چهار ایده برای ساخت یک موفق گلف مینیاتوری

[ad_1]

اگر شما تا کنون شده است به یک گلف مینیاتوری در یک منطقه توریستی و سپس شما احتمالا آشنا با دزدان دریایی و دایناسور تم. بزرگ سازه های کسب و کار کمک کند به نگاه جذاب تر از خارج و تبديل عبور ترافیک به مشتریان است. حتی نزدیک است, به سرعت با حوصله تخت سری از سوراخ نسبتا در سطح زمین است. طراحی شکوفا می توانید کل بازی لذت بخش تر.

پیدا کردن خود را غول آسیاب بادی

این ممکن است به نظر می رسد مانند یک کلیشه در صنعت اما یک غول آسیاب بادی همواره یک جاذبه کلاسیک. تیغه چرخش لحظه ای و جلوگیری از مسیر که در آن putters نیاز به هدف. مانع می افزاید: این چالش از زمان سکته مغزی خود را و حرکت بیش از حد به زودی (و یا خیلی دیر) نتایج در خنده و نا امیدی. البته خود یکی از ویژگی های بزرگ نمی نیاز به یک آسیاب بادی. فکر می کنم از چیزی بزرگ و به یاد ماندنی, ترجیحا با جنبش و یا برخی از دیگر چالش منحصر به فرد. این فرصت خود را به تصور در مهمانان.

بدن کوچک آب

برخی از مبتدیان طراحی دوره های خود را در اطراف روال مستطیل AstroTurf. زمانی که بازیکنان با دیدن این نوع ساده از گلف مینیاتوری آنها فکر می کنم که چگونه آنها می تواند انجام دهد بهتر است خود را دارند. موانع آب هستند یکی از راه های آسان به تمام تنظیمات بیشتر چشمگیر است. در نظر داشتن نهرها و آبشارهای کوچک گنجانیده شده به یک زن و شوهر از سوراخ. نیاز به جلوگیری از (و یا پرش به بیش از) یک جریان کوچک می تواند تجربه احساس بیشتر شبیه به یک روز بر روی این لینک کلیک کنید.

رمپ و تغییرات سطح

زمانی که نزولی به یک سوراخ در پایین هواپیما و یک توپ به سرعت در حال میدارد تا سرعت. دامنه اضافه کردن انواع سرگرم کننده محاسبه و چالش به کار نسبتا ساده از پوشش یک شات. دامنه می تواند یک توپ البته یا حتی ارسال آن را به عقب به دادن فرد ارائه فرصت های اضافه شده برای نمایش مهارت و ظرافت. در هنگام طراحی طرح برای زدن توپ زدن توپ گلف این مهم برای جلوگیری از بیش از حد ساده است. بازی در ارتفاعات مختلف تولید لایه تجربه و بازیکنان در سطوح بالاتر می توانید لذت بردن از یک نمایش بهتر از بخش پایین تر آمده است.

لوله و انتقال لوله

وجود دارد هیچ نقطه ای در تظاهر که زدن توپ زدن توپ به مهارت و یا پیچیده در یک بازی به عنوان واقعی گلف. برای کمک به بازیکنان احساس سبک سری آن اغلب مفید شامل چالش های که در آن توپ است funnelled به یک ناودان یا مجرای سرازیر خروج نزدیک تر به مقصد. لوله PCV می شود گنجانیده شده در مرحله ساخت و ساز به اندازه کافی بزرگ به جای توپ و راست به اندازه کافی برای تمیز کردن در مورد انسداد. برای حتی بیشتر سرگرم کننده را به بازیکنان یک انتخاب اولیه خود را دهانه; آنها می توانید حدس بزنید که کدام یک را قرار داده و آنها را در بهترین موقعیت برای یک شات نهایی.

هنگامی که شما در حال طراحی یک گلف مینیاتوری وجود دارد به وضوح بسیاری از عوامل را در ذهن نگه دارید. آن را نیز یک ایده عالی برای تصمیم گیری در یک موضوع اصلی و یا حیله. دزدان دریایی و صفری تم مشترک هستند اما یک موضوع کافی نیست خود را در آن. به یاد داشته باشید این نکات به طوری که مهمانان خود را خواهد شد که هم سرگرم کننده است.

[ad_2]