چگونه به موفقیت بیشتری در روزانه بیس بال فانتزی

[ad_1]

در هنگام انتخاب به بازی روزانه, فانتزی, ورزشی, شما در حال انتخاب به ارتکاب زمان و پول نسبت به آنچه که در اصل یک سرگرمی است. شما مجبور به صرف پول برای ورود, فانتزی, مسابقه ورزشی به منظور کسب پول از آنها است; آن است که در نظر گرفته قمار در اکثر متحده است. آن است تا شما تصمیم می گیرید چه مقدار زمان شما می خواهید برای ارتکاب به بازی, فانتزی, ورزشی.

صرف چند دقیقه در هر روز ممکن است به اندازه کافی. سرعت زبانى از طریق لوح و فقط پرتاب یک صف با هم به احتمال زیاد در نتیجه موفقیت سازگار هستند. در اینجا برخی از راه هایی برای بهبود موفقیت خود را در هنگام بازی روزانه فانتزی بیس بال.

انتخاب داغ بازیکنان برای صف خود را و اجتناب از آنهایی که سرد. در ورزش, حرکت بسیار واقعی است و بازیکنانی که به خوبی تمایل به ساخت یک بازی خوب آنها. بازیکنان که به خوبی انجام چند بازی را اغلب یک “داغ” خط شما می خواهید به هدف قرار دادن این بازیکن است. اگر یک بازیکن به ثمر رساند تا 30 fantasy sports در 3 از گذشته خود 5 بازی وجود دارد یک فرصت بسیار خوب او بازی خواهد کرد و در 6. به همین ترتیب اگر یک بازیکن است که به خوبی انجام بازی بعد از بازی و یا “سرد” جلوگیری از استفاده از این بازیکن. در بازی بیس بال داغ و سرد رگه های بسیار شایع هستند. اگر یک hitter وظیفه ضربه خوبی به طور مداوم او است که احتمالا شاهد بیس بال واقعا خوب است و در حال چیدن آن را به سرعت. مخالف خواهد بود اگر یک بازیکن قابل توجه است که بسیاری یا mis-هدف قرار دادن بسیاری از توپ او احتمالا از دیدن توپ بسیار خوبی است. همیشه سعی کنید برای پیدا کردن hitter وظیفه که برای صف خود را.

بعد همیشه امکان استفاده از یو پی اس بازی. با استفاده از بازی خوب یو پی اس است که مهم ترین چیز شما می توانید انجام دهید به طور مداوم موفقیت در روزانه, فانتزی, ورزشی. داشتن یک “خوب بازی کردن” به این معنی است که یک بازیکن است که به بینی شانس بالاتری از موفقیت در برابر یک مخالف پارچ و یا بالعکس. خود را در پارچ (ع) همیشه باعث شکستن و یا زمین خود را. اگر شما قفل در یک پارچ می شود که پوسته شما باید یک فرصت بسیار کمی از درآمد هر نقدی را در مسابقات. که با توجه به پارچ برای صف خود را همیشه در نظر matchup. هدف کوزه که رو ضعیف تهاجمی تیم یا یک تیم است که تلاش نداریم کسی را بزنیم. حتی اگر پارچ یکی از کوزه در لیگ جلوگیری از آنها را اگر آنها در مواجهه با یک ضربه خوب تیم است. یک قاعده سرانگشتی مناسب این است که برای جلوگیری از کوزه که رو به بالا 5-10 تهاجمی تیم در لیگ. اگر شما در سراسر یک خوب پارچ رو به یک تیم است که 20 یا بدتر در هدف قرار دادن آنها معمولا جامد را انتخاب کنید. با استفاده از هر دو داغ بازیکنان و آنهایی که با بازی خوب یو پی اس را افزایش می دهد شانس خود را از داشتن موفقیت در, روزانه, فانتزی بیس بال.

[ad_2]