چگونه برای رفتن در مورد خانه بازسازی با موفقیت

[ad_1]

خانه خود را در یک پناهگاه که در آن شما باید احساس راحت و خوشحال. متاسفانه اکثر مالکان صبر کنید تا خانه های خود را شروع به سقوط از هم جدا شروع به بازسازی. صفحه اصلی بازسازی ضروری برای حفظ یک خانه شیک به نظر می رسد به منظور بهبود ساختار موجود و برای نوسازی آن است. در اینجا برخی از اشاره گرها در مورد چگونه برای رفتن در مورد بازسازی خانه خود را.

می دانم که تا چه حد از بازسازی

قبل از شروع remodels خانه, مهم است که به در نظر گرفتن سن ، این تعیین خواهد کرد میزان به دلیل بازسازی خانه های قدیمی تر ممکن است نیاز به بازسازی. مورد نظر خود را ظهر از ماندن در خانه عامل دیگری است. در صورتی که شما قصد فروش خانه بلافاصله وجود دارد زمینه های کلیدی به تمرکز بر روی. این شامل حمام و آشپزخانه. بسیاری از خریداران کنسانتره در این مناطق است.

در نظر گرفتن بودجه شما

این که آیا شما در حال بازسازی تمام خانه و یا برخی از مناطق خاص شما نیاز به بودجه داشته باشد. فکر می کنم در مورد اینکه چرا شما در حال ساخت بازسازی و آنچه شما انتظار می رود برای رسیدن به آنها. اگر شما انجام می دهند قبل کل شما ممکن است مجبور به گرفتن وام و یا ذخیره برای این پروژه است. مشورت دوستان و کارشناسان و خواندن به طور گسترده ای برای دریافت ایده های تقریبی بازسازی هزینه. یک پیمانکار نیز می تواند کمک به شما در ساخت یک بودجه بسته به نیاز خود و وضعیت فعلی خانه است.

کاهش هزینه ها در طول بازسازی

ایجاد یک لیست کامل از بازسازی خانه خود را نیاز دارد. را دقیق دقیق لیست و سپس اولویت بندی بازسازی با توجه به بیشتر تاثیرگذار در صفحه اصلی. توجه به جزئیات و جلو گیری سفارشات و تحویل با پیمانکار است. انجام یک معاینه روزانه به اطمینان حاصل شود که کار به خوبی در حال پیشرفت و تعمیرات مورد نیاز خواهد بود بعد از آن. علاوه بر این با دقت برنامه ریزی کنید و اجازه دهید خود را به پیمانکار تعیین مهلت برای جنبه های مختلف پروژه. خرید محصولات با کیفیت است که خواهد آخرین طولانی است اما همچنین امکان استفاده از تخفیف. مطمئن باشید که برای به دست آوردن ارزش برای پول خود را.

انتخاب حرفه ای ها برای خانه ،

ماهر پیمانکار ضروری است که در هنگام بازسازی. از آنجا که بازار پر از پیمانکاران ممکن است آن را دشوار است به انتخاب یکی از سمت راست. اولین گام برای انتخاب بهترین است به دنبال مشاوره. به دست آوردن توصیه هایی از دوستان و بستگان و حتی کشورهای همسایه است. همچنین درخواست صدور مجوز سخت افزار مغازه ها و یا تولید کنندگان. تماس با پیمانکاران سازمان در منطقه خود را و از آنها بخواهید برای لیست های خود را از کارشناسان.

گام دوم این است که برای دریافت پیشنهادات از حداقل 3 پیمانکاران. از این انتخاب بهترین بر اساس آنچه شما دنبال آن هستید. آخرین مرحله شامل تایید پیمانکار اعتبار سال تجربه و نمونه کارها خود را. پیدا کردن اگر پیمانکار قبلا مشغول به کار در پروژه های مثل مال شما و چگونه به خوبی از آنها انجام شده است. سوال بپرسید و ترک نمی کردن حتی کوچکترین جزئیات است.

[ad_2]