یک راهنمای تصویری مصاحبه – راهنمایی برای موفقیت

[ad_1]

چه تصویری مصاحبه?

مصاحبه تصویری است که عمل انجام یک مصاحبه ی شغلی در اینترنت از طریق ویدئو نرم افزار ارتباطی مانند اسکایپ و یا Facetime. وجود دارد دو نوع از مصاحبه های تصویری یک راه مصاحبه تصویری و تماس تصویری. برای مصاحبه به کارفرما می دهد داوطلبان یک سری از سوالات و شما را ضبط مصاحبه تصویری و ارسال آن برای بررسی بعد. در یک تماس ویدیویی نوع مصاحبه شما پاسخ به تماس تصویری هنگامی که مصاحبه کننده تماس و صحبت کردن با فرد بیش از ویدئو. این گفتگو در زمان واقعی بر خلاف یکی از راه مصاحبه; شما می توانید آنها را ببینید و آنها می توانند شما را ببینند.

مصاحبه تصویری است که تبدیل شدن به یک مشترک جدید روند میان کارفرمایان در ساخت و ساز و مهندسی و زیست محیطی صنایع. آن است که بسیار هزینه و زمان کارآمد و می تواند مورد استفاده قرار گیرد در هر نقطه در جهان است. کارفرمایان می توانند یاد بگیرند که همه چیز آنها باید بدانند, بدون همه, سفر و زحمتی از روند مصاحبه. مصاحبه در این راه می تواند بسیار متفاوت از چهره به چهره جلسات مورد استفاده در ساخت و ساز و مهندسی و زیست محیطی صنایع در گذشته است. به جای صحبت کردن به کسی که در شخص شما خواهد بود صحبت کردن به کسی که از طریق یک صفحه نمایش کامپیوتر. آن را ممکن است احساس کمی بی دست و پا صحبت کردن به یک چهره در صفحه نمایش کامپیوتر, اما یادگیری چگونه شما می توانید خودتان را آماده می تواند کمک کند.

این وبلاگ را توضیح جوانب مثبت و منفی از ویدئو مصاحبه و همچنین به عنوان همه چیز شما نیاز به دانستن برای دریافت از طریق خود بعد مصاحبه تصویری در ساخت و ساز و مهندسی و یا زیست محیطی صنعت با موفقیت.

جوانب مثبت از ویدئو مصاحبه:

  • بسیار هزینه و زمان کارآمد برای هر دو کارفرمایان و نامزدها
  • نامزد می تواند مصاحبه در هر نقطه در جهان بسته شدن شکاف ناشی از موقعیت جغرافیایی.
  • راه بسیار خوبی برای غربالگری نامزدها قبل از تماس در صورت چهره به چهره ملاقات
  • مصاحبه را می توان ثبت شده اضافی برای نقد و بررسی

منفی ویدیو مصاحبه:

  • شما باید دسترسی به اینترنت به یک نامزد
  • مشکلات اتصال اتفاق می افتد و می تواند بسیار ناخوشایند و استرس زا
  • صحبت کردن بیش از کامپیوتر می تواند بی دست و پا و افزایش اعصاب
  • برخی از مردم احساس می کنند نمی مصاحبه و همچنین بیش از ویدئو به عنوان آنها را در فرد

چگونه به آماده شدن برای مصاحبه:

1. مطمئن شوید که کامپیوتر شما's, نرم افزار میکروفون و وب کم در حال کار به درستی قبل از مصاحبه.

یک تست تماس به یک دوست یا عضو خانواده یک ساعت یا بیشتر قبل از مصاحبه و آشنایی با مکالمه تصویری. مطمئن شوید که شما به خودتان زمان کافی برای رفع هر گونه مشکلی که ممکن است بوجود می آیند. چک کردن اتصال به اینترنت خود را به امتحان کنید و جلوگیری از هر گونه مشکلات اتصال در طول تماس.

2. آماده سازی محیط اطراف خود را

کارفرمایان نه تنها دیدن شما اما محیط اطراف خود را. مطمئن شوید که منطقه پشت سر شما است که شسته و رفته و تمیز و منحرف نمی شود. رفتن به جایی آرام و مطمئن شوید که به نوبه خود تلفن همراه خود را رینگر خاموش. مطمئن شوید که نور خوب و مصاحبه شما به وضوح می توانید ببینید.

3. لباس سادگی

حتی اگر شما برنده't بود از دیدن این مصاحبه در فرد مهم است که هنوز هم به لباس سادگی به عنوان اگر شما بودند برای رفتن به مصاحبه شغلی در فرد است. ساخت و ساز و مهندسی و زیست محیطی صنایع می تواند بسیار رقابتی در بازار کار این مصاحبه را باید بسیار جدی گرفته شود حتی اگر آن چیزی است که شما استفاده می شود.

4. خودتان را با این شرکت

یادگیری در مورد شرکت شما در حال مصاحبه است. می دانم که چه شرکت چه آنها ایستاده و آنچه که آنها به دنبال در یک کارمند. شما ایستادگی کردن به عنوان مصاحبه شونده اگر شما زمان صرف شده برای دریافت به دانستن این شرکت و می توانید مطمئن شوید که شما کارمند که آنها به دنبال.

آخرین و مهم ترین دیر نمی شود و یا از دست تماس تصویری! این همان است که دیر و یا از دست رفته یک فرد در مصاحبه شغلی.

به عنوان اینترنت پل شکاف بین ملت ها, مصاحبه های ویدئویی تبدیل شده است بسیار رایج در ساخت و ساز و مهندسی و زیست محیطی صنایع. تقاضا برای شغل در سراسر جهان در حال حاضر ممکن است با تماس تصویری. این حذف نیاز برای سفر و صرفه جویی در زمان برای هر دو طرف. آن جوانب مثبت و منفی آن, اما به طور کلی بسیار مفید و گزینه قابل اعتماد برای ساخت و ساز و مهندسی و زیست محیطی حرفه ای.

[ad_2]