یک درس در مورد چگونه برای رسیدن به موفقیت از طریق بهبود: شجاع

[ad_1]

تصویر خودتان را در این وضعیت; شما یک جوان استخدام در ویرجینیا مدرسه نظامی برای دانشجویان هرگز جنگ را تجربه کرده اند اما شما در حال آموزش برای یک. نیروهای متفق در لبه شکست و زیان سنگین هستند و سپس تماس از ستاد “ارسال همه سربازان به خط مقدم بلافاصله.” چگونه شما واکنش نشان می دهند به این خبر ؟

در طول جنگ قبل از جنگ جدید در بازار ویرجینیا نظامی دانشجویان (محدوده سنی بین 12 و 18 سال) بودند به نام تا برای پیوستن به نبرد است. آنها در مواجه با قدرتمند اتحادیه ارتش; آنها دریافت نمی پشتیبانی از مؤتلفه سربازان در واقع آنها به طعنه به دلیل سن خود را.

این دانشجویان از تفاوت ساخته شده است:

1. مسن مؤتلفه سرباز زد در حالی که دانشجویان در آنجا ماند در شکل گیری; انفجار بمب در اطراف آنها.

2. این دانشجویان بودند که گروه اول به اتهام اتحادیه ارتش خط زیر آتش سنگین مبارزه شجاعانه اسیر تپه در نتیجه وادار کردن ارتش اتحادیه به عقب نشینی.

کسی به فکر این بچه ها خواهد بود به همین دلیل مؤتلفه ارتش پیروز شد در این جنگ جدید در بازار است. ما در زندگی شخصی ما در حال مبارزه با یک نبرد مختلف; ما در حال مبارزه با یک جنگ علیه خود را شکست. ما در حال تلاش روزمره برای پیدا کردن شادی و موفقیت اما ارتش خود شکست همیشه حمله این است که چرا ما باید شجاع باشید و همچنان به مبارزه شخصی ما جنگ تا زمانی که ما پیروز درست مثل دانشجویان. این درس مهم را در چگونه برای رسیدن به موفقیت از طریق بهبود.

1. آیا نمی شود ترس را به بازدید. در فیلم “راکی Balboa,” یک لحظه وجود دارد که سنگی بود صحبت کردن به پسرش در مورد عدم ترسو و یا بهانه ای که همه چیز را درست در زندگی ما است. زندگی است در مورد گرفتن تا پس از زمانی که ما شکست خورده اند; که چگونه مردم عادی موفقیت و پیدا کردن شادی در زندگی. آنها را نگه دارید در حال حرکت رو به جلو, به ویژه هنگامی که زمان در حال تاریک و دلتنگ کننده. شما باید 2 گزینه در زندگی; شما می توانید اقامت و اجازه زندگی به طور مداوم ضرب و شتم بر شما و یا شما می توانید افزایش گرد و غبار خود را خاموش و مبارزه دومی چیزی است که باعث می شود مردم عادی برندگان.

2. اجازه ندهید که شما نقاط ضعف شما را پایین نگه دارید. شجاع بودن به سادگی بدان معنی است که شما می دانید چه نقاط ضعف خود هستند و که شما در حال انجام همه چیز را در قدرت خود را برای تقویت آنها. تونی هورتون, P90X, خالق یک بار گفت و من نقل قول “رم ساخته شده بود و نه در روز و نه در بدن شما… فقط نشان می دهد تا… نگه داشتن فشار بازی کند.” پایان نقل قول. اگر شما مشکل در نوشتن یک مقاله فقط تمرین نگه دارید تا زمانی که شما تبدیل به یک متخصص. اگر شما یک رویای تبدیل شدن به یک دکتر انجام آنچه در آن طول می کشد به مطالعه و یادگیری تمام مواد تا زمانی که شما تبدیل به یک متخصص. اگر شما از یک ضعف در صحبت کردن در مقابل یک گروه بزرگی از مردم عمل در مقابل خانواده خود و یا یک گروه کوچک از مردم تا زمانی که شما تبدیل به یک متخصص.

شجاع باشید هر روز از زندگی خود را و شما را پیدا خواهد کرد شادی شما را تبدیل به یک فرد بهتر. در نتیجه, به این مقاله, من امیدوارم که شما آموخته اند که این درس مهم در چگونه برای رسیدن به موفقیت از طریق بهبود.

[ad_2]