چه بررسی پرداخت? یاد بگیرند که چگونه به موفقیت کامل نظرسنجی

[ad_1]

وجود دارد صدها نفر از شرکت ها در سراسر جهان که به دنبال افرادی مانند شما که می خواهید به کسب درآمد از اتمام نظر سنجی. تولید کنندگان از محصولات اغلب می خواهند بدانند که چرا یک محصول است که ترجیح داده به دیگری پس از آن استخدام یک شرکت تحقیقات بازار برای دریافت پاسخ به پرسش های اصلی آن است. شرکت تحقیقات بازار و سپس استخدام یک شرکت بررسی این نظرسنجی شرکت به طور معمول منابع مقدماتی سوالات مانند چگونه بسیاری از محصول X آیا شما خرید یک ماه ؟ که مکان های جغرافیایی? بین آنها “بررسی فرم” ایجاد شده است و برای تکمیل و بازگشت.

تولید کنندگان و نام تجاری شرکت ها می خواهند به دانستن آنچه که مصرف کنندگان واقعا فکر می کنم در مورد محصولات و خدمات خود را, بنابراین برای دریافت بازخورد آنها را اغلب به دور از محصولات است که آنها می خواهند آزمایش و یا به سادگی فقط پرداخت برای انتقادات و پیشنهادات از طریق نظرسنجی ها پرداخت می شود.

بررسی پرداخت کنندگان ناشناس هستند و از آنجا که همه چیز را آنلاین انجام می شود, آن می تواند انجام شود در زمانی که آن را مناسب بررسی یادداشت برداری. همه شما باید انجام دهید برای دریافت پرداخت برای نظر سنجی که به بررسی لیست سازندگان و پاسخ به نظرسنجی شما در حال ارائه شده است. این نظر سنجی جایزه اضافه شده از شما قادر به اشتراک گذاشتن افکار خود را و کمک به شکل دادن به محصولات جدید و ورود در بازار, مغازه ها, ثبت شرکت ها, بالا خیابان مد, رسانه های آزمایشات پزشکی دارویی و غیره.

در واقع شما کسب جایی میان یک زن و شوهر دیگران را به چند هزار دلار شما نمی خواهد تبدیل به یک میلیونر تکمیل پرداخت نظرسنجی این طرز فکر است دلیل که چرا بسیاری از افراد موفق است. اتمام بررسی پرداخت شما می تواند منطقی انتظار برای کسب درآمد به اندازه کافی برای پرداخت صورتحساب خرید درمان برای خانواده بیرون رفتن برای شام و یا ماشین خود را باز پرداخت وام یک آخر هفته دور یا استراحت کوتاه تعطیلات به جایی واقعا خوب است.

نگه داشتن این دو چیز را در ذهن داشته و آنها به شما کمک خواهد کرد موفق شود در هنگام تکمیل نظرسنجی.

1. سعی کنید به ضرب و شتم سیستم با در نظر گرفتن کلید های میانبر یعنی تیک تاک همان پاسخ در پرسشنامه های مختلف برای صرفه جویی در زمان در اعتقاد به این که سریعتر من می توانم در هر نظرسنجی, بررسی بیشتر من بیشتر من را کسب خواهد کرد. آموزش ارزیاب بازرسی پاسخ در هر نظر سنجی و شما نمی خواهد پرداخت اگر شما یافت می شود به فریب خورده, بدتر, شما هنوز هم ممکن است لگد از پنل و حساب خود را بسته است.

2. سعی نکنید به “حدس دوم” خود را در پاسخ به سوالات. شما تنها “حدس دوم” پاسخ اگر شما واجد شرایط برای انجام این بررسی در وهله اول این است که در سوال به عنوان مثال زمانی که در حال بررسی در غربالگری قبل از شما ساخته پاسخ به منظور شانس بهتری برای اینکه واجد شرایط برای عضویت در این نظرسنجی. گروه تمرکز بحث می تواند ارائه 150 $در هر جلسه و شما ممکن است وسوسه به تقلید پاسخ از داوطلبان واجد شرایط به منظور شرکت.

به یاد داشته باشید اولین بار شما تلاش کنید به پانل بررسی خواهد شد و به نظر می رسد مانند بسیاری از کار به دلیل تعداد سوالات شما پرسیده میشود این است که به نام قبل از غربالگری و آن را انجام می شود به اطمینان حاصل شود که شما در حال ارسال مناسب ترین نظرسنجی برای پس زمینه خود را جمعیتی و موقعیت. اطمینان حاصل شود شما شامل حرفه های اوقات فراغت و سرگرمی و یا مکان های جالب شما بازدید کرده اند که این گسترش دامنه نظرسنجی که ممکن است برای شما فرستاده می شود.

اگر شما در حال صادق و راستگو در این مرحله از فرایند سپس شما دریافت خواهد کرد بسیاری از نظر سنجی که برای آن شما خواهد بود واجد شرایط و از همه مهمتر قادر به تکمیل آنها را به سرعت و به راحتی و سرگرم کننده را انجام می دهند.

موفق کنندگان نظر سنجی نمی خواد فقط با یک شرکت تحقیقات بازار. راز موفقیت با پرداخت آنلاین نظرسنجی که با ثبت نام به عنوان بسیاری از خوب پرداخت شرکت تحقیقات بازار به عنوان امکان پذیر است. شما موفق خواهد شد در افزایش درآمد خود را با بسیاری از شرکت های نظرسنجی به عنوان این را به شما یک جریان ثابت از بررسی به شرکت در.

[ad_2]