چگونه با موفقیت غلبه بر مشکلات در پرورش کاردینال Tetras

[ad_1]

به دنبال ریشه های کاردینال این روشن است که شیمی آب در بومی خود را باید دنبال کرد تا آنجا که ممکن است. بنابراین شما نیاز به تکرار این شرایط در حال حاضر در آمازون و شرکت تابعه آن رودخانه. آب باید پایین تر محتوای مواد معدنی و باید آن را کمی اسیدی. محدوده دما باید در حدود 70 تا 82° F و آب باید تمیز و نرم است.

این یک تجربه مشترک است که کاردینال tetras را تحمل تغییرات در این شرایط است. آنها می توانند جای خود را به شرایط نامطلوب در آکواریوم. با این حال زمانی که شما انتظار آنها را برای پرورش در اسارت کل وضعیت متفاوت است.

زمانی که کاردینال tetras در حال زندگی در زیستگاه طبیعی آب توسط گیاهان پوشیده شده است و بسیار کوچک نور خورشید می تواند وارد آب. در چنین محیط آنها تخم ریزی در اعداد بزرگ. به عنوان تخم مرغ های بزرگ در مقادیر شانس تفریخ آنها را نیز افزایش می دهد. آنهایی که جدید میاد بیرون را خوب حفاظت ارائه شده توسط طبیعت است. آنها باید به اندازه کافی مواد غذایی در دسترس است و وجود دارد بسیاری از مکان ها برای آنها را به پنهان کردن و صرفه جویی در زندگی خود.

از سوی دیگر اگر شما سعی می کنید به نژاد کاردینال tetras در اسارت وجود دارد بسیاری از عوامل است که می تواند برنامه های خود را. شما ممکن است قادر به ارائه ایده آل شرایط آب و اندکی سهل انگاری در بخشی خود را برای تغییر آب و یا آن را پاک خواهد وخامت شرایط زندگی برای آنها است. در صورت عدم وجود پارامترهای صحیح از آب و حتی بزرگسالان کاردینال این مشکل در تخم ریزی. سرخ نمی خواهد بود قادر به مقابله و گرفتن بیماری است.

یکی دیگر از چیزی است که می آید در راه پرورش موفق است که عادت کاردینال tetras به خوردن تخم مرغ خود را. در طبیعت وجود دارد هزاران نفر از جفت تخمگذار تخم مرغ را در یک زمان. هر فرد بالغ می خواهد به خوردن تخم مرغ از دیگران با این هدف که تخم مرغ خود را باید تنها هچ! هنگامی که شما در حال پرورش آنها در آکواریوم وجود دارد ممکن است تنها یک جفت یا دو. در این وضعیت آنها را شروع به خوردن تخم مرغ خود را. به صورت خودکار از خروج از تخم از سوال.

برای جلوگیری از این مشکلات در اینجا چند پیشنهاد –

1. سعی کنید به راه اندازی یک مخزن جداگانه برای اهداف پرورش. هنگامی که جفت از مردان و زنان آماده برای تخم ریزی تغییر آنها را به این تانک.

2. نگه داشتن شرایط آب بسیار تمیز وجود دارد. تصفیه باید به طور مداوم انجام می شود و شما باید به سرعت حذف ذرات از سازمان ملل متحد خورده غذا و خاک دیگر از مخزن.

3. ارائه مواد غذایی خوب برای جفت. شما می توانید افزایش نسبت به غذای زنده مانند آب نمک میگو.

4. نگه داشتن درجه حرارت آب کمی بالاتر از نرمال در محدوده 75 تا 85° F.

5. پس از تخم ریزی بعد از تخم مرغ ها را با دقت. تخم مرغ بسیار حساس به نور و شما باید نگه داشتن مخزن در تاریکی. جلوگیری از هر گونه نور خورشید به طور مستقیم وارد آب است.

6. هنگامی که تخم مرغ گذاشته حذف بلافاصله بزرگسالان از مخزن. این لازم است برای حفاظت از تخم مرغ است.

7. سرخ خواهد شد در عرض 24 ساعت. نگه داشتن مخزن به طور کامل پوشش داده شده با حداقل روشنایی. سرخ به نور هستند برای اولین بار از یک هفته از زندگی خود را و پس از آن باید آنها را به تدریج در معرض نور است.

8. در ابتدا سرخ نیاز به مواد غذایی مایع است. بعد از چند روز شما می توانید شروع به تغذیه آنها با برخی از بچه میگو آب شور یا sifted دافنی.

9. سرخ بسیار به آرامی رشد خواهد کرد و آنها را تبدیل به بزرگسالان پس از حدود 10 هفته است. خیلی بستگی به مواد غذایی و محیط شما به آنها ارائه شده اند.

10. شما باید رعایت دقت رنگ رو به رشد آنهایی که جوان. اگر آب تمیز نیست و یا درجه حرارت آب است ناراحت کننده رنگ خود را محو خواهد شد و آنها غیر فعال تبدیل خواهد شد. اگر وجود دارد هر گونه عوارض بیماری مانند نور و صداهای ناراحت کننده و یا ثابت حرکات در آب آن را در رشد آنها تاثیر می گذارد.

اگر شما را به مراقبت مناسب از آنهایی که جوان آنها را فراموش چشمگیری هست و شما قطعا لذت بردن از حضور خود در آکواریوم شما است.

[ad_2]