چگونه برای ساخت یک زیرمجموعه با موفقیت

[ad_1]

وقتی که من اولین بار آغاز شده در شبکه من رفته اند از طریق یک جهنم از یک سواری. مبارزات که من تا به حال قرار داده تا با غیر قابل تصور بود – من تا به حال برای مقابله با, مدیریت, مردم, ایجاد انگیزه در آنها انجام بسیاری از ‘نعمت’ برای من خط پایین و همچنین پایدار مخوف ساییدگی نرخ حتی پس از من پایین خطوط به من قول داد که آنها را ‘من دنبال یک صخره’.

پس از رفتن را از طریق بسیاری از آزمایشات و اشتباهات من خوشحالم که می گویند که من تسلط هنر در چگونه برای ساخت یک خط پایین و چگونه من می تواند به حداقل رساندن اشتباهات من است که می توانید یکی را در راه به سوی موفقیت بازاریابی شبکه.

یکی از دلایلی که چرا مردم موفق به ساخت یک مناسب خط پایین است چرا که آنها قادر به جذب و یا حمایت از مردم بلکه از آنجا که آنها فقط نمی دانند که چگونه به آنها را نگه دارید. آن را مانند آشنایی و ازدواج با کسی که به سرعت و گرفتن طلاق در 6 ماه وقت (و یا قبل از آن درست مانند افراد مشهور ازدواج). ما نمی خواهیم که نوع مشکل در شبکه ما بازاریابی در حال حاضر ما نمی کنید ؟ ما می خواهیم برای ساخت یک جامد کسب و کار طولانی مدت و مهم ترین چیزی که ما باید انجام دهید این است که تمرکز بر ایجاد روابط قوی.

خود را پایین خطوط انسان هستند – هر فرد است که متفاوت از یکدیگر است. انتظار نداریم که هر یک از آنها به یک سوپر حرف مفت زن. برخی از آنها خجالتی و ترجیح می دهند به انجام همه چیز بی سر و صدا در پس زمینه. دیگران بیشتر فعال و آنها نمی خواهند خود را تا خط bossing آنها را در اطراف آنها ترجیح می دهند به انجام کارهای راه خود را در حالی که دیگران نیاز به کمی فشار یا ثابت انگیزه به منظور چیز رفتن.

مهم ترین چیزی که شما باید انجام دهید این است که به درک آنچه شخصیت ربع خط پایین خود را می آید. آنها می تواند:

– پروموتر که دوست دارد به صحبت و بحث و دیگران نشان می دهد چگونه خوب آنها

– یک تحلیل گر که ممکن است ترجیح می دهند برای انجام کار استخدام آنلاین در اینترنت

– یک کنترل کننده که می کند همه چیز راه خود را و سفارشات خود را و یا او را خط به انجام کارهای راه آنها می خواهند.

– یک حامی که دوست دیگران و برنده بیش از دیگران از طریق دوستی و ایجاد تفاهم.

هنگامی که شما را در درک آنچه که مردم می خواهم به شما خواهد شد یک گام به سمت ساختمان به پایین خط – با درک چگونه کار مردم است. انتظار نداریم که یک پروموتر به طور مداوم نشستن در مقابل یک کامپیوتر بدون هر کسی به صحبت کردن. انتظار نداریم که یک تجزیه و تحلیل به مرکز توجه در یک گردهمایی از آنجا که آنها می تواند ، نمی رئیس یک کنترل در اطراف شما هستند مانع او و یا او را از انجام کار خود را. و انتظار نداریم که هواداران به مقابله مردم و مقابله با افراد دشوار است.

ساختمان یک خط پایین این است که یک هنر بیشتر از علم است و این کار نمی تواند اگر شما درخواست یک برش کوکی روش.

[ad_2]