چگونه به موفقیت در ایمیل نامه

[ad_1]

پستی نامه ای به نظر نمی رسد بسیار مناسب در این روز و زمانی که وجود دارد این است که ایمیل و چت و تلفن و حتی پشتیبانی آنلاین و تماس های ویدئویی. اما حقیقت این است که هنوز هم وجود دارد بسیاری از شرایط و اوضاع و احوال در هنگام ارسال نامه ای اجتناب ناپذیر است و در واقع حرفه ای ترین راه برای انتقال داده پیام است. این که آیا شما در حال ارسال یک رسمی یا غیر رسمی نامه ای وجود دارد چیزهایی که شما باید به یاد داشته باشید برای اطمینان حاصل شود که شما نامه پستی تلاش های خوب نتایج عملکرد.

1. فرمت این نامه به درستی

فرمت نامه خود را همیشه بستگی به نوع حرف شما در حال ارسال و به آنها شما در حال ارسال نامه ای به. برای نمونه یک نامه رسمی ممکن است در یک طرح کسب و کار و یا واکنش نسبت به یک تشکر از شما نوع از نامه. اطمینان حاصل شود که شما انتخاب کنید تا فرمت مناسب و شامل همه جزئیات است که نیاز به گنجانده شود بسته به نوع از نامه آن است که شما در حال ارسال. تایید می کنند که شما در حال پرداختن به حرف و حق استفاده از عناوین و به یاد داشته باشید به همچنین شامل آدرس و نام بیش از حد. اگر شما بیش از حد مطمئن شوید که چه فرمت مناسب برای نامه های خود را, شما می توانید نگاه کردن برای قالب است که می تواند کار شما را سریع, آسان و در نقطه.

2. حق انتخاب پوشش

وقتی که می آید به انتخاب پاکت به پست الکترونیکی این نامه در نوع نامه باید دوباره راهنمای شما. همیشه انتخاب یک پاکت نامه است که به اندازه کافی محکم است چرا که این نامه ممکن است توسط تعداد زیادی از مردم قبل از رسیدن به خطاب گیرنده. اجازه دهید وزن پاکت مطابقت وزن نامه مقاله شما استفاده کرده اند و هر گونه مطالب شما می تواند پستی همراه با نامه. اگر شما را انتخاب cardstock سنگین برای نامه خود را پس از آن پاکت باید به اندازه کافی قوی به جای نامه. هنوز در پاکت را انتخاب کنید اندازه که منطبق بر اندازه نامه و چگونه شما تصمیم به آن را برابر; را انتخاب کنید بیش از حد بزرگ یک پاکت و نه باید به شما انتخاب کنید که برگ نامه نگاه فشرده در. هدف از این نامه نیز با توجه به زمانی که انتخاب خود را در پاکت نامه. اجازه دهید پاکت باقی می ماند حرفه ای به صورت رسمی نامه, اما شما می توانید به صورت تزئینی و رنگی پاکت اگر شما در حال عبور از یک یادداشت شخصی.

3. آدرس پاکت مناسب

یکی از رایج ترین اشتباهات مردم این است که با قرار دادن آدرس اشتباه در نامه خود به طوری که آنها در نهایت گرفتن تحویل داده شده به عنوان در نظر گرفته شده. شروع شده توسط تایید آدرس گیرنده و سپس اطمینان حاصل شود که شما به درستی و به وضوح آن را در پاکت نامه. شامل نام گیرنده, خانه, شماره, خیابان نام, شهر, استان, و کد پستی و با استفاده از تاریکی جوهر که دائمی است. خود را به عنوان نوشته های خوانا و سازمان یافته که ممکن است پس از آن به اندازه کافی روشن است که در آن نامه به رهبری است. شما همچنین می توانید خود را شامل آدرس بازگشت در پاکت و یا استفاده از یک چاپ برچسب نشانی بازگشت پس از آن می شود به شما اگر به هر دلیل آن را نمی پیدا کردن راه خود را به گیرنده مورد نظر.

[ad_2]