چگونه به خواندن دشوار است صدایی Trills مانند مورد علاقه خود را پاپ و R&B ستاره!

[ad_1]

آیا شما تا به حال آرزو شما می توانید آواز خواندن پیچیده و دشوار است-صدایی trills مانند مورد علاقه خود را پاپ و R&B, ستاره, اما پیدا کردن که شما نمی توانید به دلیل صدای خود را نمی رسیدن به تا آنجا که شما می خواهم آن را به? یا شاید یادداشت اسلاید با هم, شما جلوگیری از گرفتن واضح است که هر توجه داشته باشید تعریف شده صدا ؟ و یا شما فقط به سادگی نمی تواند صدای خود را به انجام آن در تمام ؟

بسیاری از خوانندگان این هدیه به طور طبیعی اما اگر شما یکی از آنها نباشید! شما می توانند یاد بگیرند که چگونه! این مقاله به شما نشان دهد که دقیقا چگونه شما می توانید صدای خود را به قادر به خواندن این زیبا trills و صدا درست مانند ستاره های مورد علاقه خود تقریبا در هیچ زمان!

اول از همه دقیقا یک حرف عله?

یک رای غلیظ میباشد سبکی روش که یک خواننده می خواند به عنوان بخشی از یک کلمه یا عبارت در یک آهنگ. مشخصات فنی زبان, آن را به یک سری از یادداشت ها و آواز با هم در جانشینی سریع. Trills می تواند تنها چند یادداشت در پایان یک عبارت یا کلمه و یا می توان آنها را بزرگ در حال گسترش در چند یادداشت به سرعت بیش از بسیاری از ضربه. (فکر می کنم Christina Aguilera یا Usher)

Trills معمولا افتخاری به کلیدی که این آهنگ است اما آنها لزوما به دنبال امضا کلید دقیقا. برای مثال اگر یک آهنگ در کلید C عمده ای که امضا کلیدی است بدون نوک و یا آپارتمان. بنابراین یک trill آواز در این آهنگ شامل یادداشت که صدای افتخاری را که امضا کلید, اما آن را هنوز هم ممکن است شامل نوک و یا آپارتمان به خاطر پویایی است. واقعا وجود دارد نه یک فرمول دقیق برای آواز trills اما آنها افتخاری به امضا کلیدی است. (این بدان معناست که آنها باید به “کار” با آهنگ بدون آن صدا خاموش و یا بیش از حد متفاوت)

گوش دادن به هر بیانسه, Christina Aguilera یا R&B آهنگ برای نمونه. گوش دادن برای جانشینی سریع از یادداشت های خوانندگان’ بخوان… این trills.

وجود دارد چند مولفه برای اینکه قادر به خواندن و خوب تعریف شده trills در یک آهنگ. این اولین بار است که طرح. در موسیقی نظر طرح است که توانایی هر یک توجه داشته باشید صدا واضح و تعریف شده بدون slurring به بعد در همان زمان قطع آن از بعد توجه داشته باشید. صدای خود را باید متوقف نمی شود در حالی که پریدن از توجه داشته باشید برای توجه داشته باشید و اگر شما در حال تبيين درست هر توجه داشته باشید صدا واضح تعریف شده و بدیهی است که متفاوت از آینده.

اگر شما نمی توانید ترسیم بسیار خوبی در حال حاضر شما ممکن است متوجه شوید که صدای شما یک زمان سخت تعویض به یادداشت های مختلف به سرعت و یا آن را برای تلفن های موبایل به عنوان اگر آن را slurring یادداشت ها با هم. اگر شما در حال تجربه مشکلات آن شما می توانید تمرین مقیاس های خاص برای آموزش صدای خود را قادر به ترسیم بهتر است.

در اینجا دو نمونه. این اولین بار است که یک سه گانه مقیاس و دوم این است که توجه داشته باشید خم با “سقوط” توجه داشته باشید. روی لینک زیر کلیک کنید برای رفتن به یک صفحه خاص که در آن شما می توانید گوش دادن به مقیاس و تمرین به همراه یادداشت های شما را بشنود پیانو بازی. تمرین این چند بار در هفته و پس از مدتی شما متوجه خواهید شد که آنها آسان تر به خواندن و یادداشت ها را که واضح و تعریف شده صدا. این روش اساسی شما نیاز به قادر به قرار دادن با هم کسانی که trills.

بخش دوم به خوبی trills تقلید است! سبک مبتنی بر تقلید است. وقتی که شما شنیدن برخی حرف عله یا توجه داشته باشید در خم و شما می خواهید می شود قادر به خواندن آن تقلید از آن تا زمانی که شما می توانید آن را در خود. گوش دادن به آن را از نزدیک و کشف کردن دقیقا همان چیزی است که خواننده را با صدای خود را که صدای خاص. سپس آن استاد و اضافه کردن تماس های شخصی خود را به آن را مال شما.

Trills را یاد گرفته و با تقلید از دیگر trills و تکنیک و با آزمون و خطا. سعی آواز آن را یک راه است و اگر آن کار نمی کند, سعی در نگه داشتن راه های مختلف تا زمانی که شما پیدا کردن چیزی است که می کند. همچنین برای دیگر trills اگر شما نمی توانید به نظر می رسد به حق آن را دریافت کنید شکستن آن را به بخش های کوچکتر ، استاد هر بخش به طور جداگانه قرار داده و سپس همه آنها را با هم.

جزء آخرین و بسیار مهم به آواز یک حرف عله است ساده خام نگرش است. شما باید واقعا احساس آهنگ آن را به بیرون می آیند راست و ویژه که “دلربایی” آن را افسانه. این چیزی است که واقعا به از درون شما آمد; این چیزی است که تدریس می شود. شما باید واقعا آن را احساس کنید.

پس در مجموع آن همه تمرین مقیاس های خود را برای بهبود طرح یادگیری trills شما می خواهید به یاد بگیرند و با تقلید از آنهایی که شما در حال حاضر می دانیم و ساخت و ساز در آنها را به آنها را به خود و سعی کنید به احساس موسیقی به عنوان بسیاری به عنوان شما می توانید. اگر شما همه از این شما خواهید بود آواز همراه با ستاره های مورد علاقه خود استخوان تمام یادداشت ها قبل از شما آن را می دانم!

www.sing-like-a-pro.com/articlescales.htm

[ad_2]