چگونه من با استفاده از قانون جاذبه به فاش کردن یک خانه

[ad_1]

“اگر شما می توانید نگه داشتن آن را در سر خود را, شما می توانید آن را نگه دارید در دست خود را. هر چیزی که شما می توانید تجسم حرکت خواهد کرد و به شکل در زندگی خود را.” باب پراکتور

در اینجا این است که یکی از بسیاری از نمونه هایی است که من تا به حال در زندگی خود من است که قانون جاذبه کار می کند.

چند سال قبل من در Esteli نیکاراگوئه به کار بر روی یک پروژه گردشگری کشاورزی. پروژه من نیاز به یا اقامت در یک هتل و یا اجاره یک آپارتمان و یا یک خانه برای یک دوره یک تا دو سال است. من لذت بردن از این ایده از اقامت در یک هتل است که برای مدت زمان و من فقط نمی مانند آپارتمان ها دیدم.

من همچنین کشف کرد که بسیاری از دانشجویان خارجی و کارگران آمد به Esteli هر سال برای مدت 6 تا 12 ماه به کار بر روی پروژه های بشردوستانه و پیدا کردن خوب یا مناسب اقامت به یک چالش برای آنها.

من تو را دیدم یک نیاز واقعی و فکر کردم که آن را به خوبی خواهد بود برای ارائه امکانات رفاهی خوبی به این کارگران خارجی در حالی که من در زندگی در Esteli تا زمانی که من می تواند حرکت به تسهیلات جدید در این پروژه من خودم کار بر روی.

بنابراین من ابراز تمایل من به جهان است. من دقیق دقیقا آنچه که من می خواستم. این چیزی است که من نوشت:

من می خواهم بزرگ به تازگی خانه ساخته شده با حداقل 7 اتاق خواب و بسیاری از آنها را با خود به حمام خصوصی با پنجره های بزرگ و خوب انداز یک آشپزخانه بزرگ منطقه به جای 7-10 نفر فضاهای پارکینگ برای حداقل 2 وسایل نقلیه. من می خواهم این خانه به واقع در حاشیه شهر است اما بسیار نزدیک به شهر. من می خواهم آن را به صورت آسان در دسترس امن و من می خواهم به اجاره به بیش از $500.00 در هر ماه.

ایده این بود که به کسانی که کارگران خارجی لذت بخش تر ماندن در Esteli آنها ارائه امکانات رفاهی خوبی در حالی که من خودم را می تواند لذت بردن از امکانات رفاهی خوبی به صورت رایگان.

همانطور که من نوشت: من لیست خرید من زمان صرف شده در هر یک از جزئیات از میل و احساس و/یا احساس متصل به هر یک از جزئیات. من می دانستم که دقیقا به همین دلیل از هر جزئیات که چگونه هر یک به صورت جداگانه کمک می کند برای اضافه کردن به لذت بردن از هر یک زندگی وجود دارد.

در آن زمان من مشغول به کار بود با دو اجاره. یکی از آنها به نام من یک روز به من نشان دهد چند لیست و برای من تعجب آور و لذت یکی از این لیست به نظر می رسد دقیقا مانند آنچه که من تا به حال خواسته.

این یک نام تجاری جدید خانه متعلق به یک اروپایی که تا به حال ازدواج یک دختر از Esteli. اروپا صاحب هنوز هم در اروپا زندگی می کردند به عنوان او بود 2 سال دور از بازنشستگی و می خواستم به اجاره خانه خود را تا زمانی که زمانی که او بازنشسته خواهد بود و حرکت به Esteli. خانه خالی بود.

خانه ساخته شده به استانداردهای اروپایی بود و 7 اتاق خواب و 5 از آنها را با خود به حمام خصوصی. وجود دارد 2 حمام دیگر. تمام اتاق ها بزرگ بود ویندوز با نمایش خوب از تپه در فاصله و در این زمینه در مقابل آنها. آشپزخانه و اتاق ناهار خوری منطقه به اندازه کافی بزرگ به جای 10 نفر به راحتی و وجود دارد مقدار زیادی از کابینت آشپزخانه.

وجود فضاهای پارکینگ برای 3 خودرو و خوب gazebo با منطقه BBQ برای لذت بردن از خارج از منزل. خانه در حاشیه شهر کمتر از 2 کیلومتر از مرکز شهر بود و آسان در دسترس (در حدود 400 متر از جاده اصلی) و ملک بود به طور کامل محصور. حتی وجود دارد یک چشمه در یک حیاط داخلی.

من بلافاصله گفت: عامل بود که من علاقه مند در اجاره آن را برای یک زن و شوهر از سال است. عامل گفت که با مالک تماس بگیرید و به عقب بر گردیم به من. چند روز بعد او و به من گفت که شخص دیگری ابراز علاقه در خانه است و در واقع او تا به حال نامه ای از قصد برای اجاره خانه توسط یک تاریخ خاص.

پس از من شنیده که واکنش من این بود که جهان ارائه می کنند چیزی به عنوان خوب یا بهتر است پس از من خشنود برای داشتن نشان داده شده است آنچه که مورد نظر من و به لطف که آن را در راه خود را.

چند روز بعد دیگر عامل کار کردم با من تماس گرفته و گفت که او تا به حال یک خانه را به من نشان می دهد که ممکن است مورد علاقه من است. او به من هر گونه اطلاعات در مورد خانه و من هر بخواهید. من در زمان یک تاکسی او را برداشت و او به من به کارگردانی که همان خانه است که من تا به حال دیده می شود با دیگر عامل.

هنگامی که ما متوقف شد و در مقابل از خانه من به او گفتم که من تا به حال دیده می شود آن را با یکی دیگر از عامل و این که شخص دیگری در حال امضا نامه ای از قصد برای اجاره خانه. او گفت: او را با صاحب و پس از او, او تایید کرد که در واقع این اطلاعات درست بود. من به او گفتم به من اجازه می دانم که اگر طرف دیگر نمی انعقاد معامله با اعلام تاریخ. و من سمت چپ او در آن است.

روز بعد از تاریخ که شد به این نتیجه معامله دوم عامل به من تماس بگیرید و با خوشحالی به من گفت که علاقه مند به حال تغییر ذهن خود و دیگر نمی خواستم به اجاره خانه. بنابراین من می تواند اجاره آن, اگر من هنوز هم آن را می خواستم اما اجاره 700.00 $در هر ماه.

خانه همه چیز من تا به حال خواسته به جز میزان اجاره است. بنابراین من گفت: عامل به درخواست مالک اگر او را اجاره آن را به من برای 2 سال در $500.00 در هر ماه. صاحب پذیرفته شده است.

در حال حاضر چه بود امکانات که من را در پیدا کردن یک خانه در Esteli? تقریبا صفر است. تعداد بسیار کمی از گردشگران بازدید Esteli و حتی کمتر وجود دارد زندگی می کنند و کسانی که معمولا مستاجرها. این نوع از خانه دست یافت و با خارجی ها در نیکاراگوئه و تقریبا وجود ندارد در Esteli. من شگفت زده شد و خیره شدن چه جهان تحویل داده بود. این بود که هیچ چیز کوتاه از سحر و جادو و یا یک معجزه است.

من به شما این مثال به شما الهام بخش و چون من می خواهم شما بدانید که قانون جاذبه واقعی است که شما می توانید استفاده از آن برای آشکار خواسته های خود را حتی آنهایی که به نظر می رسد غیر ممکن است.

“ما تنها محدودیت هستند کسانی که از ما در ذهن خود ما.” ناپلئون هیل

این گزیده ای از کتاب: ذهن خود را: دوست یا دشمن.

[ad_2]