چگونه برای رسیدن به اصلاح وام با موفقیت

[ad_1]

در اینجا چهار مرحله ساده است که وارد شده توسط کارشناس مسکن مشاوران که واقعا نگران مالکان که از نظر مالی مشکل:

رفتن به یک مشاور

زمانی که شما در یک موقعیت برای ایجاد خود را ماهانه پرداخت وام مسکن آن را حس می کند برای مشورت مسکن مشاور. تجربه و تخصص از جمله یک مشاور می تواند کمک به شما را به یک ضد پیشنهاد برای وام دهنده است که او را در نظر خود را اصلاح وام درخواست.

مسکن مشاوران مقابله با چنین مشکلات در روز و روز را. آنها می دانند که چه باید انجام شود و چگونه. همچنین آنها بسیاری از مخاطبین است که کمک خواهد کرد که آنها را برای رسیدن به آنچه که می خواهید در سریع ترین و ساده ترین راه است.

آیا خود را اصلاح وام درخواست رد شده است و یا شما هیچ ایده در مورد چگونه به این درخواست رفتن به یک مشاور می تواند به شما کمک کند مشکل شما حل شد بدون اتلاف مقدار زمان و یا پول است. پیدا کردن یک مسکن مشاور با این حال ممکن است به اثبات می شود یک چالش است که شما نیاز به غلبه بر.

یک جستجوی آنلاین در یک مسکن مشاور باید منجر شما به مانند بسیاری از حرفه ای ها که ادعا می کنند برای کمک به شما با خرید خواص اجاره کردن خواص اعتباری حل و فصل مسائل و ارائه مشاوره مناسب در پیش فرض ها و سلب حق مالکیت. اما هیچ راهی وجود دارد شما می توانید مطمئن باشید که تمام این مشاوران می تواند قابل اعتماد خود را با جزئیات.

این است ظریف وضعیت که در آن شما باید قصور در ساخت پرداخت وام مسکن خود را و شما می خواهید به وام مسکن خود را servicer موافقت خود را اصلاح وام درخواست, بنابراین به عنوان برای جلوگیری از سلب حق اقامه دعوی. در حالت ایده آل شما نیاز به یک مسکن مشاور است که با تجربه در کمک به صاحبان خانه دریافت وام تغییرات. انجام برخی از تحقیقات چند ارجاع و به چند نفر صحبت کنید تا مطمئن شوید که شما استخدام یک مسکن مناسب مشاور که می تواند کمک به شما خارج شدن از این ظروف سرباز یا مسافر.

برای این نوع از وام تمرین

اصلاح وام می تواند کمک به شما یک نرخ پایین تر از علاقه تمدید دوره بازپرداخت و یا حتی یک ببخشند بدهی اگر با نزدیک شدن در راه حق. این یک شانس بزرگ برای صرفه جویی در وام مسکن خود را. انواع مختلف وام تمرینات عبارتند از:

شکیبایی: این نوع تمرین اجازه می دهد تا شما را به پرداخت بخشی یا حتی جست و خیز پرداخت در طول دوره موقت خود مشکلات. شما می توانید رزومه کامل پرداخت هنگامی که شما پشت در صدا و موقعیت و همچنین پرداخت یک مقدار اضافی برای پوشش خود را از دست رفته پرداخت. در زمان وام دهنده خود را حتی ممکن است در نظر یک فرمت از تحمل توافق در صورتی که شما نیاز به برخی از زمان برای دریافت منابع مالی خود را.

طرح بازپرداخت: در صورتی که شما از دست رفته در چند ماهانه پرداخت وام مسکن شما می توانید آنها را پوشش میدهد تا با ورود به یک طرح بازپرداخت خود را با وام دهنده. مقدار که شما باید از دست رفته پرداخت خواهد شد تقسیم بر تعداد معینی از ماه. این مقدار اضافه خواهد شد به شما به طور منظم پرداخت های ماهانه. پس از دوره بازپرداخت به پایان می رسد, شما خواهد شد به پرداخت آنچه شما به طور معمول به عنوان پرداخت ماهانه وام مسکن خود را پرداخت.

هر نوع وام تمرین شما انتخاب می کنید مطمئن شوید که آن را پایدار بیش از مسافت های طولانی است.

ارائه اطلاعات دقیق به وام مسکن خود را Servicer

شما در این وضعیت چون شما موفق به پرداخت ماهانه وام مسکن خود را پرداخت. بنابراین یکی از چیزهایی که شما نیاز به چوب به صداقت است. آیا دست کم گرفتن نیست درآمد خود را و یا باد کردن هزینه های ماهانه خود را در حالی که گزارش به وام مسکن خود را servicer. شما نمی خواهید وام مسکن خود را servicer به از دست دادن اعتماد خود را در شما.

به منظور واجد شرایط برای به دست آوردن یک وام اصلاح شما باید ثابت کند که شما قادر به پرداخت ماهانه پرداخت وام مسکن به دلیل برخی مشکلات مالی. همچنین شما می خواهد برای اطمینان از که شما می خواهد در یک موقعیت برای پرداخت جدید مبلغ ماهانه پس از یک دوره مشخص از زمان. شما باید برای ارسال یک لیست از اسناد و مدارک است که عبارتند از:

• خود را اثبات درآمد

• بیانیه های مالی

• اظهارنامه مالیاتی است که شما به تازگی ظ

• صورتحساب های بانکی خود را

• نامه ای که توضیح می دهد که مشکلات خود را به وضوح

مطمئن شوید که شما اطلاعات دقیق از طریق این اسناد و مدارک. نیز وجود دارد یک چیز شما نیاز به یاد داشته باشید در اینجا. وام مسکن خود را servicer به هیچ وجه موظف به شما سخاوتمندانه جزوه. بنابراین شما انتظارات باید واقع بینانه وقتی که می آید به اصلاح وام. وجود دارد تا حدی که خود را مشاور می تواند مذاکره و اگر شما سعی می کنید برای رفتن فراتر از آن است که شما ممکن است در نهایت از دست دادن است که یکی از آخرین فرصت برای جلوگیری از سلب حق اقامه دعوی.

سعی کنید با گرفتن سواد مالی

بله شما ممکن است یک مشاور به نمایندگی از منافع خود را; اما آن را متوقف نمی وجود دارد. شما ممکن است نیاز به برخی از وام مسکن تمرینات در آینده بیش از حد. یک بیت از سواد مالی کمک خواهد کرد که شما همه چیز را در دست خود و رسیدگی به آنها راه آنها باید به کار گرفته شود. این برخی از زمان را ندارد و بسیاری از تلاش های خود را; اما در پایان آن است که همه ارزش دردسر.

وجود دارد بسیاری از وام دهندگان و مشاوران که آماده هستند برای کمک به صاحب خانه بیرون آمدن از چنین شرایطی است. یک زن و شوهر از آنها حتی ممکن است با شما تماس گرفتن اطلاعات خود را از نسل منجر شود شرکت هایی که فروش با کیفیت بالا اصلاح وام منجر می شود و اصلاح وام live نقل و انتقالات. دریغ نکنید به صحبت کردن با آنها را اگر آنها با شما تماس. خدمات خود را ممکن است کمک بسیار زیادی به شما در حل و فصل مسائل خود را.

در پایان اگر هیچ چیز کار می کند, شما ممکن است حتی در نظر گرفتن گزینه های جایگزین مانند گرفتن وام مسکن معکوس ساخت شخص دیگری فرض وام مسکن خود را نزدیک یک دادگاه ورشکستگی کاهش وام مسکن خود را در تعهد ،

[ad_2]