه رفتن سر به گرفتن مواد غذایی خود را و خالص هر دو ماهی و آب در کیسه. زمانی که آنها می آیند به سطح آنها تخلیه آب از کیسه و ماهی. مرغان گاهی اوقات سعی کنید به سرقت ماهی از مرغ سقا's کیسه; در واقع مرغان را نشسته بر روی یک پرنده's سر انتظار فقط برای لحظه مناسب برای حمله به. قهوه ای پرنده تنها پرنده به یک غواصی ماهی گیر.

پلیکان قهوه ای زندگی می کنند تنها در آبهای دریایی. آنها بسیار به ندرت یافت مرزی است. از زمانی که آنها در بر داشت در عرض 20 مایل از ساحل. آنها ترجیح می دهند خلیج و دیگر آبهای دریایی کم عمق. این پرندگان بسیار معاشرتی و خوش مشرب تودرتو در گله های نر و ماده در طول سال است. آنها در ساخت لانه در جزایر. آنها لانه بر روی زمین و یا در کمتر دروغ شاخه های درختان و یا بوته ها اگر شکارچیان در این نزدیکی هست. آنها همسر برای زندگی است.

پلیکان قهوه ای شده بود و درد و رنج از دست داده و از سایت های تودرتو با توجه به فرسایش ساحلی. شده اند وجود دارد برخی از تلاش ها برای بازسازی نخست مناطق تودرتو. حذف DDT و ترمیم خود سایت های تودرتو ساخته شده پلیکان قهوه ای درست زیست محیطی داستان موفقیت.

این پلیکان قهوه ای است که در حال حاضر تهدید دوباره توسط خلیج مکزیک نشت نفت. این پلیکان قهوه ای' راه زندگی باعث می شود آن را بسیار آسیب پذیر به این نشت نفت. نشت نفت می تواند این پرندگان در زیر راه.

1. به عنوان آنها را به فرو رفتن در آب به خوردن آنها شیرجه و از طریق نفت که کت خود را پر. بسته به چه مقدار روغن روی پر و بال آنها ممکن است به هیپوترمی و یا حتی غرق شدن است.

2. خوردن روغن یا روغن ماهی آلوده ممکن است باعث بیماری یا مرگ برای این پرندگان است.

3. حتی اگر نفت نمی تواند آسیبی به این پلیکان آن می تواند باعث کاهش در ماهی موجود برای مواد غذایی است. پس از بالغ پلیکان می توانید بخورید تا 4 پوند ماهی یک روز, هر گونه کاهش عرضه مواد غذایی می تواند باعث آسیب های زیادی به گله.

4. به دلیل آن است که بهار پلیکان و بسیاری از پرندگان دیگر و زندگی دریایی در حال تولید فرزندان. برخی از مرغ سقا تخم مرغ یافت شده با روغن لکه. دانشمندان don't می دانید چه اثر از این لکه ممکن است. تخم مرغ پوسته متخلخل به منظور اجازه می دهد که جنین به تبادل دی اکسید کربن به اکسیژن است. اگر به اندازه کافی روغن در پوسته جنین می تواند خفه و یا دچار آسیب قابل توجهی از نفت است.

5. ترکیبات آلی فرار (VOC) روغن's اجزاء سمی می تواند از طریق پوسته تخم مرغ و باعث تقریبا قطعی مرگ جنین.

6. هنگامی که جنین متولد می شوند آنها را تهدید مشابه از نفت و روغن ماهی آلوده است که خود پدر و مادر رو تنها آنها خواهد شد بسیار ضعیف تر و کوچکتر است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تلاش برای نجات پلیکان قهوه ای و دیگر پرندگان در معرض خطر نشت نفت به بین المللی نجات پرنده ( مرکز تحقیقات http://www.ibrrc.org ).

آن's شناخته شده نیست چقدر آسیب انجام می شود به پلیکان قهوه ای به خلیج مکزیک نشت نفت; فقط زمان خواهد شد بگویید. چهل سال کار ممکن است بازگشت اما این پرنده باور نکردنی بهبود از بلایای زیست محیطی قبل از. آن را ثابت کرده است کاملا یک جنگنده و در صورت نیاز آن می تواند به مبارزه با به عقب دوباره. نه همه پلیکان قهوه ای زنده در اطراف خلیج مکزیک و به طوری که آنها می تواند نقل مکان دوباره فقط به عنوان آنها پس از DDT مشکلات زیست محیطی و گله می تواند دوباره بازیابی.

خلیج مکزیک خواهد بود تا پلیکان قهوه ای می توانید با خیال راحت به ساخت لانه در سد سلیمان فرو رفتن به آب برای ماهی و سوف در اطراف اسکله ها و اسکله منتظر است که مراقب ماهی. پلیکان قهوه ای هستند بخشی جدایی ناپذیر از آنچه باعث می شود خلیج مکزیک خاص است.

[ad_2]