کارآفرینی استعداد – اندازه گیری یک کسب و کار حق صاحب's احتمالی موفقیت

[ad_1]

کلید به حق صاحب کسب و کار موفقیت

ارزش نام تجاری, محل, پشتیبانی ارائه شده توسط franchisor کیفیت محصول یا خدمات محلی رقابت و اقتصادی آب و … همه آنها تاثیر موفقیت کسب و کار. انتظار داریم که این پتانسیل کوچک حق رای صاحب کسب و کار به بررسی این عوامل به طور کامل به عنوان بخشی از علت سعی و کوشش روند.

اما بزرگترین متغیر از همه کوچک حق رای صاحب کسب و کار خود و یا خودش و یا مهارت های خود را در مدیریت کسب و کار. اگر شما هرگز اجرا یک کسب و کار قبل از چگونه شما می دانید که شما آنچه در آن طول می کشد تا موفق خواهد بود ؟ این امر مستلزم بالقوه کوچک کسب و کار حق خریدار برای تمدید سعی و کوشش به دلیل فرایند شامل یک هدف ارزیابی خود چیزی ندارد و معمولا در هر رسمی راه حق خریدار است.

خود را ارزیابی کارآفرینی استعداد است یک راه عالی برای اندازه گیری احتمال موفقیت به عنوان یک صاحب کسب و کار حق رای دادن.

کارآفرینی استعداد ممکن است آنچه شما فکر می کنم. چیزهایی که شما را موفق در شرکت های بزرگ امریکا هستند و نه لزوما همان مهارت های شما نیاز به موفقیت به عنوان یک صاحب کسب و کار حق رای دادن. فارغ التحصیل با درجه ممتاز بودن یک تیم بزرگ بازیکن در یک فورچون 100 شرکت برای چند سال و یا داشتن شده است کاپیتان تیم فوتبال کالج و یا تیم ملی cheerleading کمی به کار خود را با کارآفرینی استعداد.

فرهنگ لغت تعریف “استعداد” به عنوان “بالقوه برای به دست آوردن مهارت است.” هنگامی که به یک کارآفرینی محیط زیست است که بالقوه برای به دست آوردن مهارت های لازم برای مدیریت کسب و کار. که می خواهم به خرید یک حق رای دادن بدون دانستن که آنها پتانسیل خوبی برای به دست آوردن مهارت های لازم برای مدیریت کسب و کار ؟

اما می تواند کارآفرینی استعداد توان اندازه گیری در هر معنی راه است ؟

در واقع کارآفرینی استعداد می تواند اندازه گیری. مطالعات بسیار موفق کارآفرینان تعریف مشخصات نسبتا شایع خانواده پس زمینه تجربه های دوران کودکی ارزش های اصلی شخصیت و بسیاری از ویژگی های. تست خود را در برابر که مشخصات بسیار موفق کارآفرینان است یک راه عالی برای ارزیابی شخصی خود را کارآفرینی استعداد. ما را تشویق هر بالقوه حق رای دادن کسب و کار خریدار به “نگاهی به آزمون قبل از شما سرمایه گذاری.”

اثبات شده است در نتایج

موفق ترین کارآفرین است که من تا کنون شناخته شده شناخته شده همسان ایده آل تست مشخصات تقریبا دقیقا. اگر چه او تا به حال موفقیت های محدود کار برای شخص دیگری, نتایج خود را به عنوان یک صاحب کسب و کار فوق العاده بودند.

او خود را آغاز کسب و کار نرم افزار در حالی که در اوایل بیست سالگی خود. او ندانسته به دنبال مرد با قیافه اعتبار. او نیست که یک MBA دانشگاه هاروارد; در واقع او هرگز به پایان رسید ، تجربه خود را محدود به چند سال به عنوان یک توسعه دهنده نرم افزار. او تا به حال هرگز موفق کسی قبل از شروع کسب و کار خود را. او نه یک شخصیت کاریزماتیک و نه پویا ارتباط برقرار. به وضوح او معمولی نیست اجرایی شرکت مشخصات.

من با او کار می کرد برای یازده سال. من دائما در ترس از خود ارزشمند غرایز و مهارت نشان دهنده متولد و کارآفرین است. او تا به حال یک چشم انداز روشن از جایی که او کسب و کار خود و پرشور مسری تعهد غیر قابل انعطاف به وجود آوردن. او بسیار خلاق است. او قوی تعصب به عمل به جای بحث حتی اگر او به اجماع از کارمندان ارشد.

او شروع به کسب و کار با خارج و سرمایه گذاران و حفظ مالکیت کامل. زمانی که او تصمیم به خروج از کسب و کار او فروش آن برای مقدار نامعلومی در بیش از $ 500,000,000 (بله منظورم نیم میلیارد دلار با “b”). و این همه خود را!

او تا به حال کامل کارآفرینی استعداد.

نگاهی به آزمون قبل از شما سرمایه گذاری

به ثمر رساند به شدت در کارآفرینی آزمون استعداد مانند است که ما ارائه به مشتریان ما این است که هیچ تضمینی برای موفقیت در حال اجرا خود را حق رای دادن کسب و کار و نه یک نمره کم یک تضمین می کنند که شما با شکست مواجه خواهد شد. اما از آن است که نشانه روشنی از چگونه از آن آسان خواهد بود برای شما برای توسعه مهارت های لازم برای اجرای یک کسب و کار حق رای دادن و این که آیا شما باید شکیبایی به انجام این کار. این یک گام بسیار مهم در کسب و کار حق خرید سعی و کوشش به دلیل روند که هرگز نباید نادیده گرفته است.

[ad_2]