حقایق درباره آنفولانزای خوکی – اکنون باید بدانید

اگر نمی توانید دستان خود را بشویید ، یکی از راه های کشتن میکروب ها استفاده از دستگاه ضدعفونی کننده دست است. متوجه خواهید شد که خرید ارزان است و فواید زیادی دارد. اگر می خواهید باکتری ها از بین بردن شما یا خانواده خود از بین بروند ، این گزینه گزینه ای است که ممکن است در نظر بگیرید. راحت نگه داشتن آن برای شما کمک خواهد کرد که اغلب از آن استفاده کنید. می توانید با اطمینان از قرار دادن بطری در هر مکانی که ممکن است باشد ، این کار را انجام دهید.

زل ضدعفونیور دست دیجی کالا

الکل مناسب را انتخاب کنید – الکل در دوزهایی از 40 تا 95 درصد تولید می شود. فروش ماده ضد عفونی کننده دستگاه جوجه کشی نشان داده اند که غلظت بهینه الکل برای از بین بردن میکروب ها 70 تا 90٪ است. پیشنهاد می کنم قدرت انتخاب الکل را در انتخاب آنها در نظر بگیرید.

Germ X انواع محصولات ضد عفونی کننده دستی را ارائه می دهد که در اندازه های مختلفی قرار می گیرند. دامنه آنها از 1 اونس است. تا 40 اونس آنها دارای ضدعفونی کننده اصلی دست ، Germ X با آلوئه ، و همچنین چندین ضدعفونی کننده معطر هستند. آنها همچنین اخیراً اسپری ضد عفونی کننده دست اسطوخودوس و فوم ضد عفونی کننده بدون دست را ایجاد کرده اند. شما می توانید بسیاری از محصولات Germ X را در داروخانه یا مواد غذایی محلی خود پیدا کنید. با این حال ، شما به احتمال زیاد تنها ابتدایی ترین محصولات آنها را در قفسه ها مشاهده خواهید کرد. محصولات تخصصی تر آنها از قبیل اسپری ضدعفونی کننده دستی یا فوم ردیابی مشکل تر خواهد بود.

با توجه رسانه ها و احتمال گسترش سریع ، بسیاری نگران ایمنی شخصی خودشان بوده اند. در حالی که ممکن است این مسئله به نظر یک مشکل جدید باشد ، اقدامات احتیاطی همان مواردی است که سالهاست می شنوید. در اینجا ده روش برتر برای محافظت در برابر آنفولانزا آورده شده است.

جفت جوراب اضافی. از آنجا که وقتی پاهای شما تمام شد ، شما هم همینطور هستید. آنها را در کیف Ziploc با کلاه جوراب زنانه ساقه بلند و دستکش پشمی خود نگه دارید و آنها تمیز و خشک بمانند و بالشتک اضافی را برای تلفن همراه خود فراهم کنید.

عکسبرداری از آنفولانزای خود را رها کنید – واکسن آنفولانزا بسیار مهم است و باید در فصل سرما و آنفولانزا دریافت شود تا شما را از این بیماری محافظت کند. واکسن هر سال بسته به نوع پیش بینی شده متفاوت است و واکسن در برابر بیش از یک سویه محافظت می کند.

مرکز کنترل بیماری ها (CDC) خاطرنشان کرد که ویروس بسیار جدی است و بیشتر بستری ها و مرگ و میر مربوط به افرادی بوده که دارای شرایط اساسی مانند آسم ، دیابت ، چاقی ، بیماری قلبی یا سیستم ایمنی ضعیف نیز بوده اند. دیروز در شهر ما 5 کشته دیگر در اثر آنفولانزای خوکی رخ داد.

هدف اصلی سالم ماندن است و هر دو شستن دست و ضد عفونی کننده دست گزینه های بسیار خوبی برای جلوگیری از شیوع میکروب های ایجاد کننده بیماری ارائه می دهند. پیشگیری بی ارزش است.