چرا گوگل تا موفق ؟

[ad_1]

چرا گوگل بسیار موفق:

واقعا چه مجموعه گوگل جدا از رقابت خود را که وجود دارد مقدار زیادی? در این مقاله ما به بحث در مورد برخی از عوامل است که تبدیل گوگل به بین المللی کنگلومرا و داستان موفقیت آن در حال حاضر است.

وب در حال تغییر است, تبدیل شدن به بیشتر از یک محیط اجتماعی که در آن مردم در حال به اشتراک گذاری همه چیز به عنوان آنها پیدا کردن آنها و وجود دارد مقدار زیادی از توسعه و تشویق این نوع از مرورگر وب است.

گوگل راه اندازی شد-upp توسط لری پیج و سرگئی برین در سال 1997 به ارائه یک موتور جستجو خدمات. نام مشتق شده از واژه “googol” ریاضی ترم یک 1 پس از 100 صفر.

گوگل فلسفه حول محور ارائه بهترین تجربه کاربر ممکن است امکان پذیر است”. خود ایده اصلی بود و به شاخص به عنوان بسیاری از وب به عنوان امکان پذیر است و ارائه بهترین نتایج ممکن برای عبارت جستجو. بنیانگذاران بصورتی پایدار و محکم بر این باور بودند که اگر آنها تمرکز تنها بر کاربر و سپس همه چیز را به دنبال خود را عادلانه می گویند که این قطعا مورد بوده است!

گوگل کارکنان بخش بزرگی از آن ها مستقر در دره سیلیکون داشتن بسیار منحصر به فرد در محیط کار که در آن آنها به طور فعال تشویق به توسعه ایده های خود را برای 20 درصد از زمان که آنها کار می کنند. به عنوان شما می توانید تصور کنید این بخشی از شیوه زندگی است که تولید مستمر تحولات جدید است که گوگل به طور مستمر ساخت.

تخمین زده می شود که گوگل فرمول جستجو بهینه سازی بیش از 500 بار در سال فراهم می کند که بیشتر تظاهرات چگونه انعطاف پذیر کسب و کار مورد نیاز است برای ارائه بهترین نتایج موتور جستجو ممکن است.

گوگل معرفی کرده است مدت رتبه صفحه است که از یک الگوریتم پیچیده است که گوگل توسعه داده است برای اندازه گیری چقدر مهم صفحات خاصی هستند. وجود دارد گفته می شود بیش از 500 میلیون متغیر و بیش از 2 میلیارد از نظر. این می رود برخی از راه برای نشان دادن پیچیدگی کسب و کار که در آن گوگل عمل می کند.

گوگل در حال حاضر زمینه های کسب و کار شامل موتورهای جستجو Google Docs (نسخه آنلاین از مایکروسافت آفیس را قادر می سازد که زندگی می کنند به اشتراک گذاری اسناد و مدارک), YouTube, Google video, پلت فرم Google Buzz است که شبیه به ترکیبی از Twitter و Facebook گوگل خود را توسعه داده است تلفن همراه سیستم عامل این Andriod, Google earth, فراهم می کند که تصاویر از زمین و میزبان تمام شگفت انگیز دیگر خدمات!

گوگل اولیه جریان درآمد است که از طریق آن ارائه تبلیغات از طریق AdWords. این خدمات که به تولید مربوط به تبلیغات است که نمایش تبلیغات هر زمان که شما در جستجوی گوگل و همچنین یک میزبان کامل از وب سایت های دیگر. گوگل اساسا اتهام تبلیغ برای هر بار خود را پیوند زده است (منوط به شرایط خاص). از تبلیغ دیدگاه این بدان معنی است که شما می توانید ترافیک از بسیار مرتبط عبارات جستجو. گوگل گفته تولید 97 درصد از درآمد خود را از طریق AdWords است که نشان می دهد که چگونه موفق شده است.

اگر شما به فکر تبلیغات با استفاده از AdWords گوگل محبوب تر کلمات کلیدی گران تر این خواهد بود که شما باید به جای یک پیشنهاد برای قیمت که شما آماده به پرداخت به صورت خاص بر روی یک عبارت جستجو. اگر شما با توجه به این نوع از مدل انجام برخی از تست قبل از اینکه شما متعهد به هزاران پوند یا دلار از تبلیغات به عنوان آن را ضروری است که شما مطمئن شوید که وب سایت شما است تبدیل کارآمد است.

برخی از خدمات پیشنهادی از گوگل در ماه های آینده و سال ظاهرا شامل موارد زیر است:

اجتماعی جستجوهای را تولید نتایج از شبکه های اجتماعی خود را. هنگامی که شما جستجو برای یک مدت نتایج خود را شامل کسانی شده اند که تولید می شود از شبکه های اجتماعی خود را.

وجود دارد یک معامله اخیر معامله در سال گذشته با توییتر فراهم می کند به روز رسانی زنده از توییتر است که موجود در نتایج موتورهای جستجو.

گوگل گوگل است که یک سرویس فراهم می کند که نتایج موتورهای جستجو بر اساس تصاویر است که شما ورودی! این تست که من را دیده بود و تا حدودی مشکوک, اما من مطمئن هستم که این خواهد بود که تصفیه شده به گوگل معمول استانداردهای بالا.

به صورت خلاصه چیزهایی که ساخته شده گوگل تا موفق است که توانایی خود را برای انطباق خود با اخلاق کار خود را در فلسفه موضع تهاجمی خود را از نظر دستیابی به کسب و کار است که آنها معتقدند اضافه کردن ارزش به خدمات خود را و مهمتر از همه ارائه خدمات برجسته به کاربران آن است.

[ad_2]