که در حال خواندن چه کتاب ؟

[ad_1]

آیا شما تا به حال به کسی خانه یا دفتر و بر نگاه کتابخانه خود را به ببینید که چه نوع از کتاب ها در قفسه است ؟ شما می توانید بگویید که در مورد یک فرد با آنچه در کتاب ها خوانده اند. شما همچنین می توانید مقدار زیادی در مورد یک شخص توسط آنها چگونه لباس بپوشیم, چگونه لباس می خورند که آنها را مرتبط با آنچه که آنها انجام می دهند برای زندگی ، بدون عمدا تلاش برای پیدا کردن اطلاعات ما بیشتر بدانید در مورد افراد فقط با رعایت. در اصل این است که چگونه ما به کسی را می شناسید و یا به کسی که بهتر می دانید. است که چگونه مردم کشیده شده به یک دیگر به عنوان دوستان و همکاران کسب و کار و غیره. هنگامی که شما کشف آنچه در کتاب ها خوانده شده است که هنگامی که شما پیدا کردن آنچه که آنها در حال تفکر است.

وقتی که من نگاه بر کسی مجموعه کتاب من می توانم بگویم اگر آنها می خواهم به خواندن همان نوع کتاب من به عنوان خوانده شده. شاید آنها را خوانده همان کتاب. من فکر می کنم بیش از هر چیز دیگری است که من می توانم بگویم بیشتر در مورد یک فرد فقط با دیدن آنچه در کتاب ها خوانده اند. اگر کسی وجود دارد من می خواهم به یاد بگیرند که از من سعی خواهد کرد برای پیدا کردن آنچه در کتاب های آنها در حال خواندن. من دوست دارم که دیده کتابخانه توماس ادیسون ناپلئون هیل و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, فقط به نام چند. گاهی اوقات بهترین کتاب در حال خواندن کتاب است که با کسی توصیه می شود. من خیلی دوست دارم برای پیدا کردن آنچه در کتاب همه در فوربس 400 به عنوان خوانده شده در سال گذشته است. و یا من می خواهم به دانستن آنچه در کتاب های دیگران در صنعت در حال خواندن.

اگر شما می خواهید به موفقیت در چیزی نگاه دیگران که هستند موفق و انجام آنچه آنها انجام می دهند. اما در اینجا یکی دیگر از راه نگاه کردن به آن است. پیدا کردن آنچه که کتاب آنها را مطالعه و به شما خواهد آموخت آنچه را در ذهن خود آنچه را که آنها در حال فکر کردن در مورد. اگر شما می خواهید به یاد بگیرند که چگونه به سرمایه گذاری پیدا کردن آنچه در وال استریت جوانب در حال خواندن. اگر شما می خواهید به یاد بگیرند که چگونه به سرمایه گذاری در املاک و مستغلات پیدا کردن آنچه که سرمایه گذاران املاک و مستغلات در حال خواندن. اگر شما می خواهید برای الهام گرفتن برای شروع یک کسب و کار پیدا کردن آنچه که کسب و کار مردم دیگر بخوانید. شما حتی می توانید با خواندن زندگینامه افراد در کسب و کارهای مشابه یا صنایع. شما را پیدا خواهد کرد که افراد موفق در هر تماس معمولا خواندن شرح حال کمک به خود کتاب و هر چیز دیگری که می تواند الهام بخش و ایجاد انگیزه و آموزش.

اگر کسی به دنبال از دست دادن وزن و یا فقط در شکل گرفتن آنها از مردم در ورزشگاه چه کتاب های آنها توصیه می کنم. مورد علاقه شخصی من است زندگی جوان برای همیشه با جک LaLanne. من فکر می کنم یک مکالمه عالی خواهد بود در میان طرفداران ورزش بحث در مورد برخی از بهترین کتاب های آنها را خوانده است. من خیلی دوست دارم که در گفتگو با من قلم و پد آماده شده است. چگونه بزرگ می شود آن را به سحر و جادو جانسون ده بالا توصیه می شود کتاب ؟ شما می توانید یک جایزه وجود دارد از او یک ستاره بسکتبال, بازیکن, به عنوان به خوبی به عنوان یک تاجر بزرگ است. با همه این را در ذهن در اینجا این است که یک مکالمه جدید استارت? “خواندن هر کتاب خوب می بینم.”

[ad_2]