چگونه به اجتناب از درد و رنج و ناامیدی و شکست

[ad_1]

ما معمولا رنج می برند هنگامی که ما نا امید, جرم, سایتهای, از, رد, انتقاد, هنگامی که ما احساس می کنیم از سمت چپ و هنگامی که ما موفق (لیست البته بسیار بزرگتر است اما شما نقطه دریافت کنید). اما در جایی که درد و رنج ناشی از و است که در واقع در حال تجربه آن است ؟ پاسخ – تالار گفتگوی جوانان ایرانی نفس است.

نفس تنها چیزی که قادر است تجربه درد و رنج است. در اینجا این است که چگونه کار می کند: بزرگتر نفس بزرگتر رنج می برند. و چگونه می توانم شما را تا پایان با یک نفس? کاملا به سادگی, شما آن را تغذیه. پس بیایید قول: بیشتر به شما خوراک نفس بیشتر شما رنج می برند.

توجه داشته باشید از احتیاط: ممکن است شما فکر می کنم که نفس خود نیست که از شما عدم اعتماد به نفس شما به راحتی احساس ترس شما مشتاق به لطفا و شما به وضوح احساس حقارت. نکته این است که اگر شما در حال تجربه درد و رنج پس از آن شما نفس است فقط به عنوان بزرگ به عنوان از کسی است که اغلب بی ادب, بیش از اعتماد به نفس مقابله و احساس می کند برتر است. در صورت وجود درد و رنج وجود دارد این است که همیشه یک نفس درگیر است. آیا شما احساس می کنید پایین تر یا برتر که نفس صحبت کردن.

پس دوباره به توقف درد و رنج شما به سادگی نیاز به متوقف کردن تغذیه نفس است. مهم نفس شما می شود بزرگترین (و قطعا ناخواسته) وعده های غذایی در طول موفقیت است. بنابراین موفقیت زمانی است که شما نیاز به گرسنگی نفس خود را. این به این معنی است که هر زمان شما را ستایش مصوب رسیدن به یک هدف و یا برخی دیگر خارجی علت احساس شما نیاز به دور ماندن از وسوسه به خود پت در پشت. فراموش نمی کنم که شما تا به حال چیزی برای انجام با موفقیت خود را. هرگز اعتبار برای چیزهایی که به نوبه خود به خوبی در زندگی خود را (و یا دیگری شما در حال تغذیه نفس). فروتن و تمرین قدرشناسی به جای. درک می کنیم که زندگی جریان از طریق شما نه به دلیل شما. به این ترتیب شما نگه داشتن نفس خود را و شما کمتر احتمال دارد به رنج می برند هنگامی که شکست می آید. کوچکتر نفس کوچکتر رنج می برند.

از همه مهمتر شکست خواهد آمد مطمئن و به زودی. یکی از قوانین فیزیک می گوید که برای هر عمل وجود دارد که یک واکنش برابر و مخالف. بنابراین موفقیت به ارمغان می آورد شکست موفقیت به ارمغان می آورد. و بیشتر به شما شادی در موفقیت (در نتیجه تغذیه نفس خود را) بیشتر از شما رنج می برند در طول شکست. البته نفس می خواهد شما را به این باور که شما زمانی تمام کسانی که چیزهای بزرگ است. اما با در نظر گرفتن اعتباری برای آنها تنها تقویت نفس و تشدید درد و رنج در آینده خود را شکست. بنابراین مقاومت در برابر وسوسه. غذا نیست این بیماری است. جلوگیری از آن در حالی که شما در یک قاب مثبت از ذهن (یعنی در زمان موفقیت). هوشیار. اقامت خنثی است. باقی می ماند فروتن و سپاسگزار. آن را بسیار آسان تر برای کنترل خود را هنگامی که همه چیز به خوبی نسبت در زمان شکست. بنابراین انجام این کار از قبل است و شما نمی خواهد که برای مقابله با ناامیدی و درد و رنج بعد از آن.

اما صبر کنید! آنچه در مورد تلاش برای تصویب است که بسیاری از ما به طور مداوم هدایت می شود ؟ خوب است که به بدترین بی فایده ترین چیز به تلاش برای. تصویب مطمئن است به شما منجر به مرگ خود را و به سرعت. آن است که ریشه همه درد و رنج و شما نه باید به دنبال آن و نه مصرف آن (اجازه دهید به تنهایی جوابی نیامد و در آن زمانی که شما آن را دریافت کند). که فریب خورده با تصویب تقویت نفس و تشدید درد و رنج خود را در آینده خود را شکست. بنابراین خنک بماند. ممنون.

[ad_2]