چگونه به پرورش Shubunkins موفقیت

[ad_1]

Shubunkins هستند بسیار محبوب در میان نگهبانان ماهی به دلیل خود را به نظر می رسد افزایش جذابیت از آکواریوم. در واقع آنها در نظر گرفته به عنوان یک دارایی به آکواریوم.

هر چند آنها در میان گران قیمت گونه های ماهی قرمز شما می توانید مقدار زیادی از پول اگر شما نژاد آنها را با موفقیت. بسیاری از مردم سعی کنید به تمرکز بر روی پرورش ماهی کوی به عنوان آنها بیشتر قابل فروش و گران قیمت انواع ماهی است. به عنوان خود را عرضه می رود تا جوایز تمایل به ایجاد ثبات در. از سوی دیگر وجود دارد کمتر مردم پرورش Shubunkins. بنابراین تقاضا ثابت می ماند. اگر شما با موفقیت می تواند نژاد آنها, شما می توانید پول خوبی را. Shubunkins نیز می توان به انگلستان و برای این موضوع در سراسر اروپا به دلیل معمولا کمبود وجود دارد در آن منطقه است.

کامل روش پرورش Shubunkins

شما باید 3 حوضچه برای گرفتن نتایج خوب است. اگر آن را دشوار است برای گرفتن 3 حوضچه ها شما باید حداقل دو. شما به طور طبیعی نیاز به جنس نر و ماده Shubunkins و آنها ترجیحا باید به همان اندازه به دلیل آن را تشویق تخم ریزی.

اول شما باید یکی از اصلی برکه طبیعی با کشت و زرع و همچنین به عنوان خوب پناه مناطق. همه خود را shubunkins باید نگه داشته شود که در برکه. شما باید آنها را رعایت دقت بسیار به عنوان زنان خواهد بود ، شما می توانید آن را پیدا کنید به دنبال در معده خود را که خواهد شد در پایین. این زنان همچنین نگاه fatter. آنها شروع به تخم گذاری به زودی اما شما باید قبل از آنها انجام دهد. شما باید آنها را به یک مخزن دیگر.

در این مخزن شما باید به معرفی نر ماهی به همان اندازه. این ماهی را بارور کردن تخم مرغ با انتشار یک ماده لزج بر روی تخم مرغ. این ماده سفید رنگ است. شما باید خوب ارائه گیاهان در این مخزن به طوری که آن را مناسب برای هر دو مرد و زن Shubunkins به انجام کار خود را. زنان معمولا ترجیح می دهند برای ذخیره کردن تخم مرغ در پایین گیاه و مردان ترجیح می دهند به ماندن در آن منطقه در طول فرایند جوجه ریزی.

هنگامی که شما می بینید که تخم بارور شده شما باید حذف نر و ماده Shubunkins از مخزن و محل آنها را در مخزن اصلی است. در حال حاضر شما باید صبر کنید برای تفریخ از تخم مرغ به طوری که نوزادان کوچک خواهد آمد.

در طول تمام این دوره رژیم غذایی از هر دو جنس نر و ماده Shubunkins مهم است. شما باید یک رژیم غذایی متعادل و همچنین کافی نور خورشید.

اگر شما قادر به مدیریت سوم برکه شما می توانید تغییر نوزادان به آن برکه. آنها باید نگه داشته شود وجود دارد تا زمانی که آنها رشد منطقی ، که همچنین جلوگیری از ماهی های دیگر از حمله به آنها را. موفق و پرورش می تواند در آوریل و ژوئیه است.

هنگامی که شما تغییر نوزادان به حوض دیگر شما باید دوم برکه خالی برای تخم ریزی بیشتر.

اگر شما قادر به تهیه سه حوضچه سپس شما باید برای تغییر این روند کمی. در این صورت, شما باید اجازه می دهد Shubunkins به تخم در حوض اصلی و لقاح روند همچنین باید محل وجود دارد. شما باید کافی کشت و زرع و پناهگاه در این تالاب به طوری که ماهی نر را نمی خواهد سعی کنید به خوردن تخم مرغ است. شما همچنین می توانید خرید پرورش نوار از مغازه های حیوان خانگی و معرفی آنها در این تالاب است. ماهی تمایل به نژاد در این و شما به راحتی می توانید آنها را و در دوم برکه.

هنگامی که تخم مرغ ها از تخم نوزادان خواهد آمد در این تالاب است. شما می توانید آنها را در اینجا برای برخی از زمان و هنگامی که آنها منطقی رشد کرده است, شما می توانید تغییر آنها را به حوض اصلی.

پرورش Shubunkins بسیار دشوار است روند اما با منظم و به موقع اقدامات شما می توانید آن را با موفقیت.

[ad_2]