چرا پذیری مغز کمک می کند تا توضیح دهد که قانون جاذبه و بهره برداری EFT

[ad_1]

شما می توانید تفکر خود را تغییر دهید و زندگی خود را. شروع در حال حاضر.

دانشمندان با مراجعه به آن را به عنوان “شکل پذیری مغز” و esoterically آن اشاره شده است به عنوان قانون جاذبه است.

یکی از مشتریان من به معنای واقعی کلمه “شنود گذاشته دور” خود گیر و وسواسی مغز الگوی آن آغاز شده بود و پس از او تا به حال معادل یک سکته مغزی که نمی شود بیش از حد بیهوشی طی یک عملیات است. او احساس قربانی این رویداد و دیگران که اتفاق افتاده بود به او – او در زندگی ترس از مجموع شفا – در صورت او زدم دوباره. او خود و جلب اعتماد بزرگترین ترس بود و نه مرگ او در حال حاضر با آن مواجه است – اما پایان دادن به مثل سبزیجات در یک صندلی چرخدار.

و در یک جلسه خود مغز است که احساس کرده بود “متصل” برای قربانی آزاد شد با پیدا کردن و آزاد با EFT (Emotional Freedom Techniques) دوران کودکی رویداد قلدری با برادر بزرگتر خود و دقیقا لحظه ای که برادر خود را به حال او را در منگنه معده هنگامی که او در یادگیری به راه رفتن و “به او زدم”. این من intuited تا به حال او را تا به انتظار و ترس و تکرار مستمر اثبات این که رخدادهای غیر منتظره در زندگی خواهد بود “او با ضربت بزمین کوبیدن” زمانی که او حداقل انتظار آن.

اما هنگامی که او تا به حال خود را در “breakfree-aha” در مورد این ناخودآگاه راه اندازی, او در حال حاضر آگاهانه تصمیم به بهبود زندگی خود را. در طول جلسه ما اعتقاد من او دوباره سیم کشی مغز او از آن زمان در انتظار چیزی متفاوت است.

قبلا علم گفت که مغز شما متصل شد. به عبارت دیگر شما در حال متولد شده با سلول های مغز سیمی در یک راه خاص که غیر قابل تغییر است مگر این که کل تعداد سلول های مغز با افزايش سن کاهش مييابد.

اکتشافات جدید در علوم اعصاب باید بازنگری شده که مشاهده. یک اصطلاح رایج در حال حاضر مورد استفاده است “شکل پذیری”, که در آن مغز قالب تغییرات و رشد می کند بسته به آنچه که شما با تمرکز بر.

چرا من آموزش مشتریان به نظم و انضباط خود را به سپاسگزار لطف و عشق چیست.

از آنجا که… اگر شما مقاومت در برابر آنچه در زندگی به ارمغان می آورد شما گله, ناله و شکایت کردن و تمرکز بر روی منفی از وضعیت شما روح بخشیدن منفی مسیرهای عصبی در مغز است. به جای تفکر مثبت را تشویق می کند با نام تجاری جدید ارتباط بین سلول های مغز به عنوان شما شروع به رشد کاملا جدید شبکه عصبی برای اتصال سلول های مغز (نورون).

بنابراین خود را به مغز و بدن چیزی است که شما به سادگی با به دنیا آمد که سلامت و عملکرد شما می توانید چیزی در مورد. به جای آن شما به طور مداوم در حال رشد و شکل گیری مغز و بدن خود را. شما باید به مراتب بیشتر از یک اثر در سلامت روحی و جسمی از آنچه شما فکر می کنم و با توجه به پرداخت.

و با تمرین شما می توانید کنترل بزرگ بیش از آنچه که شما را به توجه خود را به. در یک معنا شما می توانید ساخت تا خود توجه بدنساز’ در راه همان است که یک ورزشکار ممکن است توسعه پا یا عضلات بازو. به طور منظم مدیتیشن یک راه عالی برای انجام این کار و برخی از های اخیر علوم اعصاب اکتشافات مراقبه را تایید کرده اند این. از طریق تکراری مدیتیشن مغز خود را رشد به طور قابل توجهی بیشتر اتصالات عصبی نسبت به گروه کنترل که نه تفکر.

عاطفی شفا ابزار شیر به ظرفیت خود شفا از مغز است. مغز در ابتدا به زخم التیام یابد. آنچه که من اسمش “شکستن-رایگان-aha” است که مغز را از راه انتشار عاطفی آسیب زا حافظه ذخیره شده در مغز و مانع یک زندگی شاد در حال حاضر.یک

زمانی که به کسی است که “بیمار و خسته” از احساس گیر در برخی از منطقه از زندگی خود را – و از من می خواهد برای یک جلسه به “شکستن رایگان” آنها انتظار دارند و الهام با یک فرصت برای شروع دوباره با توجه به باورها و برداشت.

در عنوان کمی تا یک ساعت و یا کمتر از آنها می توانید به معنای واقعی کلمه فرار از زندان ذهن است. بنابراین هرگز – شما می توانید خود را تغییر دهید مغز و ذهن شما را و زندگی خود را. شروع خود را با فکر بعدی!

[ad_2]