چه میزان موفقیت Nutrisystem رژیم غذایی ؟

[ad_1]

من گاهی اوقات دریافت مکاتبات از مردم از من می پرسی چه طور معمول میزان موفقیت از Nutrisystem رژیم غذایی. بعضی از آنها درخواست در مورد چه مقدار از وزن است که با موفقیت از دست داده و از دیگران درخواست در مورد چه مقدار از وزن است که با موفقیت نگه داشته و بیش از بلند مدت. در زیر مقاله من'll نگاهی به اطلاعات از این شرکت و همچنین آزمایش های بالینی برای رسیدن به جواب این سوال.

وجود دارد هیچ کمبود Nutrisystem داستان های موفقیت: من گمان می کنم که اگر شما've یافت این مقاله شما'll در حال حاضر دیده می شود بسیاری از “داستان موفقیت” در وب سایت شرکت. برخی از اینها مسلما از افراد مشهور سخنگویان. اما بسیاری از آنها از مردم عادی از تمام جنبه های زندگی. در واقع بسیاری وجود دارد که آنها را شکسته و آنها را به 9 دسته مختلف. به عبارت دیگر داستان شروع و در 20 – 29 پوند وزن از دست دادن و رفتن تمام راه را تا به افرادی که از دست داده اند و بیش از 100 پوند است. بنابراین اگر شما're دنبال افرادی که تا به حال موفقیت این نمونه ها بسیار آسان برای پیدا کردن.

این شرکت ندارد میزان موفقیت ذکر شده در آن's سایت, اگر چه آن را می گویند که شما می توانید انتظار برای سست حدود 2 – 3 پوند در هر هفته. بنابراین برای جزئیات let's نگاهی به آزمایش های بالینی زیر.

کارآزمایی های بالینی است که به ما کمک کند ارزیابی میزان موفقیت Nutrisystem: I'm رفتن به نگاهی به یک زن و شوهر از آزمایش های بالینی. این اولین بار است که دو سال 2000 مطالعه که نتایج منتشر شده در مجله آمریکایی فیزیولوژی غدد درون ریز و متابولیسم. این مطالعه نگاه زنان يائسه که به طور متوسط حدود 21 پوند کاهش وزن که تشکیل شده در مورد حدود 10 درصد از وزن بدن خود را. این مطالعه نشان داد که 78 درصد از وزن از دست دادن چربی ذخیره میکند. سپس محققان به دنبال تا با زنان در دو دوره سال. زنان نگهداری کردن از 35 ٪ از از دست دادن وزن اضافی و بدون هر گونه رژیم غذایی.

در حال حاضر من'll حرکت به یک کارآزمایی بالینی است که مطالعه Nutrisystem's رژیم غذایی's اثربخشی در افراد مبتلا به ديابت نوع 2. این مطالعه در دانشگاه's دانشکده پزشکی. محاکمه به دنبال 68 بیماران دیابتی نوع 2 در حالی که آنها dieted. نصف قرار داده شد و در Nutrisystem's رژیم غذایی دیابتی و نیم دیگر قرار داده شد و در یک بیمارستان رژیم غذایی دیابتی. مردم در Nutrisystem از دست داده به طور متوسط 18 پوند و شاهد کاهش قابل توجه قند خون در حالی که مردمی که در بیمارستان رژیم غذایی به طور متوسط 1.3 پوند است.

بنابراین هر دو از این آزمایشات نشان می دهد شرکت کنندگان با داشتن موفقیت است. من فکر می کنم سوال اصلی این است که اکثر مردم این است که آیا این رژیم غذایی است که در واقع رفتن به محل کار برای آنها و یا اگر آنها در حال رفتن به نحوی به استثنا برای این قانون است.

تعیین اگر Nutrisystem خواهد بود یک موفقیت برای شما: همانطور که من اشاره به اعتقاد من هنگامی که مردم بپرسید در مورد میزان موفقیت برای یک رژیم غذایی, آنچه که آنها واقعا می خواهید به دانستن این است که اگر رژیم غذایی است که در واقع رفتن به یک موفقیت برای آنها. آنها می خواهند اطمینان است که آنها در حال رفتن به انجام این کار و همچنین “معمولی” افراد رژیمی است که دیده می شود ،

من می خواهم که به استدلال می کنند که اگر شما به دنبال رژیم غذایی مانند بسیاری از مردم پس از آن شما خواهد بود گرفتن در یک به طور قابل توجهی کمتر از میزان کالری و قند و کربوهیدرات در حالی که با مصرف بیشتر پروتئین و فیبر است. پس از آن خود را در حال رفتن به این معنی است که شما در مصرف کمتر کالری از شما در حال سوختن است که منجر به از دست دادن وزن.

مردم نیز معمولا نگرانی در مورد طعم و مزه مواد غذایی, اما, این رژیم غذایی به طور کلی تصور می شود یکی از آنهایی که بهتر در این رده با گزینه های مانند پیتزا tacos و راویولی. بخش اندازه بسیار کنترل شده و نسبت کربوهیدرات به پروتئین است که به شدت تحت نظارت برای کمک به شما برای سوزاندن بیشتر چربی بدن است.

مگر اینکه شما برنامه ای برای تقلب به شدت و یا اضافه کردن در بیش از حد بسیاری از طرف (به عنوان مخالف به یک است که توصیه می شود) و سپس شما می توانید't کمک کند اما در مراتب کمتری از کالری و چربی و کربوهیدرات بیش از آنچه طبیعی است و برای شما که معمولا منجر به از دست دادن وزن موفق برای بسیاری از.

[ad_2]