که نمی تواند با استفاده از Invisalign?

[ad_1]

Invisalign جانشین برای حاکم روش دندان های صاف فلزی پرانتز. یکی از دلایلی که آن را بسیار محبوب تبدیل شده است این واقعیت است که به جای پوشیدن سیم در دندان های خود را, شما می توانید به لغزش بر روشن aligner. این نه تنها به شما یک مزیت در نظر زیبایی شناسی به عنوان شاهد از آن است که به سختی قابل توجه است. همچنین با این نسخهها کار فقط به عنوان به خوبی به عنوان سنتی بریس با چند محدودیت است.

در هر تن وجود دارد مزایای Invisalign درمان به عنوان مخالف به پوشیدن بریس های فلزی. برای یک پوشنده لباس است که قادر به حذف آنها را در خواهد شد; اگر چه ترجیحا فقط در هنگام غذا خوردن و مسواک زدن دندان. مزایای دیگر شامل بودن در یک رژیم غذایی سخت با توجه به این واقعیت است که سینی حذف یک بیت از یک زحمت به طوری که استفاده کنندگان به طور معمول نمی اسنک و/یا غذا خوردن کمتر و در نتیجه اجازه می دهد آنها را به از دست دادن وزن است.

وجود دارد برخی از معایب بیش از حد. یکی می خواهد این واقعیت است که دندان سینی معمولا تا پایان پر از یاوه سرایی کردن که حذف شده. خشکی دهان هم یک شکایت شایع, اگر چه می توان آن را رفع ثابت دسترسی به آب آشامیدنی.

شاید رایج ترین تصور غلط و بدترین نقطه ضعف نامرئی بریس درمان این واقعیت است که آن را برای همه نیست. درست مثل بند فلزی, Invisalign درمان عمدتا برای مقاصد لوازم آرایشی و بهداشتی. داشتن مستقیم دندان های خود را بزرگترین نقطه فروش با رفع نیش می زنند و به طور کلی موقعیت دندان در آینده نزدیک دوم.

همانطور که برای دیگر محدودیت Invisalign درمان به طور کلی تنها رفع مسائل جزئی با دندان هم ترازی. مثلا با یک دندان یا یک مجموعه ای از دندان است که چوب بیرون بریس های فلزی خواهد بود ایده آل تر دندانپزشکی به عنوان آنها توانایی کشیدن دندان بازگشت. این است که می گویند که جزئی زاویه مسائل را نمی توان ثابت با Invisalign اما بیشتر به بیرون زاویه دندان خواهد شد که نتایج بهتر با بند فلزی.

اگر شما نیاز به دندان های خود را صاف کنید اما یکی هست که میله های بیرون اخم نکنید. گاهی اوقات دندانپزشک شما خواهد شد با یک بریس های فلزی برای مقابله با آن یک دندان و پس از آن ادامه Invisalign درمان به راست همه چیز را در یک بار.

برای قرار دادن آن را به سادگی کسانی که با کج دندان کاندیداهای خوبی برای Invisalign درمان است. برای کسانی که ترک خورده رنده شده و فقط به طور کلی آسیب دیده و ناسالم دندان روش های دیگر وجود دارد. غشاء به عنوان مثال در حال راه حل های عالی برای سون دندان. دندان مصنوعی و ایمپلنت بهتر است برای کسانی که با دندان از دست رفته. تماس با دندانپزشک خود را به ببینید که کدام روش برای شما بهتر است.

[ad_2]