چگونه می توانید راهنمای خریدار را برای تقویت برند خود تهیه کنید؟

این زمینه است که باب ویلا به تنهایی در اواسط دهه 70 راه اندازی شد و امروز با نمایش هایی مانند “بازگرداندن آمریکا” زنده می شود. متخصصان ترمیم / حفاظت (همچنین به عنوان محافظه کاران شناخته می شوند) ممکن است در یک نوع پروژه خانه مانند نجاری تخصص داشته باشند ، یا ممکن است به عنوان پیمانکاران عمومی عمل کنند و انواع مختلفی از پروژه ها را در خانه ها و مشاغل که قبل از سال 1930 ساخته شده اند ، اداره کنند. (هر چیزی بعد از آن تاریخ از دوران مدرن در نظر گرفته شده است.) شما می خواهید این افراد جوان را بخاطر هرگونه فعالیت در منازل مربوط به برق ، گچ ، سنگ تراشی ، گچبری ، چوب کاری ، کاشی ، سقف قلع ، نقاشی ، ساخت و ساز پرتو ، و حفظ / حفاظت از عناصر پرنعمت مانند گچ اسب اسبی ، نقاشی دیواری ، خشت و گچ آهک ، برای نامگذاری چند مورد. این متخصصان همچنین از مهارت های خود برای حفظ و ذخیره اشیاء مانند مبلمان و لوازم جانبی استفاده می کنند. با این حال ، اشتباه نکنید: یک متخصص ترمیم / حفظ و نوسازی نیست. در عوض ، او یا ساختمانها یا اشیاء را به وضعیت سابق خود باز می گرداند یا آنها را در شرایط فعلی خود حفظ می کند ، بنابراین هیچ زوال دیگری وجود نخواهد داشت.

و کار قطعاً در آنجاست. براساس برنامه اعتماد ملی برای حفظ تاریخی ، برنامه رویکرد خیابان اصلی ، با عنوان حفاظت از تاریخ برابر است با توسعه اقتصادی ، 96 هزار و 283 توانبخشی ساختمان که از سال 1980 در بیش از 1700 اجتماع انجام شده است ، منجر به 244.543 شغل و 60.577 مشاغل جدید شده است. بنابراین یک اتاق نیز برای شما وجود دارد.

نقاشی Faux
این شکل هنری صرفاً تزئینی معمولاً توسط هنرمندان واقعی انجام می شود ، اگرچه دستیابی به سطح مشخصی از مهارت از طریق آموزش دستی امکان پذیر است. برایان بولارد ، نقاش فاکس ، که همچنین صاحب مرکز هنرهای تزئینی در سنت لوئیس است ، می گوید: “کلید موفقیت ، این است که بتوانید دستورالعمل های گام به گام را دنبال کنید و وقت خود را بگذرانید.” نقاشان فاکس تابلوهای تزئینی را روی دیوارها ، سقف ها ، کف ، مبلمان و لوازم جانبی اعمال می کنند. آنها از رنگ ، لعاب و رسانه های دیگر استفاده می کنند و باید در ترکیب رنگ ها و استفاده از آنها فقط با لمس مناسب ، استاد باشند. در بین انواع خاتمه امروزه محبوب سنگ مرمر ، سنگ قیمتی ، پتینه ، ترومپل و استنسیل وجود دارد.

بولارد می گوید که به دلیل خاص بودن شغل و مهارت فنی درگیر ، نقاشان فاکس می توانند روزانه یا 400 دلار یا بیشتر از ساعت 60 دلار درآمد کسب کنند. سایر نقاشان فاکس می گویند که بسته به اندازه و دامنه یک پروژه و همچنین اینکه چه کسی در این لایحه قرار دارد ، می توانید روزانه 1000 دلار درآمد کسب کنید.

http://ulvis.net/NdH

دیدگاهتان را بنویسید