21 اسرار موفقیت میلیونرهای خود ساخته برایان تریسی – کتاب نقد و بررسی

[ad_1]

عنوان و نویسنده: 21 اسرار موفقیت میلیونرهای خود ساخته توسط برایان تریسی

خلاصه ای از مطالب:

برایان تریسی است که یک کسب و کار بسیار موفق و مشاور که همچنین دارای برخی از آموزش عالی است. او را توسعه داده است شهرت برای دانش خود را از آنچه با این نسخهها کار در کسب و کار. او با کار و مطالعه میلیونرهای خود ساخته و دیگر افراد موفق و در اینجا فراهم می کند فرمول ساده برای رسیدن به موفقیت.

در این بازی ساده و بسیار مختصر کتاب کوچک تریسی را پوشش می دهد لیست خود را از 21 ملزومات به یک میلیونر خود ساخته شده. هیچ چیز در اینجا شما را متعجب خواهد کرد با این حال سبک و شیوه ای از ارائه خود را لذت بخش و آسان به دنبال.

تریسی لمس واقعی ملزومات برای موفقیت شخصی. هر فصل بیش از 4 صفحه است. کل کتاب از جمله شاخص تنها 80 صفحه است. شما می توانید نشستن و خواندن این جواهر کوچک در یک ساعت.

اگر شما به خودتان پیدا کنید در تلاش با موفقیت (یا شکست) و شما نمی دانید که در آن برای شروع به تغییر زندگی خود را به حرکت به موفقیت این primer. خواندن آن را بیش از یک بار و جذب حکمت در اینجا. آن چیزی که واقعی.

او در فصل رسیدگی به اهمیت داشتن یک رویای بزرگ; در حال توسعه یک درک روشنی جهت و حفظ آن; از دیدن خود در کنترل سرنوشت خود را با دیدن خود خود اشتغالی; انجام آنچه شما عشق را به انجام; متعهد به تعالی; کار طولانی تر و سخت تر; وقف خود را برای یادگیری مادام العمر; اولین پرداخت خود را; کارشناسی ارشد جزئیات کسب و کار خود را وقف خدمت به دیگران; حفظ مطلق یکپارچگی; تمرکز در بالاترین اولویت خود را; توسعه شهرت برای سرعت و قابلیت اعتماد و اطمینان; صعود از قله به اوج; عمل خود نظم و انضباط در همه چیز است; باز کردن خلاقیت خود را; معاشرت با افراد مناسب; مراقبت از سلامت خود را; قاطع و عمل گرا; هرگز اجازه شکست به عنوان یک گزینه و همیشه ماندگار.

این همه سعی و درست است. همه آنها استاندارد طلا از موفقیت مشاوره. تریسی می دهد برخی از مختصر تصاویر و توسعه هر مورد فقط به اندازه کافی بلند به آن را توضیح دهید.

قابلیت خواندن/نوشتن با کیفیت:

این کتاب بسیار آسان است به عنوان خوانده شده. هر فصل کوتاه است. کل کتاب را می توان به عنوان خوانده شده یک ساعت یا کمتر.

یادداشت های نویسنده:

برایان تریسی سخنران حرفه ای مربی و مشاور است. او همچنین خود ساخته میلیونر.

او دارای مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه کلمبیا و اقیانوس آرام در دانشگاه. او با بیش از 22 شرکت های مختلف در طول سال. او شروع به سخنرانی و تدریس در سال 1981 انجام داد و پس از ترجمه به 20 زبان در سراسر جهان است.

سه ایده های بزرگ شما می توانید استفاده کنید:

1. شما باید به توسعه درک خود را از جهت و سپس خود را متعهد به دیدن از طریق رویاهای خود را از طریق عمل است.

2. کارشناسی ارشد خود را کسب و کار و بالقوه خود را از طریق ادامه داد: آموزش و پرورش در منطقه خود را از کسب و کار و از طریق یادگیری مداوم برای بهبود توانایی های خود را.

3. تمرین نظم و انضباط نفس و پشتکار دو ویژگی مهم برای رسیدن به موفقیت است.

انتشار اطلاعات:

21 اسرار موفقیت میلیونرهای خود ساخته توسط برایان تریسی

کپی رایت: 2001 توسط برایان تریسی

منتشر شده توسط اجرایی کتاب

کلی امتیاز: بسیار خوب

[ad_2]