نکاتی برای جلوگیری از ویروس کشنده – آنفولانزای خوکی

شستن دستها توسط متخصصان بهداشت بسیار تشویق می شود. این یکی از روش های خلاص شدن از شر ویروس ها ، باکتری ها و میکروارگانیسم هایی است که در اطراف ما وجود دارد. آیا نمی دانید تلفن های همراه ما و پولی که معمولاً در دست داریم از صندلی توالت خاکی تر است؟ به نظر می رسد وحشتناک است اما درست است. بنابراین قبل از اینکه دست خود را به هر شکلی از بدن مانند دهان ، بینی و چشم ها قرار دهید ، بهتر است آن را تمیز بشویید تا کاملاً ایمن شود. شستن دست ، عملی است که به شفاف سازی معنا می بخشد ، پیشگیری بهتر از درمان است.

Silver Shield Gel یک ضد عفونی کننده دست شگفت انگیز است. این نه تنها ویروس ها و باکتری ها را از بین می برد بلکه این کار را به مدت 4 ساعت پس از استفاده انجام می دهد. آیا دستگاه ضدعفونی کننده دست شما می تواند این کار را انجام دهد؟ همچنین پوست را مرطوب می کند و فاقد الکل است. باید دقیقاً مانند ضدعفونی كننده دست به علاوه در داخل سوراخ بینی و اطراف دهان استفاده شود.

تمیز بودن تمیز بودن دستها را دشوار می کند. با این حال بسیاری از مردم هنگام مسافرت بین تعهدات ، در اتومبیل خود می خورند و می نوشند. هر وقت این اتفاق بیفتد ، آن میکروب ها در دهان شما قرار می گیرد. ماشین مکان مناسبی برای چسباندن بطری است به طوری که در صورت نیاز به راحتی قابل دسترسی است.

چند دلیل خوب برای استفاده زیاد از این موارد وجود دارد. به عنوان مثال ، اگر با فرزندان كوچك یا در محیط پزشکی كار می كنید ، در معرض بیماری های بیشتری قرار خواهید گرفت تا اینكه تمام روز خود را در یك كابین محصور شده بر روی یك كیبورد بگذرانید. همچنین ممکن است هربار که به چیزی که به طور بالقوه میکروب را لمس کند ، به یک سینک دچار مشکل شوید. این نوع شرایط ممکن است برای ژل قابل حمل فریاد بزند.

در کنترل میکروب و بیماری خود نقش خود را داشته باشید. مشکل این است که بیشتر افراد خودخواه هستند و به همان اندازه که نسبت به دیگران بسیار مهم هستند و کاری که انجام می دهند ، مورد توجه آنها نیستند یا فکر نمی کنند که باید طبق همان قوانین عمل کنند. سهم خود را بگیرید و اگر هرکسی نقشی را بازی می کرد ، همه ما کمی سالم تر خواهیم بود.

4) کیسه زباله سگ ما باید بتواند عرضه کیسه های زباله سگ خالی ما را حفظ کند. ژل ضدعفونی کننده دست bath ما ترجیح می دهیم از دستگاه ضایعات کیسه زباله سگ استفاده کنیم ، کیف ما نیز باید بتواند این لوازم جانبی را نگه دارد.

ضدعفونیاتر دست sanocid plus

در حالی که شما نمی توانید برای همیشه در خانه خود مخفی شوید (و حتی در آن زمان تعداد زیادی میکروب کوچک در خانه شما زندگی می کنند!) ، می توانید یک بطری ضدعفونی کننده دستی را با خود حمل کنید – فقط برای اینکه ایمن باشید. وقتی صحبت از سلامتی شما می شود ، هیچ احتیاط زیادی وجود ندارد.