چگونه برای شروع یک وبلاگ سریع – کارشناس راهنمایی برای موفقیت در شروع یک وبلاگ

[ad_1]

آیا شما به دنبال اطلاعات در مورد چگونه برای شروع یک وبلاگ ؟ خوب در اینجا چند راهنمایی به وبلاگ جدید خود مبادرت به عنوان سریع و آسان که ممکن است.

1. حق آن را دریافت. که به معنای انجام کارهایی مانند یک حرفه ای از ابتدا. پیدا کردن یک نام دامنه موثر پرداخت برای یک شرکت میزبانی وب قابل اعتماد با بسته های میزبان وبلاگ های وردپرس. همچنین آماده به پرداخت با تجربه و متخصص وردپرس برای راه اندازی وبلاگ خود را دقیقا راه گوگل آن را دوست دارد تنها اگر شما نمی توانید آن را خودتان انجام. همیشه برای جلوگیری از برش گوشه – گرفتن کمک های حرفه ای را به شما شروع به خاموش در سمت راست ،

2. تصمیم خود را در تو رفتگی در دیوار. وجود دارد صدها نفر از وبلاگها در مورد همه نوع موضوعات. چند تا خسته کننده است که شما هرگز به عنوان خوانده شده هر یک از آنها. کمتر وبلاگ هایی که گرفتن توجه خوانندگان همیشه باید چیزی خاص در آنها است. پیشنهاد من این است که به استفاده از مهارت نوشتن خلاق خود را برای بزرگ نوشتن جستجوگرها بهینه سازی شده مقالات.

3. وبلاگ به طور منظم. گوگل دوست وبلاگ که به روز رسانی به طور منظم و اغلب. مانند آن نیز کار می کند اگر شما می توانید وبلاگ نویسی به یک به طور منظم عادت.

4. نمی از دست دادن صبر و شکیبایی است. آن را در حالی که قبل از شما به دست آوردن هویت خود را در دنیای وبلاگ نویسی. شما نیاز به آزمایش با چیزهای مختلف کمی مانند پلاگین ها و ابزارک. شما ممکن است همه چیز اشتباه است اما گاهی اوقات که راه مردم یاد بگیرند و شما از این قاعده مستثنی هستند. اما این آزمایش تبدیل شدن به واقعا بدون درد با یک متخصص کمک کند که ممکن است رفع چیزهایی که شما ممکن است ظروف سرباز یا مسافر تا از زمان به زمان. فراموش نکنید که برای پیدا کردن یک وبلاگ نویسی گورو قبل از اینکه شما شروع به وبلاگ نویسی به من اعتماد آن کمک می کند تا بسیاری و یا دیگری به شما خواهد شد احساس تنهایی و رها کردن در برخی از نقطه از زمان که چیزی است که شما آغاز شده برای شما!

5. مرکز مطالب خود را. وب سایت جدید وبلاگ باید مرکز جذب خوانندگان و بهترین راه برای انجام آن است که توسط یک جریان ثابت از محتوای با کیفیت. همه منحرف ویدجت سرد ترفند و تولید درآمد تبلیغات می آمد.یکی باید به جلوگیری از وارد شدن به کسانی که برای اولین بار از ماه.

بسیاری از مردم را بسیار اشتباه بزرگ زمانی که آنها راه اندازی وبلاگ خود را. اگر شما یکی از کسانی که پس دوست من شما باید به جای حق آمده است. شما می توانید کمک من به پا زدن شروع به وبلاگ جدید خود.

[ad_2]