کودک مرکز مراقبت عوامل موفقیت

[ad_1]

هنگامی که تصمیم گیری برای رفتن به مراقبت از کسب و کار شما ابتدا نیاز به در نظر گرفتن انواع مختلفی از عوامل مهم است که می تواند کمک به شما تصمیم می گیرید اگر کودک مراقبت از کسب و کار مناسب برای شما.

داشتن و خود را در حال اجرا مرکز مراقبت از کودک می تواند بسیار رضایت بخش و با ارزش است, اما نه همه برش برای کار در این صنعت است. در زیر برخی از عوامل است که می تواند تعیین کند که آیا یک فرد است که مناسب برای این کسب و کار.

قبل از مصرف غوطه و تنظیم شدن با کودک خود و کسب و کار مراقبت از خودتان بپرسید سوالات زیر شش.

کودک مراقبت از کسب و کار عوامل موفقیت

1) آیا شما دارای مهارت های رهبری? به عنوان مدیر یک مرکز مراقبت از کودک شما خواهد شد در نظر گرفتن یک نقش رهبری با کارکنان خود و فرزندان.

2) آیا شما زحمتکش و سازماندهی شده است ؟ راه اندازی و مدیریت یک مرکز مراقبت از کودک نیاز به مقدار زیادی از تلاش. شما باید قادر به مدیریت زمان و منابع در راه است که حداکثر بهره وری و نگه می دارد همه چیز سازمان یافته است.

3) آیا شما در سلامتی خوب است ؟ این یک واقعیت زندگی است که کودکان بیمار بیش از بزرگسالان و سرماخوردگی می تواند گسترش در اطراف مراکز مهد کودک مانند آتش سوزی. مناسب بودن و سالم خواهد اطمینان حاصل شود که سیستم ایمنی بدن شما قوی است و که شما می توانید جلوگیری از بیمار شدن بیش از حد اغلب. سلامتی را نیز به شما انرژی منجر به کسب و کار و شیوه زندگی از یک کودک مرکز مراقبت از مالک.

4) می تواند شما را خنک نگه دارید در یک بحران ؟ برای موفقیت در مهد کودک و یا هر کسب و کار مهم که برای شما ایده آل باید کسی که نمی خواهد ترس و وحشت در مواقع اضطراری است.

5) آیا بودجه کافی برای شروع کسب و کار ؟ شما نیاز به اطمینان حاصل شود که شما به اندازه کافی پول نقد برای پوشش هزینه های زندگی در مراحل اولیه و همچنین قبل از اینکه کسب و کار شما سود آور می شود.

6) آیا شما لذت بردن از کار با کودکان ؟ آیا شما قادر به مسئولیت و مراقبت از افراد دیگر کودکان مانند آنها خود را ؟ بسته به سنی که شما در حال کار با شما ممکن است مجبور به مراقبت از آنها را از نظر جسمی و نظم آنها را آموزش آنها و یا بازی با آنها.

هنگامی که شما تصمیم گرفته اند که شما مناسب برای باز کردن و اجرا یک مرکز مراقبت از کودک شما پس از آن می توانید زیر نظر چهار عامل به آمده تا با یک پایه مدل کسب و کار قبل از اقدام به تهیه یک طرح کسب و کار.

اساسی دیگر مراقبت از کودک در هنگام راه اندازی ملاحظات

1) بر اساس صفحه اصلی و یا اجاره محل ؟ در حال اجرا یک تجاری کسب و کار مهدکودک نیاز به یک سرمایه گذاری بزرگ و شما ممکن است بهترین راه برای شروع کردن با یک صفحه اصلی مبتنی بر سرویس و سپس کار در نهایت باز در محل اجاره. هر کجا که شما خود را باز مراقبت از کودک یا مهدکودک, مرکز, مطمئن شوید که شما را در انطباق با قوانین منطقه بندی محلی.

2) چه نوع ساختار قانونی خواهد بود مناسب برای شما center این خواهد شد بسیاری از عوامل بستگی دارد و شما باید به دنبال مشاوره از یک حسابدار یا وکیل قبل از تصمیم به رفتن با تنها مالکیت یک مشارکت و یا یک 'با مسئولیت محدود' شرکت. این احتمال وجود دارد که همچنین شما می خواهد نیاز به یک مجوز کسب و کار برای اجرای یک مهدکودک در کشور خود است.

3) محل. آن را ممکن است برای اجرای یک مرکز مراقبت از کودک از خانه خود را و یا شما را مجبور به اجاره محل تجاری? حتی اگر بسیاری از سازمان ها مانند شرکت های دانشگاه ها و بیمارستان ها راه اندازی daycares در سایت بسیاری از والدین هنوز هم ترجیح می دهند به استفاده از خدمات و نزدیک به خانه خود را. پس سوال اینجا است که آیا شما راه اندازی نزدیک به جایی که خانواده ها زندگی می کنند و یا نزدیک به جایی که پدر و مادر کار می کند ؟

4) عامل ساعت. شما واقعا نیاز به انجام برخی تحقیقات بازار برای پیدا کردن برخی از اطلاعات بیشتر در مورد زمانی که خدمات شما مورد نیاز خواهد بود توسط مردم محلی. برخی از والدین ممکن است می خواهم به رها کردن کودکان خیلی زود در صبح و قبل از آنها رفتن به محل کار و از دیگران می خواهند به آنها را انتخاب کنید تا دیر بنابراین این احتمال وجود دارد که شما باید به باز کردن برای ساعت های طولانی. اگر شما علاقه مند در چنین ساعت های طولانی شما می توانید هدف مادرانی که در حال کار پاره وقت و تنها نیاز به خدمات خود را برای بخشی از روز است. بسته به اندازه خود بازار خود را نیز ممکن است از این فرصت برای پیشنهاد آخر هفته مراقبت اگر والدین به آن نیاز دارند.

تجار موفق و زنان را هم به دقت ارزیابی یک فرصت و مطمئن شوید که آن را سازگار با آنها. شناخت عواملی که به بهبود شانس خود را از موفقیت کلیدی برای ساخت یک شروع عالی. اطمینان حاصل شود که باز کردن یک مرکز مراقبت از کودک مثبت است و تجربه سودآور برای شما با دانستن دقیقا آنچه شما باید انجام دهید به موفقیت است.

[ad_2]