چرا سامسونگ کهکشان S2 است که هنوز به اندازه کافی خوب

[ad_1]

ما می دانیم که چگونه چیزهایی هستند که مدل های جدیدتر هستند. این ترین است به ویژه هنگامی که می آید به گوشی های تلفن همراه. ورود سامسونگ آندروید کرم د لا کرم سامسونگ کهکشان S3 به Samsung Galaxy S2 یک فشار خوب و دور از نقطه بالا. اما این به این معنا نیست که خوب Galaxy S2 دیگر قابل توجه خود را. در این مقاله ما خواهد شد بحث در مورد دلایل که چرا سامسونگ کهکشان S2 است که هنوز به اندازه کافی خوب برای شما. خواندن!

ارزان – اگر شما با توجه به تغییر تلفن همراه قدیمی خود را به یک جدیدتر گوشی های هوشمند و سپس آن را بهتر است که شما انتخاب می کنید Galaxy S2. شما قادر خواهید بود به صرفه جویی در مقدار زیادی از پول به علاوه شما قادر خواهید بود برای پیدا کردن بسیاری دست دوم معاملات بیش از حد. شما می توانید یکی برای به عنوان کم به عنوان $465.81 به عنوان پرداخت برای آخرین مدل در $744.04. تصور کنید که صرفه جویی های بزرگ است که شما می توانید اگر شما انتخاب می کنید این گوشی?

سبک تر و کوچکتر – اگر شما نمی خواهید سنگین و حجیم گوشی و سپس این است که هنوز هم بهترین انتخاب برای شما است. در 116 گرم از آن مطمئن شوید که می توانید ضرب و شتم S3 را 133 گرم وزن هر زمان از روز است. واقعی آن اندازه بدن است که در 125.3 x 66.1 x 8.5 mm, از سوی دیگر, جدیدترین مدل در 136.6 x 70.6 x 8.6 میلیمتر است. این ارقام کاملا آشکار است که Galaxy S2, راه های کوچکتر و سبک تر از جانشین آن. با این نوع از اعداد شما نمی خواهد پیدا کردن آن سخت به جیب این گوشی در همه.

به طور منظم کارت حافظه و سیم کارت – اگر شما با استفاده از قدیمی به طور منظم اندازه سیم کارت پس از آن این گوشی را برای شما کامل است. شما دیگر مجبور به مقابله با تغییر به یک میکرو سیم کارت یا برش سیم کارت خود را به یک اندازه کوچکتر است. همه شما باید انجام دهید این است برای قرار دادن آن را و شما خوب به آن بروید در ثانیه است.

دوربین 8MP – این گوشی قادر است به شما 8MP, عکسهای و full-HD (1080p) ، چه بیشتر می تواند شما برای درخواست ؟ همچنین شما می خواهد یک 2MP دوربین جلو در این گوشی است. که به اندازه کافی خوب نسبت به گوشی های با VGA در جلوی دوربین های دیجیتال خارج وجود دارد.

1GB ارزش RAM – اگر شما انتخاب می کنید این گوشی پس از آن شما خواهد شد گرفتن همان مقدار از رم. بله بدون در نظر گرفتن سن آن شما هنوز هم دریافت 1GB ارزش از RAM در این گوشی است. که در واقع همان کار را با جانشین آن.

همانطور که می بینید اینها تنها برخی از دلایل که چرا سامسونگ کهکشان S2 است که هنوز به اندازه کافی خوب برای شما. آن را ارزان تر است و آن را دارای بسیاری از ویژگی های است که جانشین آن مجهز شده است.

[ad_2]