چگونه به تجارت ارز پاره وقت با موفقیت

[ad_1]

در آنجا که تجارت در بازار فارکس شامل بسیاری از خطرات آن است که یک برنامه به طور بالقوه سودآور کسب و کار است که می تواند به شما مقدار زیادی از درآمد. حتی اگر شما تمام وقت کار می کنند شما می توانید پیدا کردن زمان برای تجارت در این کسب و کار پر سود برای تکمیل درآمد خود را بدون توجه به آنچه برنامه خود را مانند است. تا زمانی که شما یک مقدار کمی از سرمایه تمام طول می کشد برای موفقیت در این تجارت است که یک درک عمیق از بازار فارکس, روانشناسی خود نظم و انضباط و smartness.

بازار فارکس روانشناسی است که در مورد درک راه شما پاسخ روانی به تنش ها و فشارهای تجارت. با یادگیری چگونه به کنترل احساسات خود را, شما می توانید برای داشتن یک ذهن روشن است که ضروری است به تصمیم گیری منطقی. همچنین, شما نیاز به خودتان را محدود به جفت ارز که تجارت زمانی که شما در دسترس هستند برای تجارت و اتخاذ استراتژی های که نیاز به نمونه کارها نظارت است. در اینجا چند راهنمایی و نکات است که می تواند کمک به شما برای تبدیل شدن به یک نظم و انضباط معامله گر فارکس;

1) حق انتخاب جفت به تجارت

حتی اگر معامله در بازار فارکس می گیرد و روز و شب و هفت روز در هفته بهتر است آن را به کار گیرند در اوج حجم ساعت به امن مایع است. نقدینگی توانایی به فروش سهام در بازار بدون تاثیر قیمت آن و این است که آسان تر انجام می شود در ساعات اوج زمانی که بازار فعال ترین. برای مثال اگر شما کار 8 صبح تا 4 بعد از ظهر کار شما در دسترس خواهد بود برای تجارت یا زود و یا در اواخر روز. حجم بالا ممکن است محصول یا در ساعات اولیه و یا در اواخر ساعات روز بسته به نوع جفت ارز شما انتخاب کرده اید. به عنوان یک مبتدی همیشه تجارت دلار در برابر دیگر انواع ارز آن را به عنوان گسترده نقدینگی.

2) راه اندازی یک تجارت خودکار سیستم

شما می توانید انتخاب کنید برای تجارت خود را و یا رفتن برای یک تجارت خودکار برنامه برای انجام کار برای شما. طیف گسترده ای از این برنامه ها با مجموعه ای از توابع در دسترس هستند در بازار. کسانی هستند که می تواند نظارت بر ارز عملکرد در زندگی واقعی بازار و زمان و مکان سفارشات بازار آگاه باشید از سود گسترش می یابد و همچنین به طور خودکار به منظور تجارت. “تنظیم و فراموش کرده ام” برنامه توصیه می شود برای آغاز معاملات امروز معامله گران که می خواهم یک فرصت برای آشنایی با تجارت برای اولین بار قبل از سرمایه گذاری مقدار جدی.

3) بود خونسرد و منظم

اگر شما انتخاب می کنید به شما در تصمیم گیری های خود به جای تکیه بر یک سیستم خودکار نظم و انضباط و dispassion ضروری برای موفقیت شما. به شما توصیه به سود زمانی که آنها به دست آورد به جای انتظار سود بزرگتر و گسترده تر گسترش می یابد. این نیاز به برخی از سطح از خود نظم و انضباط در سریع روند بازار که در آن نفع گسترش در حال گسترش. سود زمانی که شما می توانید به عنوان یک روند ممکن است تغییر به طور ناگهانی و تحت تاثیر برخی عوامل خارجی که به عنوان یک معامله گر شما ممکن است غافل از.

4) شروع با مقدار کمی

به عنوان یک آغاز نیمه وقت معامله گر شما توصیه برای شروع با مقدار کمی از پول برای جلوگیری از ضرر و زیان گسترده در صورتی که شما به اشتباه. شما می توانید باز کردن یک حساب کوتاه فارکس با عنوان کمی تا $2000 و کنترل 10,000 واحد ارز.

با تجارت در بازار فارکس اهرم های در دسترس برای معامله گران می تواند شما را به سود یا زیان. با توجه به این شما نیاز به بسیار مراقب باشید که آن را به قرض گرفتن پول از موسسات وام به منظور خرید ارز بسیاری در حاشیه. به شما توصیه به یک حرفه ای مشورت قبل از اقدام.

[ad_2]