چگونه به پرتاب موفق پنیر و شراب, پارتی

[ad_1]

فرانسوی و ایتالیایی سنت شراب و پنیر احزاب است که به تدریج در حال حرکت به سمت غرب است. مردم در نیویورک امروزه ترجیح می دهند شراب و پنیر brunches بیش از به طور منظم دریافت-togethers. شراب و پنیر احزاب اجازه می دهد تا مهمانان را به تعامل و به اشتراک گذاری نور لحظه بر خلاف بزرگ بوفه گسترش احزاب که در آن تمام تمرکز بر روی مواد غذایی است. شما می توانید پرتاب چنین احزاب در انواع مناسبت عید کریسمس و تولد و سالگرد و یا reunions. برای پنیر و شراب حزب برای موفق شدن شما نیاز به حس بزرگ و شراب و پنیر جفت شدن.

نکات زیر را حزب خود را یک موفقیت بزرگ:

برای شراب سفید: بسیاری از افراد جفت پنیر با شراب قرمز رفتن در کنتراست رنگ. اما حقیقت این است که شراب سفید بروید بهتر است با پنیر به خصوص پنیر نرم مثل ماسکارپونه, پنیر فتا, آبی, Costello و نوزاد سوئیس. تانن از پنیر به زیبایی قدردانی کرد اسیدیته شراب سفید. بوردو شراب سفید و Pinot Grigio هستند انتخاب محبوب می آید به پنیر جفت شدن.

استفاده کمتر از شراب قرمز: دوباره آن را در مورد تانن تعادل است. در صورتی که شما واقعا از دست رفته شراب قرمز سپس برای آنهایی که سن و یا کم تانن است. باز کردن یک بطری شراب قرمز برای مهمانان خود خواهد بود یک راه عالی برای دریافت این حزب در روحیه بالا. در صورتی که شما نمی توانید بدون اقامت چند لیوان شراب قرمز برای سخت یا نیمه سخت مانند پنیر-dark آبجو جنگلی بندر rioja Barolo, riserva, و غیره.

افزایش یافت و حباب هرگز به اشتباه: اگر شما از آن شراب مزه کارشناسان که حتی نمی باید یک سرنخ کوچک که شراب به خرید بروید برای شراب رز. شراب رز به خوبی با انواع غذاهای پنیر و دسر. شما می توانید در چند گونه از آنها را برای مهمانان خود را. شامپانی, شامپاین نیز با حداکثر ظرافتهای.

برو نیست بودجه: شراب و پنیر احزاب ممکن است صدای شگفت انگیز اما میزبانی آنها می تواند بسیار گران است اگر برنامه ریزی مناسب وجود ندارد. اگر چه شما می توانید پیدا کردن هر گونه بهترین شراب در زیر $50, اما برای یک گردهمایی بزرگ که حتی می تواند خود را تکان بودجه. بهترین ایده این است که به درخواست مهمانان خود را به یک بطری شراب و مقداری پنیر انتخاب کنند. این راه حزب را نه تنها باید انواع مختلفی از نوشیدن و خوردن, گزینه, اما همچنین آن را یک امر جالب.

از جمله شراب به هر حزب می تواند در حس و سرگرم کننده به آن است. اما داشتن یک شراب و پنیر حزب مضمون است هزار بار بیشتر سرگرم کننده ایده. شما حتی می توانید خداحافظی به مهمانان خود را با هدیه. شما می توانید شراب برای هدیه در قیمت های جذاب. این راه را مهمان خود خواهد یادآوری شما و مهمان نوازی خود را حتی پس از این حزب است.

هنگامی که شما در حال پرتاب یک شراب و پنیر ،

[ad_2]