چگونه می توان یک چند ز نر و خود را بالا ببرد عشق مهارت های

[ad_1]

عزیز مردان (و زنان با خواندن این مطلب برای درک و کمک به آنها):

در حالی که آن را معمولا شناخته شده است که زنان می توانند بیش از یک ارگاسم پی در پی شما به همان اندازه قادر به تجربه لذت. هنگامی که شما در اوج به طور مداوم شما را وادار به احساس احساس سعادت در حال گسترش از طریق بدن خود را همراه با سوزن سوزن شدن امواج و حتی بی حسی در شما دست و پا و سر. به عنوان یک چند ارگاسم مرد, شما را از لذت بردن دیگر عشق-ساخت جلسات سلامت بهتر و هیجان آوردن شادی بیشتر و هیجان به شرکای خود را.

معمول ارگاسم می دهد مواد منفجره راش که به پایان رسید در چند ثانیه. این احساس در درجه اول در سطح فیزیکی. بسیاری از مردان هستند متصل به این مواد یک شات ارگاسم, زیرا تا به حال این همه آنها شناخته شده است. در 10 سال تدریس تانترا من مصاحبه کردم و شخصا شاهد صدها نفر از مردان که آموخته اند به حرکت فراتر از یک شات ارگاسم به گسترش و طولانی شدن ارگاسم چندگانه یا مداوم اوج. این گزارش قابل توجه نرم شدن و باز کردن قلب خود را/احساسات و تغییر در آگاهی خود را.

تفریحی مواد مخدر و الکل محبوب هستند زیرا آنها بیش از حد ایجاد ایالات تغییر یافته هوشیاری. با مرد ارگاسم چندگانه شما می توانید به طور طبیعی و رسیدن به این باور نکردنی افزایش متحده و ماندگار و روانی و عاطفی و جسمی خود را تغییر دهید. هنگامی که شما طولانی, ارگاسم, شما به معنای واقعی کلمه گسترش لذت بردن از خود را sex چاکرا (انرژی مرکز در اطراف ناحیه تناسلی) را به تمام بدن خود را. پیوسته اوج گسترش خود موجو’ (قدرت جنسی) در سراسر بدن خود را بنابراین شما می توانید یک عمده دوز تغذیه در هر سطح. به عنوان یک چند ارگاسم مرد شما می شود یک ” سوپرمن.’ شما شیر را به قدرتمند ترین منبع برای نشاط و سلامتی و شادی… شور جنسی خود را.

بزرگترین سوال من از نر جدید تانترا دانش آموزان است: “آیا من باید به عقب نگه دارید من انزال به ارگاسم چندگانه?” پاسخ مثبت است و هیچ. با تمرین تکنیک های مشخص شده در زیر, شما در نهایت می تواند تجربه ارگاسم چندگانه در حالی که هنوز انتشار انزال. این مهارت همراه با تمرین و توضیح داده خواهد شد در بیشتر راهنمای پیشرفته به زودی به دنبال. در ابتدا بهتر است برای شما به تمرین برگزاری انزال, حداقل تا زمانی که شما احساس می کنید برای اولین بار چند ارگاسم امواج ناهمواری را از طریق بدن خود را. توجه مهم: انتظار نداریم که چند مرد ارگاسم را به احساس مانند مواد منفجره ارگاسم شما استفاده می شود. که در نوع خود یک شات معامله و نمی تواند ضرب پی در پی. چرا ؟ چون بدن مرد است هوشمندانه طراحی شده برای محافظت از خود را از دست دادن بیش از حد ،

آیا شما آماده برای باز کردن به ابعاد جدیدی از وجد?

در اینجا 5 قدرتمند مراحل تمرین برای دیگر رابطه جنسی بهتر

1. عمل کند ،

آهسته تمام حرکات خود را در هنگام ساخت را دوست دارم. شما می خواهید به قادر به به طور کامل متوقف هنگامی که شما احساس می کنید خودتان نزدیک شدن به نقطه انزال و آن را کمک می کند فوق العاده است اگر شما در حال حرکت به آرامی و به آرامی. کاهش کمک می کند تا به شما فضا برای جلوگیری از قبل از شما در رسیدن به یک نقطه بدون بازگشت است.” اگر در یک مقیاس از 1 تا 10 خود را “نقطه بدون بازگشت” است 8 مطمئن شوید که به توقف در 7 و فقط تنفس عمیق تا لحظه ای را تصویب کرده است. شما ممکن است مجبور به انجام این کار چندین بار در چندین دقیقه طول عشق ساخت. که خوب است. به یاد داشته باشید تمرین باعث می شود دائم. اجازه دهید شریک زندگی خود را می دانم که شما در حال تمرین کنترل انزال زودرس و توافق شفاهی نشانه شما می گویند زمانی که شما خود را در 7 بنابراین او می تواند به توقف در حال حرکت نیز هست. (من.e “توقف” “یخ” “هفت” “time-out” و غیره). هنگامی که شما استاد این مهارت شما می توانید با استفاده از یک ترکیب سریع و آهسته sex. مطمئن باشید که به پیدا کردن آنچه که شریک زندگی خود را ترجیح میدهد!

2. نگه داشتن نفس خود را طولانی و عمیق است.

توجه به نفس خود را. باید آن را آهسته و ریتمیک در همه حال حتی زمانی که شما را هیجان زده و حرکت بدن تسریع. تصور کنید که شما در حال اجرا یک دور مسابقه دو ماراتون. فقط به عنوان شما سرعت خود را به یک ثابت کند نفس در هنگام دویدن شما همچنین باید سرعت خود را در sex با استنشاق عمیق و exhalations. توجه (و از شریک زندگی خود را به آرامی به نقطه) هر زمان که شما در حال نگه داشتن نفس خود را و به سادگی خودتان یادآوری کنید به اجازه رفتن و نفس کشیدن. عمیق تر نفس بهتر می تواند گردش خون و دفع شدت در خود sex چاکرا و اصرار به منفجر شود.

3. دریافت ماساژ ملایم تا ستون فقرات.

درخواست شریک زندگی خود را به آرامی سکته مغزی خود را از پایه ستون فقرات خود را به گردن خود. دست او را باید در حرکت ثابت سازگار سکته مغزی همیشه از پایین به بالا برگشت. او می تواند اعمال فشار به عنوان طولانی به عنوان آن را در ستون فقرات خود دارد. نور ماساژ کمک می کند تا برای توزیع مجدد انرژی خود را از sex چاکرای قلب خود را. درخواست شریک زندگی خود را به صرف چند دقیقه ماساژ پشت خود را (از پایین به بالا) قبل از اینکه شما شروع به ساختن عشق. در این راه خود را به عقب آرام تر است و باز و آماده به کانال جریان انرژی به سمت بالا. در حال حاضر خواهد شد که یکی از سخت!

4. فراموش Kegels برای تقویت عضلات کنترل.

کامپیوتر خود را عضلات همان عضلات شما با استفاده از خود را برای توقف جریان ادرار. برای انجام kegels یک نفس عمیق بکشید و انعطاف پذیری کامپیوتر شما عضلات برای 10 ثانیه. گره به عنوان سخت به عنوان شما می توانید به راحتی. بازدم به آرامی در حالی که آرامش بخش PC عضلات برای 10 ثانیه. سه بار تکرار کنید. هنگامی که شما قوی تر فراموش تکرار بدون استراحت در بین. تمرین زمانی که شما در حال ادرار کردن. توقف خود را در جریان برگزاری و انتشار به عنوان اغلب به عنوان امکان پذیر است. با انجام kegels در برنده خود را خارج از اتاق خواب شما بیشتر مجهز به استفاده از PC عضلات موثر برای کنترل انزال زودرس هنگامی که ساخت عشق.

5. تماس با چشم در هنگام رابطه جنسی.

با نگه داشتن چشم در تماس با شریک زندگی خود را شما باز کنید تا به حساس تر بخشی از شما که مشتاق برای ارتباط روح. اجازه می دهد این سمت به بازی در یک نقش قوی در زمانی که شما در حال ساخت عشق و انرژی را از تغییر خود را پایین تر lust سطح خود را بالاتر love سطوح. زمانی که شما تسلیم به اکستازی از شریک زندگی خود را در چشم ها و باز به اندازه کافی در قلب خود را به احساس می کنم این ارتباط شما دیگر نمی خواهد به در به زانو حرکت تند و سریع نسخه. شما باید قدرت انتخاب به ادامه خشنود شریک زندگی خود را شاهد او شکوفه به کشورهای جدید از سعادت و اوج به طور مداوم خود را مقدس حق است.

[ad_2]