کتاب جدید ارائه می دهد عملی با الهام از موفقیت ما مهاجر

[ad_1]

دکتر سینتیا بارنت زندگی شده است یک سری از تصمیمات هرگز به تسلیم شدن نیست. زمانی که موانع بوجود آمده اند, او همیشه در بر داشت راه های خلاقانه به دنبال رویاهای خود را. حتی زمانی که بازنشستگی او قرار داده و پیچ های جدید بر روی آن با تغییر کلمه به refirement و پیدا کردن راه های جدید برای برآورده شود. در حال حاضر من انجام نشده است او سهام یک سری از داستان های شخصی انتخاب شده به طور خاص برای الهام بخشیدن به دیگران هرگز در رویاهای خود را هنگامی که مواجه با سختی.

امروز سینتیا آمریکایی داستان موفقیت. یکی از اولین داستان های او می گوید در این کتاب در مورد در حال رشد در این جزیره کارائیب از St. Vincent با مادر بزرگ و خواهر و برادر. پدر او را ترک کرده بود خانواده قبل از, و مادرش آمده بود به آمریکا به تلاش برای ایجاد یک زندگی بهتر برای کودکان خود و ارسال آنها را به پول زمانی که او می تواند. اما مادر او نیست همیشه هم آسان از آن و در نتیجه یک سال او قادر به ارسال پول برای دخترش برای خرید لباس مدرسه. سینتیا به عنوان قدیمی ترین مضطرب بیش از این وضعیت و ترس از مورد تمسخر توسط همکلاسی هایش اگر او و خواهر او را به مدرسه بازگشت در لباس های قدیمی خود را. سپس او تا به حال یک ایده درخشان. من به شما اجازه به عنوان خوانده شده برای خودتان چه چیزی او را به حل و فصل اوضاع اما مهم تر این است که او چه یاد گرفتم از این وضعیت:

“با نگاهی به من که این رویداد مشخص بیداری درونی انعطاف پذیری به مشکلات زندگی. من شروع به توسعه مهارت حل مسئله و نگرش من منتقل شده از پذیرش شرایط سخت به عنوان امری اجتناب ناپذیر به دنبال آنها را به عنوان اگر آنها پازل حل شود با خلاقیت است. من نیز یک تعهد درونی هرگز به تسلیم در چالش است. این توانایی و تصمیم گیری را به اثبات می شود کاملا ضروری برای مواجهه با موانع دیگر در زندگی من است. من می دانستم که من همیشه به یاد داشته باشید داستان لباس آبی رنگ و من امیدوارم.”

در نهایت سینتیا به دنبال مادرش به ایالات متحده, اما درهای فرصت را نه فقط برای او. او اعمال شده به چندین دانشکده بود اما بارها و بارها رد شد. در نهایت از طریق کار سخت و زنجیره ای از رویدادها او موفق به رسیدن به یک دانشگاه-مرتب کردن بر اساس از طریق درب عقب اما او کردم. چه کسی می توانست تصور این جوان مهاجر دختر که چندین دانشکده رد خواهد رفتن به تبدیل شدن به یک مربی دبیرستان معاون و کسب درجه دکترای خود را?

به عنوان من انجام داده و در عین حال پیشرفت سینتیا همچنان به او بگویید که داستان چگونه او مقابله از طریق تاریک ترین زمان. این داستان ها عبارتند از: غلبه بر ترس برخاسته از یک مشکل طلاق و مبارزه با نژاد پرستی در محل کار و مقابله با سندرم لانه خالی. یکی از داستان های مورد علاقه من توضیح می دهد که چگونه او با حروف بزرگ در عشق او به سفر و عشق او را برای آموزش مردم با تبدیل شدن به یک سخنران در کشتی های کروز به طوری که او می تواند سفر به صورت رایگان.

اما من هنوز رتبهدهی نشده است بیش از فقط داستان در مورد یک زن موفق. کتاب پیام است که فقط به عنوان سینتیا است, انجام نشده است, نه باید به شما بود. او به ما یادآوری می کند که به عنوان کودکان, همه ما تا به حال رویاهای شاید به بالرین, خوانندگان پزشکان و یا حتی رئیس جمهور ایالات متحده است. بسیاری از رویاهای ما هنوز فراتر از ما. سینتیا به ما می گوید “من نوشت: این کتاب برای کمک به شما در کشش ذهن خود تصور کنید که یک زندگی از امکانات جدید; اگر شما ذهن خود را به آن را می تواند انجام دهد و باید هر چیزی که شما می خواهید” و “اگر من می تواند رویاهای من به حقیقت می پیوندند بنابراین شما می توانید. به اعتقاد من در شما. من باور دارم که در اعماق درون شما شما از این قدرت برای روشن شدن و ایجاد آنچه شما می خواهید.”

سینتیا همچنین به ما یادآوری می کند نه به حل و فصل کمتر از آنچه ما می خواهیم. او مصمم به حل و فصل از سنین پایین است. صحبت از خودش را در سوم شخص او خودش را یک زن جوان در سنت وینسنت:

“او می خواست یک حرفه ای است و قطعا او نمی خواهم فقط یک کار. او تا به حال به اندازه کافی از آن او تا به حال شاهد dead-end, راکد خیره از دوستان و خانواده که فکر کردم هشت ساعت در روز عبور بلیط به گردشگران در بازگشت به خانه در سنت وینسنت بود بهترین زندگی ارائه شده بود. هیچ این دختر نمی خواهم فقط یک وسیله پول شاید فقط به اندازه کافی برای به دست آوردن. او می خواست به رشد به از دست دادن خودش در زندگی حرفه ای او را دوست داشتم و در نهایت به دیدن جهان است.”

امروز که به دختر کمک می کند تا دختران دیگر به موفقیت است. یک چیز سینتیا انجام داده است و در طول refirement است ایجاد شگفت انگیز برنامه علمی که با تمرکز بر آموزش دختران بخار (علم, تکنولوژی, مهندسی, هنر و ریاضی). موفقیت این برنامه منجر به تبدیل شدن به یکی از مراسم تحلیف دریافت کنندگان آمریکایی انجمن از بازنشسته افراد هدف جایزه در سال 2017.

من هنوز انجام نداده است همچنین شامل در پایان هر فصل یک “من به وضوح می توانید ببینید در حال حاضر” بخش که شامل خلاصه درس هر داستان و “بازتاب سوال” در پایان هر فصل به طوری که خوانندگان می تواند فکر می کنم در مورد آنچه از آنها آموخته و چگونه آنها ممکن است درخواست آن را به تعقیب رویاهای خود را.

صدر با یک پیش گفتار توسط Gerry Robert بهترین فروش نویسنده میلیونر طرز فکر من انجام نشده است, همه چیز در آن شما نیاز به تبدیل شدن به الهام و refired به دنبال رویاهای خود. این کتاب به دست.

[ad_2]