چگونه به موفقیت تبدیل FSBO به لیست خود را

[ad_1]

من شده است در املاک و مستغلات در حال حاضر برای بیش از 10 سال است. من با هیچ حوزه نفوذ و در یک کاملا جدید در منطقه پس از حرکت در سراسر کشور به نقل مکان. در سال اول من بودم بین المللی Rookie سال با بیش از $12Million در فروش. یکی از اصلی بازارهای هدف برای فروش توسط صاحبان.

من یاد گرفتم که برخی از قطعات کلیدی به واقع شدن این چشم انداز برای تبدیل شدن به مشتریان من در اینجا این است که این طرح برای تبدیل:

اولین قدم این است که در واقع یک عمل برنامه ریزی برای تبدیل FSBO به لیست خود را. برنامه عمل باید span بیش از 90 روز برای شدت بالا تماس و پس از آن تبدیل به یک عمر از “لمس” به مطمئن شوید که آنها اقامت شما و مشتریان شما و مشتریان برای زندگی است.

گام های اولیه از طرح اقدام است که برای پیدا کردن چشم انداز: شما می توانید با استفاده از انواع منابع از جمله روزنامه (آنلاین و آفلاین) FSBO سایت های خاص و رانندگی در اطراف مناطق. هنگامی که شما آنها را در بر داشت, شما نیاز به اضافه کردن آنها را به برنامه عمل خود را که تماس اولیه.

این تماس اولیه باید به چیزی که برای شما راحت است. نباید آن را تهدید و یا سوال هوش خود را. شما احتمالا خنده در این, اما زمانی که من شروع شد از معدن همکار که او نیز هدف قرار FSBO – او خواهد آمد به کار در صبح زود و شروع به برقراری تماس. شما باید او را تحسین جز این که او همیشه خود را قطع تماس اولیه اسکریپت در عرض 30 ثانیه زیرا آنها آویزان بر او!

دلیل خود را برای شکست این بود که او در زمان یک دوره از یک بسیار مورد توجه و موفق املاک و مستغلات مربی (البته یکی بود که هرگز در واقع فروش یک خانه!). این مربی به او آموخت اسکریپت که من می شنوم راه بیش از حد اغلب: “سلام این جو اسمیت – مالک در اطراف ؟ من درک می کنم که شما در حال تلاش برای فروش خانه خود را خودتان درست است ؟ وای آیا می دانید که چگونه بسیاری از مردم که سعی کنید و سپس در نهایت با مسکن ظرف 30 روز? آیا شما متوجه است که مردم در واقع کشته شده اند تلاش خود را به فروش خانه خود را؟…”

گفتگو یکی بر اساس ترس و توهین هوش خود را. چه کار می کنید اگر شما دریافت تماس است که در 7:00 AM (و یا هر زمان که برای ماده)? شما را تبدیل به قهر و قطع بیش از حد!!!

دیگر اشتباه اسکریپت است که به آنها گفتن که شما یک خریدار است که شما می خواهم به. تنها مشکل آن این است که شما واقعا لازم نیست و سپس شما نشان می دهد تا برای دیدن اموال و استفاده از بهانه ای که خود را خریدار نمی تواند آن را تنها به اقدام به سعی کنید به آنها را به لیست خانه خود را با شما! هشدار: آنها آن را شنیده ام و شده است وجود دارد در حال حاضر!

خود را از تماس اولیه باید یکی از درک و صبر – و نه ترس و توهین. به یاد داشته باشید FSBO است تصمیم به فروش خانه خود را بدون عوامل کمک برای هر تعداد از دلایل. شما هیچ سرنخ در عین حال چرا اما یکی از ماموریت های خود را بعد از آن خواهد بود برای پیدا کردن. اولین, شما نیاز به گرفتن پای خود را در درب.

من همیشه استفاده از یک رویکرد است که به من اجازه داد به تور اموال خود را تا کنون که بدون ذکر امکان لیست خانه خود را. اگر رویکرد شما تماس واقعا به عنوان یک فرد علاقه مند, سپس شما باید موفقیت های بیشتر.

هنگامی که شما با آنها ملاقات و تور صفحه اصلی. شما ملاحظه ای بیشتر دانش در اموال مالک و دلایل اقدام به فروش FSBO. شما سپس می توانید شروع به ساخت اضافی اعتماد و ارائه کمک و مساعدت. این است که انجام یک سری از کارت پستال, تلفن, تماس, جزوات و حروف.

خود را کارت پستال سری باید هدفمند برای ارائه خدمات مختلف به صورت رایگان و یا هزینه های کوچک: استفاده از سیستم تلفن گویا, سیستم, آگهی نمایش و خدمات تور FSBO سایت لیست و بیشتر. بیشتر که FSBO شما را می بیند به عنوان یک دوست به جای یک فروشنده به دنبال یکی دیگر از مثال های بهتر از شما هستند و در آینده خواهد بود.

نامه خود را سری باید شامل جزوات راهنما و پشتیبانی دیگر مواد است که نشان می دهد حرفه ای خود را بدون درخواست برای یک لیست. نمونه هایی از مواد بازاریابی خود را خوب هستند اما واقعی گام به گام راهنماهای (“برگزاری موفق خانه باز” و غیره.) بسیار بهتر است. دوباره این فرصت را به خودتان را جدا به عنوان کارشناس و تنها کسی که در تلاش برای کمک به برای فروش توسط مالک موفق شوند.

در اینجا یک نکته کلیدی: بخواهید به میزبان خود را در خانه ها باز. اگر شما انجام این کار و انجام آن را به درستی شما باید 1 -2 تکه های اضافی از کسب و کار از هر خانه باز است که به شما کمک کند که FSBO صاحب با.

خط پایین در اینجا است – درمان FSBO به عنوان اگر آنها در حال حاضر مشتری خود را. کمک به آنها را با تلاش های خود را… اگر شما به دنبال حق فرایند یکی از دو نتایج رخ خواهد داد. یا از شما خواسته خواهد شد به لیست اموال خود را و یا آن را به فروش برساند و شما را دریافت معارفه ها و کسب و کار اضافی!

موفق باشید و به آنها را دریافت کنید!

[ad_2]