چگونه برای غلبه بر ناراحتی از تبدیل شدن به موفق

[ad_1]

آیا تا کنون از خودتان پرسیده سوال “چرا آن چنان سخت یا دشوار” برای رسیدن به موفقیت شما به دنبال? همه ما در مورد سوال “چرا” ما به تجربه برخی موانع و موقعیت ها در تلاش ما برای موفقیت و تعجب که چرا فرایند تبدیل شدن به موفق خیلی ناخوشایند است. من این سوال را چند بار و من جواب بله است “موفق شدن در هر کاری است بسیار ناخوشایند!”

این سوال به ذهن من آمد در حالی که برنامه ریزی برای حرکت ما دختر باریکا به اتاق خوابگاه خود را برای آخرین ترم قبل از تکمیل مدرک کارشناسی خود را در دسامبر 2011. حتی اگر باریکا می برد و او را دوست داشت کالج تجربه 4 سال گذشته ما بحث در مورد چگونه ناخوشایند از 4 سال گذشته تا به حال شده است در حال حرکت در داخل و خارج از خوابگاه و همه می رود که با حضور در 4 سال دانشگاه و فارغ التحصیل شدن. من و همسرم مرتب کردن بر اساس خندید در واقع وقتی ما با حضور همان مدرسه Morgan State University, ما هرگز نگاه در این فرایند به عنوان ناخوشایند است. اما هنگامی که ما رفت و از طریق تجربه از ارسال هر دو ما پسر و دختر به دانشگاه های مختلف آن مانند به نظر می رسید روند بسیار ناخوشایند است.

سپس آن را در من dawned که هر گونه موفقیت من تا به حال تجربه کرده و در هر جنبه ای از زندگی شخصی یا کسب و کار آمد پس از من مایل به انجام آنچه که مورد نیاز برای موفقیت در آن زمان کرده بود و رفته بود از طریق یک فرایند است که بسیار ناخوشایند است. من حتی شروع به فکر می کنم در مورد دیگر افراد موفق من شخصا می دانم و حتی کسانی که چهره های عمومی که رفت و از طریق یک فرایند یو پی اس و فراز زندگی, مشکلات, منفی, موقعیت, و یا بسیاری از موارد از ناراحتی.

مهم نیست که آیا این ورزش های, موسیقی, سرگرمی, سیاست, کسب و کار و…. هر کسی که تا زمانی فوق العاده ای موفقیت را تجربه کرده است بار هنگامی که آن را ناخوشایند برای آنها را به انجام آنچه که مورد نیاز برای تبدیل شدن به یک موفقیت است. همه ما باید جزئیات زندگی افراد موفق که نشان می دهد که بزرگترین راز موفقیت آنها این بود که آنها مایل به انجام هر کاری که نیاز بود انجام شود حتی زمانی که آنها احساس نمی مانند آن را انجام می دهند و یا چگونه ناخوشایند آن بود.

این پس از آن می شود یک طرح برای تبدیل شدن به موفق” در هر منطقه از زندگی است. اگر ما می توانید مدیریت ناراحتی ما در طول سفر موفقیت به معنی درک است که موانع بخشی از روند موفقیت و که ما باید انجام هر کاری که نیاز است انجام شود که آیا ما آن را دوست دارم احساس یا نه, پس از آن ما تقریبا می تواند تضمین موفقیت ما است.

بسیاری از ما به عنوان خوانده شده برای سال “افراد موفق انجام آن چیزهایی است که مردم ناموفق هستند و نه مایل به انجام به طوری که آنها می توانید زندگی می کنند شیوه زندگی ناموفق مردم هرگز زندگی می کنند”. این بیانیه کاملا درست است من شخصی و کسب و کار زندگی است. ما می دانیم که برای تبدیل شدن به موفق همه ما باید انجام دهید این است که مدیریت هر گونه ناراحتی است که توسط درک موانع بخشی از روند موفقیت و نه بهانه ای هنگامی که ما احساس نمی مانند در نظر گرفتن اقدامات لازم نسبت به اهداف و آرمان.

من لذت بردن از به اشتراک گذاری دانش و سالها تجربه با شما.

[ad_2]