گفت‌وگوی نتانیاهو با نخست‌وزیر یونان درباره ایران

[ad_1]

به گزارش فارس، نخست وزیر رژیم صهیونیستی روز سه شنبه در دیدار با همتای یونانی خود علاوه بر گفت‌وگو درباره مسائل مرتبط با امور انرژی و همکاری‌های فیمابین، درباره ایران نیز به تبادل نظر پرداخت.

به نوشته وبگاه «اطلاع رسانی کابینه رژیم صهیونیستی» «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی و «میتوتاکایس» نخست وزیر یونان در نشست دو جانبه درباره تهدید هسته‌‌ای ایران، آخرین تحولات منطقه، حضور نظامی ایران در سوریه و دیگر موارد امنیتی گفت‌وگو کردند.

به نوشته این وبگاه، این نتانیاهو و نخست وزیر یونان درباره افزایش همکاری راهبردی در امور نظامی، اطلاعاتی، سایبری، انرژی نیز و موارد دیگر به گفت‌وگو کردند. این وبگاه به جزئیات بیشتر گفت‌وگوهای این دو درباره ایران هیچ اشاره‌ای نکرد.

روز دوشنبه رسانه‌ها گزارش دادند که نخست وزیر یونان در حالی در رأس یک هیات عالی رتبه سه شنبه وارد فلسطین اشغالی می‌شود که قصد دارد درباره آخرین تحولات خاورمیانه، انرژی و ایران با همتای صهیونیست خود رایزنی کند.

«آریس آمبور» معاون وزارت خارجه یونان در امور جنوب اروپا به خبرنگاران در این زمینه گفت: «درباره طرح صلح “دونالد ترامپ” رئیس جمهور آمریکا، انرژی و خط لوله گازی موسوم به “ایست مد” و ثبات در خاورمیانه  با تمرکز بر ایران و لبنان  با اسرائیل گفت‌و‌گو خواهیم کرد.»

[ad_2]

Source link