چگونه قانون جاذبه کار نمی کند?

[ad_1]

قانون جاذبه است این ایده که افکار تبدیل به چیزهایی بیش از یک دوره بسیار طولانی از زمان. اول آنها تبدیل به ایده ها و سپس تبدیل شدن آنها به اعتقادات. اقدامات بر اساس اعتقادات معمولا و اعمال ما درایو زندگی ما و نتایج در زندگی ما است.

بنابراین فقط با فکر کردن در مورد آنچه شما می خواهید برای ایجاد در زندگی شما به ارمغان بیاورد این مورد درست است ؟ مشکل این است که ما برخی از اندیشه بدهد به آنچه ما می خواهیم و سپس در مورد آن را فراموش و رفتن در مورد زندگی روزانه ما است.

قبل از اینکه طولانی, ما لغزش و بازگشت به عادات روزانه و عادی راه تفکر و چیز زیادی تغییر میکند. ما هنوز هم همان چیزهایی صحبت در مورد همان مسائل و هیچ چیز تغییر نکرد. اما چگونه آمده است ؟ من به تماشای راز و برخی از تجسم?

اگر شما می خواهید چیزی بزرگ اتفاق می افتد در زندگی شما نیاز به گرفتن برخی از مراحل اصلی آنها را در مورد. چیزهایی که نمی جادویی تغییر یک شبه فقط به خاطر اینکه شما می خواهید آنها را به. شما نیاز به بخشی از این روند نه فقط به نظاره نشست و اجازه دهید زندگی شما اتفاق می افتد.

پس چگونه ما می تواند به طور موثر اعمال قانون جاذبه در زندگی خود ما ؟ چرا قانون جاذبه شکست ؟

قانون جاذبه کار نمی کند برای بسیاری از مردم چرا که آنها بیش از حد بالا انتظار از آنچه که آنها می تواند رسیدن به و یا بیش از حد کم انتظار از آنچه مورد نیاز است آن را به اتفاق می افتد. مگر در مواردی که شما مایل به قرار دادن کار در زمانی که پاسخ می رسند شما تقریبا آنچه شما در حال حاضر.

عادات قانون زندگی ما نمی پروراند. شما نیاز به یک بتن با هدف ضربه اگر شما می خواهید برای رسیدن به چیزی. واهی و خیال بافی ها خوب راه های خلاق در مورد آنچه شما می خواهید برای رسیدن به, اما آنها هنوز هم در قلمرو نامرئی مگر اینکه شما آنها را ملموس و ضمیمه آنها را به یک هدف ملموس و جهت.

سپس شما نیاز به گرفتن برخی از اقدام مثبت و در جهت دستیابی به هدف خود را. بزرگتر خود را هدف دیگر این مدت زمان شما نیاز به رسیدن به آن. اگر هدف شما این است که یک فنجان قهوه و یک بیسکویت شما می توانید آن را در عرض چند دقیقه اگر شما از آن چیزهایی که در گنجه خود را!

اگر شما می خواهید آزادی مالی را در نظر بگیرید این یک هدف بلند مدت است که ممکن است سال ها از زندگی خود را برای رسیدن به. هر دو اهداف ممکن است اما هر دو نیاز بسیار متفاوت عمل مراحل و جدول زمانی برای رسیدن به.

چرا دیگر آیا افراد موفق با قانون جاذبه? مواد در این فیلم راز به بررسی اجمالی به قانون جاذبه است. در صورت ارزش آن را آسان به این اطلاعات و فرض کنیم یک رویاپردازی می تواند تبدیل به یک واقعیت اگر شما می خواهید آن را به اندازه کافی. اما این تمام داستان است.

خیال بافی و تجسم می تواند کمک به کاشتن یک ایده در ذهن ناخودآگاه. اما در آن طول می کشد بسیاری از انجام این کار بیش از یک دوره طولانی از زمان شروع به تولید نتایج حاصل از آن است. شما می توانید با کسی و یا ایجاد یک رویداد است که به شما می دهد یک ایده برای یک برنامه عمل.

اما اگر شما نامشخص در برنامه عمل خود آن را آسان به رها کردن و فرض کنیم که قانون جاذبه است که فقط درست نیست. اما با فرض این, شما در حال حاضر در حال از دست دادن قدرت به طور آگاهانه خالق واقعیت خود را.

احتمال بیشتری نسبت به نه شما باید یک دسته از مفروضات سرزنش داستان و قربانی ذهنیت شناور در اطراف در ذهن خود را که شما را از اقدام در هر تعداد از جهات.

افرادی که به فکر جذب قانون جاذبه می تواند همچنین کسانی که مطمئن نیستید از جهت خود را در زندگی بیش از حد. شاید شما می خواهید دیگران به شما بگوید چه باید بکنید و یا شما به کنده کاری مسیر خود را. این ویژگی های شخصیتی می تواند نشان می دهد خود را در تعدادی از راه های مسدود کند و توانایی خود را برای ایجاد یک زندگی خود را انتخاب.

بنابراین اگر شما در حال مبارزه با قانون جاذبه نیست فرض کنیم آن کار نمی کند. نگاه نزدیک به خود را انتخاب کند. شاید شما یک مسافر در ‘اتوبوس’ از زندگی اجازه دادن به دیگران منجر شود و کنترل. شاید شما مایل به گرفتن کنترل بیشتر برای خود هستند و خسته از گرفتن صندلی عقب?

هر چه دلیل خوب اولین قدم این است که به عنوان خوانده شده اصلی کتاب است که در آن Rhonda Byrne راز استوار است. فکر می کنم و رشد غنی – ناپلئون هیل, علم از گرفتن غنی Wattles والاس و کار با قانون – ریموند Holliwell در حال کتاب خوب برای شروع با.

روشن در مسیر خود برای اولین بار بیش از حد قبل از نوشتن قانون جاذبه است. چگونه می توان جن از جهان را در مورد بزرگترین رویاهای اگر شما یک ایده روشن از آنچه هستند ؟ فکر می کنم در مورد آنچه شما می خواهید ، خودتان زمان بدهید به تجسم آینده ای است که شما واقعا دوست دارم به زندگی می کنند. چگونه آن را نگاه کنید در شرایط زندگی روزانه و عاشقانه و حرفه ای ؟ که در آن شما زندگی می کنند و چه خواهد شد شما به صورت روزانه.

اصلا پایه فانتزی خود را در مورد آنچه شما در حال حاضر بر این باورند که ممکن است یا نه. اگر شما تنها رویاپردازی و خیالبافی در مورد آنچه شما در حال حاضر بر این باورند که ممکن است جلو رشد و آینده پیشرفت توقف تنها شامل نسخه ای از شما که در حال حاضر وجود دارد.

دریافت خلاق و افکار پوچ خود را بهترین ، نگران نباشید در مورد چگونه ‘فقط تمرکز بر روی چیزهایی که شما واقعا می خواهید به اتفاق می افتد و ایجاد احساسات و تصاویر را در ذهن خود از زندگی آنها است. انجام این کار به طور منظم و شما به زودی شروع به دیدن مسیرهای ممکن برای ایجاد بهترین آینده با توجه به فانتزی خود را.

اکثر مردم شیرین کاری توهمات خود را و خود را از آنچه که ممکن است. آنها نگران بودن واقعی در مورد زندگی می کنند زندگی از رویاهای خود. به این دلیل آنها نمی زمان را به تصور کنید که چگونه آنها واقعا می خواهم به زندگی می کنند. این محدودیت توانایی های بالقوه خود و توقف آنها اقدام گام در حال حرکت به آینده خود شویم.

[ad_2]