چگونه برای افزایش قدرت قانون جاذبه با EFT-ماتریس Reimprinting

[ad_1]

EFT-ماتریس Reimprinting تضمین نتایج شگفت انگیز با قانون جاذبه به دلیل آن تدريجا توانمند سازی پیام ها و خاطرات را در مغز و قلب و در سطح سلولی برای اولین بار پس از حذف منفی disempowering اعتقادات و ضد نیت.

پس از بیش از یک دهه از تحقیقات شخصی به تبدیل زندگی خود من است و از مشتریان من می گویند چرا ماتریس Reimprinting با استفاده از تکنیک آزادی عاطفی (EFT) با این نسخهها کار به طور موثر در کمک به شما برای شکستن رایگان سریع به زندگی می کنند زندگی شما عشق به عنوان وعده داده شده توسط قانون جاذبه است.

هنگامی که ما در اوایل زندگی صدمات در حال اجرا در ناخودآگاه ما و یا میدان های انرژی در یک بخشی از ما می شود تقسیم کردن و منجمد در زمان تروما – در حالی که ترس باورهای منفی گرفته شده در هیئت مدیره همچنان به خرابکاری در تلاش ما برای اعمال قانون جاذبه در مورد مسائل خود ارزش, روابط, شادی و سلامت. در ماتریس Reimprinting ما به این اکو یا انرژی آگاهی هولوگرام.

EFT-ماتریس Reimprinting می توانید تمام است که در اطراف در یک واحد 60 دقیقه جلسه!

زمانی که من برای اولین بار با کشف قانون جاذبه تعالیم Abraham-Hicks و اعمال آنها را به زندگی خود من, من تعجب که چرا آنها فقط کار می کرد برخی از زمان. عمدتا من می خواستم یک زندگی شاد و با شادی و سهولت زمانی که آن را آمد به مردان پول و یک زندگی.

اما به جای من گیر کرده بود در بدبختی 25 سال ازدواج; شکست مالی و نا امید با زندگی حرفه ای من به عنوان یک روزنامه نگار مستقل. به علاوه من 50 سال و تعجب اگر آن را “دیر” به یک زندگی شاد به عنوان وعده داده شده توسط قانون جاذبه است.

اگر هر کدام از این امر به شما – نگاهی به قلب! شما می توانید با بهره مندی از دهه من صرف با استفاده از خودم به عنوان یک خوکچه هندی. در اینجا چیزی است که کار می کند (و من می گویم این از قلب چون امروز من منجر رویای من زندگی ازدواج به همسر روح من انجام این کار دارم):

1. آغاز شده توسط تصمیم گیری است که شما را انجام خواهد داد هر چه طول می کشد برای شکستن رایگان.

2. قرعه کشی یک خط پایین وسط یک تکه کاغذ و در سمت چپ نوشتن آنچه که شما نمی خواهید و در سمت راست آنچه شما می خواهید.

3. شروع به کوچک – درک آنچه شما در حال حاضر و پس از آن گسترش این کودک در مراحل.

4. پیدا کردن همفکر همراهان و مربیان را که شما “احساس خوب” و خندق افرادی که در شما احساس خسته و یا بدبختی.

5. خواندن و گوش دادن به نشاط بخشی و الهام بخش آهنگ ها و کتاب ها و mp3.

6. در نظر داشتن یک EFT-ماتریس Reimprinting جلسه به انتشار خود بزرگترین بلوک و reimprint جدید توانمند سازی پیام های خود را در ذهن و قلب و بدن است که در نوبه خود طنین انداز خواهد شد و جذب نتایج مورد نظر شما را در زندگی خود را.

ساده به نظر میرسد اینطور نیست ؟ قدرتمند حقایق اغلب! من چالش شما را به انتخاب یکی از چیزهایی که شما می خواهید برای به انجام رساندن در حال حاضر و به دنبال آن استفاده از این روش اثبات شده از ضربه شروع قانون جاذبه است.

[ad_2]