پنج گام برای غلبه بر ترس از شکست

[ad_1]

ترس از شکست مانع بسیاری از مردم را از رسیدن به پتانسیل کامل خود را. تولید آن ناتوانی متعهد گیری و استقامت در مواجهه با موانع است. و در عین حال بدون این توانایی ها موفقیت هرگز بیش از یک حادثه است.

ترس از شکست است که یک اعتماد به نفس موضوع و ناشی از این باور اشتباه که تجارب که در نتیجه شکست تعریف خود به عنوان یک شکست است.

چگونه باید یک نگاه شکست ؟

ایجاد مداوم تلاش آگاهانه به طلاق و شکست از این موضوع از اعتماد به نفس است. این ایده که انسان موفقیت یا شکست است که بر اساس overgeneralization و تفکر همه یا هیچ. این استدلال خطا است. در حقیقت هر انسانی است که تا کنون زندگی می کردند موفق شده در برخی از چیزها و شکست خورده در دیگران است.

دومین دور این ایده است که شکست همه بد است. شما می توانید اطلاعات از هر گونه شکست و اگر شما به اندازه کافی سخت جستجو. مطرح سوال “چه می توانم یاد بگیرند که از این ؟” و اگر نیاز بود خرد و متلاشی شدن مغز خود را برای پاسخ. اگر پاسخ شما “هیچ چیز” از چه می توانم یاد بگیرند که از داشتن پاسخ داده که در راه است؟” شما قادر خواهد بود برای پیدا کردن یک مفصل تر و مفید جواب.

سوم درک کنند که موفقیت و شکست هستند از نزدیک مرتبط. در بسیاری از موارد در بسیاری از حرفه شکست لازم است و شرط لازم برای موفقیت است. یادگیری از آنچه که اتفاق می افتد ایجاد اصلاحات و آن دسته از اقداماتی است که در حال حاضر به نظر می رسد به احتمال زیاد به جمع اوری کردن پاداش.

چهارم این را در نظر داشت: اکثریت قریب به اتفاق افراد موفق شکست خورده اند چند بار در زندگی خود را. بسیاری از افراد موفق را موفق زیادی است. به حداکثر رساندن شانس خود را از موفقیت در امتحان دشوار چیزهای هیجان انگیز و هنگامی که شما موفق بپرسید که چه چیزی شما می توانید از آن یاد بگیرند. عدم معمولا بهتر است از تلاش نیست در همه. در تلاش است راه را برای شما تضمین شکست.

در نهایت همه اردک خود را نیاز نمی شود در یک ردیف. بسیاری از مردم فکر می کنم که قبل از شروع زندگی حرفه ای خود را, آنها باید شروع با یک شفاف ایده نهایی خود را هدف شغلی و می دانم که آنها پتانسیل را دارند که موفق شوند. آن را به ندرت به کار می کند که راه. بسیاری از افراد موفق به دریافت اولین شغل خود را تنها با یک ایده کلی از زندگی حرفه ای خود را جهت. بسیاری از آنها مطمئن نیستید که آیا آنها موفق می شوند که در زندگی حرفه ای.

[ad_2]