کریستیانو رونالدو تصاویر, جهان, فوتبال, موفقیت

[ad_1]

منچستر یونایتد ستاره کریستیانو رونالدو تصاویر بسیار زیاد موفقیت فوتبال به عنوان بهترین راه را برای پیشرفت و بهبود به عنوان یک همه جانبه بازیکن تیم. داشتن برنده به لیگ برتر فقط در فصل سوم خود را به زبان انگلیسی در فوتبال این ستاره پرتغالی در حال حاضر شناسایی برخی از اهداف شخصی به عنوان بهترین راه برای بهبود توانایی های خود را به عنوان یک بازیکن فوتبال است.

زمانی که کریستیانو رونالدو وارد در فارسی وزیری او به نظر می رسد سعی کنید و بیش انجام در شرایطی که نه لازم است و اغلب او را به از دست دادن توپ تلاش کلاهبرداری های فانتزی در موقعیت های خطرناک. منچستر یونایتد بازیکنان و کادر مربیگری, تمام ارائه مشاوره به کریستیانو و او به زودی متوجه شدند که او باید سعی کنید و بازی بیشتر شبیه به یک بازیکن تیم.

در این فصل دیده است کریستیانو رونالدو واقعا رسیدن به اهداف به عنوان یک ستاره فوتبال به منچستر یونایتد جناح بوده است باشگاه بهترین بازیکن تا کنون کمک به حفظ نخست وزیری عنوان برای اولین بار در 3 سال و به ثمر رساندن 17 گل در روند; فوق العاده موفقیت برای یک گسترده هافبک بازیکن. این وینگر پرتغالی آموخته است نه به سعی خود را علاقه داشتن به کلاهبرداری زمانی که تیم دفاع در نیمه خود را و نشان داده است که او بیشتر از یک تیم بازیکن با عبور و حرکت توپ در اطراف با مراتب احترام بیشتری برای خود تیمی.

فصل نه تنها دیده می شود باشگاه موفقیت برای کریستیانو رونالدو; ایالات جناح نیز تا به حال شخصی بزرگ موفقیت. کریستیانو رونالدو شد تنها دوم فوتبالیست در تاریخ انگلیسی به دریافت هر دو PFA بازیکنان جایزه و PFA بازیکنان جوان’ جایزه دو فوق العاده فوتبال جوایز را دریافت خواهید کرد. رونالدو نیز پاداش سودآور جدید 5 سال قرارداد به ارزش حدود £120,000 یک هفته با منچستر یونایتد.

[ad_2]