چگونه برای تبدیل شدن به یک دانش آموز موفق

[ad_1]

هر دانش آموز می خواهد موفق باشد علاوه بر این که نمی کند ؟ اما مدارس به نظر می رسد به درخواست خیلی از دانش آموزان که آنها پیدا کردن موفقیت چنان مبهم و دور از دسترس. به عنوان قدیمی می رود ماکسیم هر کیفیت که موفق شده به دست آورد می تواند توسط هر کسی که طول می کشد جرات و پشتکار است.

یک مشکل رایج در دانش آموزان است جلسه مهلت مورد نیاز خود را. برای برخی از, نوشتن مقاله و مقالات مدت بسیار چالش برانگیز است, غیر ممکن است حتی. اما مناسب با فداکاری و روح رقابتی می تواند ایجاد یک کیفیت خوب خروجی. دیگران پیدا کردن آن را دشوار است به دنبال منابع در هنگام ساخت مقالات مدت خود و یا نوشتن مقاله خود را به ویژه هنگامی که آنها را کم و یا هیچ آگاهی در مورد این موضوع. پس چگونه می تواند دانش آموزان غلبه بر این مشکلات ؟

چیزهایی اول اول. سازماندهی زمان خود را به درستی می تواند کمک به شما در دیدار با مهلت و پایان کار خود را جلوتر از زمان. ساخت یک لیست از اولویت ها می تواند کمک کند. نوشتن تمام چیزهایی که شما نیاز به انجام این کار در موعد معین و رتبه که می آید برای اولین بار و چقدر مهم هستند. تعیین می شود به دنبال طرح شما ساخته شده و ضایعات تک ثانیه از وقت خود را.

درخواست کمک. اگر شما نوشتن سخت نیست خیلی مضطرب و/یا افسرده. وجود دارد مقدار زیادی از منابع که در آن شما می توانید ایده ها و دانش در مورد آنچه به نوشتن. یکی از موثر ترین راه این است که به مرور و از طریق بایگانی و کتابخانه ها یا ادارات. آنها کمک بزرگی به همه. آنها نه تنها به شما کمک کند کار خود را با انتساب اما همچنین به شما دانش بیشتر در مورد جهان و به دست آوردن بسیار مفید تجارب است. درخواست کمک از افراد با تجربه تر نیز یک راه عالی برای موفق بودن. آنچه در کتاب ها نمی تواند به شما آموزش می مردم. اغلب ما سوالی که پاسخ را نمی توان در کتاب اما تنها می تواند تدریس را تجربه می کنند. اما این بدان معنا نیست که شما باید به آنها را تجربه; شما لازم نیست به لمس آتش فقط بنابراین شما می دانید که در آن است ، است که چرا افراد دیگر وجود دارد, به طوری که آنها می تواند به شما کمک کند با به اشتراک گذاشتن آنچه که آنها می دانم.

مایل به تبدیل شدن به موفق است که یک ویژگی ذاتی انسان است. چه کسی اهمیت میدهد اگر مردم با دوبله شما به عنوان بلند پروازانه است ؟ مهم ترین چیز این است برای شما به دنبال رویای خود را. موفقیت شروع می شود به عنوان به زودی به عنوان شما آن کار کردن و نگه داشتن کار بر روی آن با وجود شکست. نگه داشتن در ذهن چه توماس ادیسون گفت: “من شکست نیست; من فقط 1000 راه است که کار نخواهد کرد”. بنابراین هنگامی که شما موفق اولین بار نمی دهد. تلاش برای نگه داشتن. پشتکار کلید همه موفقیت.

[ad_2]