چهار عناصر موفقیت کسب و کار کوچک

[ad_1]

چشم انداز شروع یک کسب و کار کوچک ممکن است حمله مردم به عنوان هیجان انگیز و تهدید آمیز و یا هر دو. این است دلیل خوب; درخواست تجدید نظر از اینکه رئیس خود را و راه اندازی یک کسب و کار سودآور است خو میزان شکست بالا از کسب و کارهای کوچک. سریع جستجو در اینترنت نشان می دهد هیچ کمبود مطالعات ارائه علل و آمار در مورد کسب و کار کوچک, نرخ شکست. در حالی که میزان دقیق هر مطالعه متفاوت بوده و توسط صنعت و بازه زمانی بسیاری از مطالعات نشان می دهد که تقریبا نیمی از کسب و کارهای کوچک باقی می ماند و در عمل در عرض چند سال از باز کردن.

این واقعیت را دعوت این سوال که چه چیزی باعث می شود که بازماندگان موفق ؟ من به تازگی به حال این فرصت را به صحبت با چند صاحبان کسب و کار کوچک است که هر کدام دارای یک نمای خرده فروشی. هدف از من درخواست شد به سادگی به یادگیری یک کمی در مورد چالش هایی که یک صاحب کسب و کار کوچک و حتی بیشتر از آن برای یادگیری آنچه که کمک به بقا و موفقیت است.

کارخانه مستقیم قطار درجه یک اشویل مبتنی بر آنلاین و نمای خرده مقیاس قطار مدل. کارخانه مستقیم قطار متخصص در هو مقیاس قطار شده است و در کسب و کار برای مدت شش سال. موسیقی فروشگاه موسیقی فروشگاه واقع در هریسون (آرکانزاس), اوهایو, حومه در سمت غرب از سینسیناتی. موسیقی Shoppe است که در کسب و کار برای 21 سال, فروش آلات موسیقی و ارائه می دهد ابزار تعمیر سرویس و درس موسیقی. در اصل توسط سه شرکای موسیقی Shoppe در حال حاضر تنها متعلق به یکی از اصلی سه. عملی Outdoorsman که آن هم واقع در اشویل شده است در کسب و کار برای دو سال و خرده فروشی به فروش می رساند و محموله کالا, هوای آزاد, برای شکار, ماهیگیری, اردو زدن, پیاده روی, دوچرخه سواری و پارو.

در صحبت با صاحبان هر یک از این سه کسب و کار چند تم سازگار پدید آمده بودند که نسبت به موفقیت خود را: محافظه کار تامین مالی و به طور کلی اجتناب از بدهی یک اولویت در خدمات به مشتریان کسب و کار تمايز و خدمات شناسایی بازار از درجه اعتبار ساقط و یا فرصت.

تمام کسب و کارهای کوچک آغاز کند و آگاهانه رفتن نیست به بدهی برای راه اندازی کسب و کار خود را. اغلب کوچک و خرده فروشی عملیات با نسبتا کمی سربار می توانید از وام کسب و کار با برنامه ریزی مناسب است. هر صاحب کسب و کار مصاحبه آغاز شد و با پول خود و در یک مورد نیز پول از دو طرف. راه اندازی با پس انداز به عنوان مخالف به تامین مالی حمل مزایای افزایش تعهد شخصی و همچنین عدم وجود بار شخص ثالث بدهی. وام کسب و کار و یا برخی از شیوه های تامین مالی خارجی اغلب اجتناب ناپذیر در کسب و کارهای دیگر با بالاتر سربار و هزینه های ثابت اما خرده فروشی می تواند ارائه دهد انعطاف پذیری بیشتر در این منطقه بسته به مقیاس از راه اندازی.

عاملی برای کم سربار از این کسب و کار است که تعداد کمی از کارکنان بزرگترین که استخدام چهار نفر از جمله مالک. عدم وجود بدهی تسهیل کسب و کار و سرعت رشد برای هر سه بود که به طور مستقیم مربوط به رشد فروش و درآمد. برعکس برخی از مصاحبه شوندگان اشاره کرد مخالف سناریو که در آن یک صاحب کسب و کار به طور معمول یک رقیب پول قرض گرفته شده برای ساخت یک کسب و کار بود که در یک مقیاس بزرگتر از بازار آن را در خدمت و به این ترتیب کسب و کار شد و پس از آن قادر به سرویس بدهی و تولید پول به اندازه کافی برای پوشش هزینه های عملیاتی.

تعهد به خدمات به مشتریان تاکید شد که توسط هر کسب و کار است. عصر اینترنت و خرده فروشی و تخفیف های بزرگ فروشگاههای جعبه باعث می شود آن را امری ضروری برای کسب و کارهای کوچک به ارائه ارزش از طریق وسایل دیگر به عنوان آنها به طور کلی نمی تواند رقابت در قیمت و انتخاب است. این است که در آن عنصر انسانی بحرانی می شود. یک فروش شخصی تلاش و کشت روابط با بازگشت مشتریان اگر مدیریت درستی قادر به برنده شدن بیش از درخواست تجدید نظر از بزرگتر گزینه های خرده فروشی. برخی از مردم حاضر به پرداخت قیمت بالاتر برای بیشتر شخصی تجربه خرید.

تمايز شد یکی دیگر از عوامل کلیدی شناسایی شده توسط هر سه کسب و کار. چیزی نیاز به مجموعه ای از کسب و کار خود و جدا از هم را به منظور جلب مشتریان از طریق درب. همانطور که قبلا مورد بحث خدمات به مشتریان در یک منطقه از تمايز زمانی که رقابت با جعبه فروشگاه ها و خرده فروشان آنلاین است. خدمات به مشتریان اولیه عامل افتراق بین موسیقی Shoppe و بزرگتر ملی زنجیره ای فروشگاه های موسیقی.

دیگر تمایز معیارهای نیز اشاره کرد. کارخانه مستقیم قطار رقابت در مقیاس قطار مدل میباشد. این کسب و کار که حفظ یک نمای فیزیکی است اما در درجه اول یک خرده فروش آنلاین خود را متمایز از رقبای خود را با داشتن پیچیده حضور وب. انتگرال به این وب حضور قوی و رو به رشد درجه ای از رسانه های اجتماعی پیوسته است. این است که نسبتا مدرن مدل در پیری سرگرمی و کسب و کار. رسانه های اجتماعی مشارکت باعث می شود یک شرکت کوچک در کارولینای شمالی بسیار در دسترس به مشتریان آنلاین در سراسر کشور و در سطح بین المللی و مانند رسانه های اجتماعی یک جزء کلیدی از کارخانه مستقیم قطار’ خدمات به مشتریان تلاش.

عملی Outdoorsman منحصر به فرد است که آن را ارائه می دهد خرده فروشی و محموله دنده در فضای باز زیر یک سقف. علاوه بر این کسب و کار حمل, محلی, دست ساز, هوای آزاد, موارد مانند شکار چاقو lures ماهیگیری و پرواز و شکار تماس. این محصولات را عملی Outdoorsman درخواست تجدید نظر از محلی صحت است که در زنجیره بزرگتر, هوای آزاد, فروشگاه محصولات.

هر یک از سه کسب و کار باقی مانده است مناسب با خدمت تقاضا در بازار بود که یا در حال رشد و یا قبلا در خدمت. دو فرصت های بازار بودند دیکته در درجه اول جغرافیا. موسیقی Shoppe باز در حومه شهر در سمت غرب از سین سیناتی است که حدود 20 کیلومتر خارج از شهر است. از آنجا که فروشگاه باز این حومه قابل توجهی رشد کرده و موسیقی Shoppe رشد کرده همراه با جمعیت و اقتصاد است. موسیقی Shoppe امن فروشنده وضعیت برای بزرگ موسیقی مارک های چنین به عنوان انجمن صنفی تیلور و مارتین گیتار و در نتیجه به عنوان نزدیکترین فروشنده برای مارک های چنین به سمت غرب از سینسیناتی و همچنین جنوب شرقی ایندیانا است.

تحقیقات قبل از باز کردن نازل به صاحب عملی Outdoorsman که نزدیکترین مشابه محموله و خرده فروشی کالا, هوای آزاد, فروشگاه واقع شد بیش از 150 مایل دور. علاوه بر این, این فروشگاه واقع در شمال غربی ربع از Buncombe County, که در آن تعداد بسیار کمی وجود دارد, هوای آزاد, فروشگاه محصولات. عملی Outdoorsman نیز تنها کارولینای شمالی حیات وحش عامل در این ربع شهرستان فراهم می کند که خدمات از قبیل فروش شکار و ماهیگیری مجوز. خدمت به عنوان یک عامل حیات وحش تولید قابل توجهی مشتری ترافیک.

کارخانه مستقیم قطار در بر داشت خود را بازار تو رفتگی در دیوار ایجاد یک وب سایت قوی حضور در صنعت سرگرمی است که نسبتا آهسته به آغوش خرده فروشی آنلاین و استفاده از رسانه های اجتماعی. در انجام این کار, کارخانه مستقیم قطار شده است قادر به رسیدن و گسترش پایه مشتری در زمینه های زیر در خدمت سرگرمی های محلی مغازه ها با محدود تر انتخاب.

از چهار عنصر مورد بحث مشترک به این سه موفق کسب و کارهای کوچک همه به نظر می رسد بصری از چشم انداز در خارج. اما کوچک کسب و کار شروع یو پی اس باید میزان شکست بالا و حتی این به ظاهر آشکار صفات فرار برخی از صاحبان کسب و کار کوچک که در نهایت بستن درهای خود را به عنوان یک نتیجه. این چهار عنصر بدهی مدیریت خدمات به مشتریان کسب و کار تمايز و مناسب فرصت های بازار هستند به هیچ وجه یک لیست جامع از الزامات مورد نیاز برای موفقیت کسب و کار. فرمول برای موفقیت کسب و کار شامل بسیاری از متغیرها از آن پوشش داده شده در این مقاله است. اما قوام در طول سه ذکر نمونه هایی از بدهی مدیریت خدمات به مشتریان کسب و کار تمايز و مناسب فرصت های بازار, تأکید اهمیت خود را به عنوان همکاران به موفقیت کسب و کار.

[ad_2]