نکاتی برای جلوگیری از آنفولانزای خوکی

همه می دانند که آلوئه بهترین لوسیون دستی است ، درست است؟ اشتباه! سالم ترین و مفیدترین گیاه گیاه آلوئه ورا مصرف آن به عنوان یک مکمل تقویت کننده سیستم ایمنی بدن است. مایع ضدعفونی کننده دست dettol کنید یا نه ، گیاه آلوئه شگفت انگیز مملو از چیزهایی است که بدن شما برای سلامتی در داخل و خارج از آن احتیاج دارد. این ماده حاوی 6 ماده شیمیایی است که به مبارزه و از بین بردن میکروارگانیسم های بیماری زا معروف است. آلوئه همچنین 3 اسید چرب دارد که بدن شما را دوست دارد ، زیرا آنها برای جلوگیری از درد مفاصل و اندام شما به دلیل التهاب کار می کنند. همچنین مطالعات انجام شده حاکی از آن است که آلوئه ورا در افزایش سطح قند خون در بیماران دیابتی و کاهش احتمال حمله قلبی مؤثر است.

با شستن دست ها بی امان باشید. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماریها (CDC) توصیه می کنند که دستان خود را با آب گرم و صابون به مدت حدود 15 ثانیه بشویید. اگر صابون و آب در دسترس نیست ، از یک ضدعفونی کننده دست الکل استفاده کنید. شستن دستان نه تنها از شما محافظت می کند بلکه به شما در جلوگیری از انتشار میکروب نیز کمک می کند.

اقدامات احتیاطی شخصی به طور معمول احتمال بیماری شما را کاهش می دهد. CDC توصیه می کند که افراد در معرض خطر ابتلا به آنفولانزای خود را به عنوان احتیاط در ردیف اول قرار دهند.

این محصول نسبتاً جدید است که بسیار مناسب است. بسیاری از افراد بطری های کوچک را درون کیف یا جیب خود حمل می کنند تا در صورت عدم دسترسی به سینک ها از محافظت در مقابل میکروب ها کمک کنند. برخی در مورد آن متعصب شده اند و هر وقت در را باز می کنند یا هر کالایی را لمس می کنند از آن استفاده می کنند.

دیسپنسر ضد عفونیور دست دیجی کالا

6) آن دستها را بشویید: مامان حق داشت. شستن مکرر دست با پیشگیری از بیماری همراه است. استفاده از صابون و آب گرم یکی از بهترین دفاع های شما در برابر بیماری های واگیر است.

بسیاری از فراتر از دستگاههای پخش کننده دست ، بسیاری از شما نیاز به انتخاب ژل یا کف را دارند. بعضی از توزیع كننده ها در واقع گزینه هایی را در مورد آنچه كه می خواهید مشاهده كنید به شما ارائه می دهند. اینها توسط تعداد فزاینده ای از سازمان ها انتخاب می شوند. شما همچنین باید مراقب کسانی باشید که در مقابل قطره چربی هستند و مطابق با استانداردهای CDC ، APIC و OSHA هستند. این نوع ضایعات از بالاترین کیفیت برخوردار بوده و هرگونه نیاز به سرویس بهداشتی را برآورده می کنند.

H1N1 همانطور که همه ما می دانیم یک بیماری بسیار مسری است. از زمان شیوع اول تاکنون بیش از 400 کشته گزارش شده است. مسافرت و حضور در مدارس و کار بسیار تحت تأثیر قرار گرفته است. بسیاری از افراد با پوشیدن ماسک صورت و استفاده از ضدعفونی کننده دست سعی در جلوگیری از ابتلا به ویروس H1N1 دارند. موافقم که این ویروس نباید وارد سیستمهای ما شود و باید تمام تلاش خود را بکنیم تا از بروز این اتفاق جلوگیری کنیم. استفاده منظم روزانه از هر دو Silver Shield و Silver Shield Gel بهترین دفاعی است که ما داریم.