چگونه خواندن بهترین کتاب زندگی شما تاثیر می گذارد

[ad_1]

خواندن یک مهارت اساسی است که اکثر مردم در جهان هستند مهارت در. این یک مهارت است که تدریس می شود زمانی که بسیار جوان است و می تواند لذت می برد تمام مادام العمر. بسیاری از افراد توسعه این مهارت و معمولا اوج جایی در سال های نوجوانی خود را. سپس کسانی هستند که متوجه اهمیت این مهارت است و آن را به یک سطح بسیار بالاتر.

چرا برخی از مردم عشق به خواندن و دیگران نمی شود ؟ برخی از افراد ممکن است با خواندن یک کتاب و یک ماه و یا حتی 1-2 کتاب هفته و دیگران ممکن است حتی خواندن 5 کتاب در سال است. چرا اختلاف? خواندن به شما می دهد بهترین ارزش و لذت بخش ترین شکل از سرگرمی است. این کمک می کند تا نگه داشتن ذهن جوان و زیرک در حالی که قادر به یادگیری و سرگرم شود همه در همان زمان.

در جهان امروز وجود دارد بسیاری از چیزهایی که به اشغال زمان ما است. بسیاری از مردم به ویژه کودکان و نوجوانان صرف بیش از حد زمان بر روی کامپیوتر. بچه ها سن 8-18 صرف به طور متوسط 44.5 ساعت در هفته بر روی کامپیوتر. برای قرار دادن آن در چشم انداز بسیاری از بزرگسالان کار نمی کنند که چند ساعت در هفته است. فرد را تبدیل به آنچه در ذهن ساکن بر. من مطمئن هستم اکثر بچه ها زمان صرف آنلاین در سایت آموزشی است که کمک به توسعه ذهن است. برخی از این مکان ها مکان های تاریک و دیگران فقط بازی استفاده می شود برای سرگرم کردن و گذر زمان.

زندگی خیلی کوتاه است, اجازه دهید پر کردن ذهن ما با دانش آموزش و پرورش و تاریخچه. وجود دارد بسیاری از کتاب های موجود در موضوعات مختلف است که وجود دارد هیچ دلیلی برای صرف زمان خواندن. خواندن برخی از بهترین کتاب تا کنون نوشته شده است می تواند زندگی خود را فوق العاده و برعکس خواندن کتاب ارزش خواندن می تواند به شما در راه فقیر. چگونه بسیاری از کتاب های خود کمک می کند فرد به طور متوسط به عنوان خوانده شده در یک سال ؟ وقتی که شما گوش دادن به برخی از موفق ترین افراد در جهان به اشتراک گذاری آنها چگونه وقت خود را صرف آنها را به شما بگویم در مورد کتاب هایی که خوانده اند. به عنوان آنها می گویند: “اگر شما می خواهید به موفقیت انجام آنچه که افراد موفق انجام می دهند.”

اگر شما موفق اجرایی و یا صاحب کسب و کار شما احتمالا در حال حاضر جزئیات سهم عادلانه خود را از کتاب. بسیاری از مردم از خواندن این مقاله احتمالا لذت بردن از خواندن و خواندن هر زمان که آنها می توانند. خواندن ذهن تاثیر می گذارد و چگونه فکر می کند. تاثیر آن بر بدن به عنوان به خوبی به عنوان مغز است. این می تواند یک اثر آرام بخش و همچنین به عنوان هیجان انگیز, هیجان انگیز نتیجه. آن می تواند کمک به جوانه ایده ها و همچنین ساخت یک فکر می کنم و واقعا استفاده از ذهن. آن است که احتمالا شماره یک فعالیت علاوه بر پیاده روی که هر کس باید تشویق به انجام به زندگی یک زندگی طولانی و سالم.

Don’t stop در یک کتاب و می گویند که در آن است در حالی که برای, اما تشویق به خواندن بیشتر و بیشتر. در واقع پس از خواندن یک کتاب خوب است هنگامی که آن را بهتر است برای شروع در یکی دیگر. بسیاری از مردم خواندن, دو, سه و یا بیشتر کتاب ها در یک بار. اگر شما می خواهید بیشتر از زندگی, ادامه مطلب کتاب. اگر شما واقعا می خواهید بیشتر از زندگی بخوانید واقعا خوب کتاب, بهترین کتاب ها شما می توانید پیدا کنید. وجود دارد بسیاری از را انتخاب کنید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید