پیدا کردن عشق امروز بدون غلط انتظارات از داشتن یک رابطه موفق

[ad_1]

محتاط بودن از انتظارات کاذب

چند نفر در استاد-ذهن گروه روز دیگر messaged من گفت: چیزی در امتداد خطوط مانند “از همه رابطه, توصیه من برای دیدن هرگز تشویق با استفاده از دستکاری و یا “تکنیک” در روابط است.

فردی رفت… من به تازگی تبدیل به 30 هستم و در نظر گرفته جذاب ،

زندگی من شده است هرگز ساده اما من همه چیز را پشت سر گذاشتم و سعی کردم به بهترین از دارایی های من.

من نقل مکان کرد به U. S. A., خودم را از طریق کالج به پایان رسید با افتخارات و کار سخت برای حمایت از خودم.

تنها مسئله این است که من هیچ عشق در زندگی من است. مردان من تاریخ عمل مانند من بهترین چیزی که رخ می دهد به آنها در شروع است و سپس آن را به نظر می رسد آنها واقعا هیچ چیزی در مورد عشق و روابط.

این دوره در معجزات متحده “دایره ترس نهفته است درست در زیر سطح بدن را می بیند و به نظر می رسد کل بنیاد که جهان بر آن استوار است.”

در یکی دیگر از پیام یک زن نیز نوشت من گفت… من مورخ بچه ها متعدد سنین مشاغل و فیزیکی به نظر می رسد.

تنها چیزی که آنها به اشتراک گذاشتن یک ترس از درست بودن و باز کردن و مراقبت و مایل به شاید یکی با یک دیگر برای همیشه لطفا برای.

هر زمان که من یک سفر به مناطق دیگر جهان افراد به من می گویند “شما مانند یک دختر زرق و برق دار.”

آن را می سازد من احساس مهم ترین بازنده است.

من سعی کردم تقریبا همه چیز.

فقط من به تازگی از بررسی در یکی از عشق و روابط کتاب در مورد بهترین طرز فکر برای جذب بهترین شریک برای ایجاد یک لیست از تمام ویژگی های ما می خواهم آنها را به تمرین و مراقبه بر آن است.

بدون شک همسر مناسب کشیده خواهد شد به ما. با من تماس مشکوک, اما, این به نظر می رسد مانند خرید مبلمان سفارشی در ملاقات با همسر.

می توانید این لیست واقعا کار می کند ؟ لطفا به من کمک کند. من بیش از حد جوان به زندگی بدون عشق بقیه زندگی من است.

خوب, در اینجا چیزی است که من پیشنهاد کرد به او:

آه من اگر از آن بود که اساسی است.

ایجاد یک لیست از دقیقا آنچه شما می خواهید– یک مرد و یا یک تر و تمیز و دور کمر– و تفکر.

او افزود:… ” در صورتی که کار ما ‘d همه ازدواج ما ‘d همه بود و ما ‘d همه نازک. اگر آن کتاب مشغول به کار آن خواهد بود که محبوب ترین فروش کتاب تا کنون.”

نویسندگان ارتباط کتاب می گویند شما می توانید آماده و رئوس مطالب از این پس است که دقیقا آنچه که افراد مایل به شنیدن.

آن را در قدرت خود را به عشق و روابط رخ می دهد.

قبلا من در مورد بحث بیشتر در مورد آنچه مردان عشق ورزیدن در مورد زنان و درک آنچه که او فکر.

زمانی که عالی لحظات زندگی شما رخ خواهد داد هیچ کس یک توپ کریستال به اطلاع شما. عشق می آید وقتی که می آید زمانی که شما تصمیم می گیرید آن را باید آمده است.

وجود دارد چیزی است که اعلام می شود برای انتظار با توجه به این واقعیت است که کسانی که واقعا جدی نیست و به احتمال زیاد به یک مشتری.

به عنوان شما در حال حاضر به شدت کشف هنگامی که آن پایین می آید به عشق و روابط شما نمی توانید به نوبه خود یک مرد است که جدی نیست به کسی است که, مهم نیست که چقدر او می گوید او را دوست دارد یا آسین عاشق شما.

آن را نمی کشد طولانی برای تحقق بخشیدن به یک کفش مناسب نیست و عملا همه بچه ها به نشانه های آنها و یا نه از یک دولت از ذهن برای یک مرد متاهل.

سریعتر به شما در یادگیری یک مرد است نه از قاب خود را از ذهن کمتر به احتمال زیاد شما می شود برای سوار شدن گرفته شده.

اگر یک مرد می گوید او نمی تلاش برای پیدا کردن, ازدواج, لرزش دست, دولت, شب به خیر و او را به اطلاع او نیست دقیقا چه شما در حال تلاش برای پیدا کردن.

این است که “چیزی” من می توانم به شما بگویم این است که برای زندگی نوع زندگی است که در شما است که شما را شایسته است که شما باید شور و شوق برای.

خود قرار داده و در راه عشق و رابطه زناشویی.

از آنجا که تنها چیزی که در آن است تحت کنترل خود را وقتی که می آید به عشق و روابط بله شما باید اقدام از درون قلب خود را.

که به این معنی نیست که شامل هر کسی که نمی خواهند ازدواج تصدیق در قلب خود را که شما می خواهید به نکاح باشد و نه مردد به آن می گویند.

مردی که واقعا شما را دوست دارد می خواهد شما را به خود را دارد. بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که می شود وجود دارد زندگی می کنند یک زندگی عالی است.

اگر ازدواج چیزی است که شما در نهایت مایل است که به معنی نیست که شامل با هر کسی که تمایل به ازدواج و است که تنها مایل به بازی در اطراف و هرگز جدی است.

فقط مطمئن شوید که به اذعان خود در قلب شما تمایل به نکاح باشد و ترس به آن می گویند هنگامی که زمان مناسب است به آن اشاره کرد.

اعتماد به نفس شما و اعتماد به نفس را افزایش می دهد و به شما خواهد شد یک زن باور نکردنی خود ارزش و جذاب است برای مردان و چه مردان عشق ورزیدن در زنان است.

(لطفا توجه داشته باشید من هم پیشنهاد می کنم جستجو در وب برای بیشتر محتوای مفید در مورد موضوعاتی مانند “روابط و مردان و چه مردان فکر میکنند و چه آنها عشق ورزیدن در مورد زنان است.”)

برای موفقیت در عشق و زندگی!

[ad_2]